Co dokoupit k zesilovači Pioneer?

Stereo a vícekanálové reprosoustavy, subwoofery

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod kochan 29. 3. 2020 18:18

Zdravím , prosim Vás mám zesilovač Pioneer VSX-934 , k tomu jako přední repro 2x nubert nuBox 511 , 2x zadní nubert nuBox 101 , 1x centr nubert nuLine CS-174 , dále doma mám navíc a nezapojen nubert nuBox WS-201 který je nevyužitý a pak tu mám 2x nubert nuBox 381 které bych chtěl zkusit zapojit jako subwoofery , chci se jen zeptat jestli jsou na použití jak subwoofery vhodné a popř. co dokoupit abych je mohl připojit jako aktivní subwoofery ? Nebo je to nehodící se a ten centr s těma dvouma (co jsem chtěl jako subwoofer) je lepší prodat a koupit aktivní subwoofer ? Děkuji
Naposledy upravil Nick Cave dne 30. 3. 2020 07:54, celkově upraveno 1
Důvod: upraven název tématu na konkrétnější
kochan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod viking81 29. 3. 2020 18:57

Asi by som to predal a kúpil aktívny subwoofer. Ak je to pasívne repro, tak potrebuješ zosik..
Stereo: Wharfedale Diamond 11.4/Yamaha A-S701/Yamaha CD-S700
Headphones/Amp/DAC: Sennheiser HD650/Schiit Vali 2/Cambridge Audio DacMagic Plus
DAP/Headphones: Shanling M2X/iBasso IT01s
TV/BD: Samsung UE55KU6472/Xbox One X
viking81
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kochan 30. 3. 2020 06:36

A jaky zesilovač by byl asi tak nejvhodnější ? A ty repro jsou na použití jako subwoofery vhodné ?
kochan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod viking81 30. 3. 2020 06:58

ani nie...to je klasicka dvojpasmova bedna a nebola primarne konstruovana na to aby to bol len SW. Repro v SW ma rozsah 30-200 Hz napr a vysoky zdvih, aby to dobre "tlakovalo" a to od takejto bedne nemozes cakat. A aky zosik? Tak to ti presne nepoviem ale nejaky ktory by ich potiahol ;-) Kazdopadne za tie peniaze zo zosiku a z penazi, ktore ziskas predajom tych repro si urcite kupis lepsi SW ako to takto "vyrabat"...
Stereo: Wharfedale Diamond 11.4/Yamaha A-S701/Yamaha CD-S700
Headphones/Amp/DAC: Sennheiser HD650/Schiit Vali 2/Cambridge Audio DacMagic Plus
DAP/Headphones: Shanling M2X/iBasso IT01s
TV/BD: Samsung UE55KU6472/Xbox One X
viking81
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kochan 30. 3. 2020 09:10

Ok tak já je asi zkusím prodat a poridim nový aktivní subwoofer , dokázal by jsi mi nějaký doporučit aby to bylo k té moji sestavě adekvátní?
kochan
Kolemjdoucí