4.1(5.1) Do kavárny

Stereo a vícekanálové reprosoustavy, subwoofery

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod banner 8. 6. 2020 13:43

Zdravím,

byl jsem požádán o navržení ozvučení menší kavárny (50m2) a pro jistotu se chci zeptat tady.
Bude se jednat o podkresovou hudbu, která půjde z tabletu, kde bude Spotify, žádné extrémní Hi-Fi, spíše příjemný podkres.
Aktuální představu mám asi Bose Freespace 3, 4.1 sestava a k tomu nějaký zes(to už mám, není problém)
Budget je 10k Kč, napadá Vás něco jiného? Satelity budou v rozích místnosti, sub někde uprostřed. Budou na stěně. Jedná se o nákup z druhé ruky a co zatím mám zkušenosti s Bose, tak jedině kladné, z druhé ruky je to za pár peněz a opravdu to hraje. S přihlédnurím k ceně - Bose 321 za 4k snad ani nemá konkurenci. A co jsem slyšel Freespace, tak moc nevím, co by jim mohlo konkurovat.Jen mám obavu, aby ty maličké satelity stačily na takovou místnost.
Otázkou je, bude tohle řešení ideální? Zákazník by raději menší satelity, chce ta basovou složku a neagresivitu zvuku. Bugdet option by byly Genius SW-HF 5.1 5000, které při nastavení správné EQ křivky hrají až překvapivě dobře(úprava středů a výšek, jejich negativita(nekonkrétní basy) v této aplikaci nevadí. Výhodou je samozřejmě cena.

Napadá Vás ještě nějaká další možnost?
Budu rád za každou radu.

Děkuji :-)
Někdy je těžké se prosadit...
banner
Junior