Jaký přenosný reprák za 5000kč do dílny a k bazenu

Stereo a vícekanálové reprosoustavy, subwoofery

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod jaja99 4. 12. 2020 22:49

Prosím o radu, už měsic vybíram a pořád nevím co vybrat.
1) rádio - škoda že JBL nemají tam mě lálak JBL Extreme 2
2) bluetooth
3) baterie - tady jsem na vážkách asi nebude na škodu ale raději bych kvalitnější zvuk bez baterie než 70% kvality s baterií
4) budu přehrávat rock + pop + rádio
zatím se mi nejvic líbí asi tyto 2:
Gogen BPS 686X https://www.heureka.cz/?h%5Bfraze%5D=Gogen+BPS+686+X
Panasonic SC-TMAX10E https://hi-fi-systemy.heureka.cz/panasonic-sc-tmax10e/
jaja99
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Houbičkar 5. 12. 2020 09:19

Pokud by šlo o výběr jen z těchto dvou, tebou zmiňovaných možností, pak rozhodně Paňák. Tato značka patří zvukově k tomu nej nejen v případě mikrosystémků, ale i větších či menších bum bác beden. Samozřejmě, že zvukově "kvalitních" možností a značek, s ohledem na kategorii "párty", je více. Já bych šel cestou osobního vyzkoušení. Od čtvrtka jsou elektry v provozu a známé obchody mají mnoho těchto, nejen mini, "totemů" běžně na prodejně, popř. na skladě, jako demo, zvlášť teď, před Vánoci. Jinak k tomu fm radiovému přijmu, vzhledem k "tisícihlavé" možnosti poslechu internetových rádií přes bluetooth, je to imho zbytečné zužování výběru mezi nabízeným sortimentem.
Houbičkar
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ramones 5. 12. 2020 10:32

Kolega má pravdu. Rádio není nutné a nahradíš ho přes internet.
JBL Ex 2 je kompaktní a odolný přístroj s dlouhou výdrží i obstojným zvukem. Jestli se ti líbí, kup si ho.
Ty ostatní jsou neforemné a snadno mohou přijít k urazu.
...a Gogenu bych se vyhnul. Je to zahuhlaná bedna s plastovým zvukem.
Jestli párty box, pak bych vyzkoušel i JBL 100 nebo 300, ale to už je dost nad tvým cenovým limitem.
ramones
Junior

Odeslat příspěvekod jaja99 5. 12. 2020 12:44

FM jsem chtel jen pro to, abych pořád nemusel tahat mobil. Neforemnost neřeším o výkon mě taky zas tak moc nejde jen jsem předpokládal že ten Panasonic bude hrát o třídu líp než JBL díky jiné konstrukci. Gogen Teda vylučuji z výběru.
Nedělal někdo porovnání těchto 2?
jaja99
Kolemjdoucí