Ovládání hlasitosti BT mobil-repro

Stereo a vícekanálové reprosoustavy, subwoofery

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Kaa 8. 1. 2021 19:54

Koupil jsem BT repro a mám problém s ovládáním hlasitosti. Jeden mobil (Huawei Mate9) reguluje hlasitost přehrávání tlačítky zesílení, ale na novém S20 mi to nejde. Ten pouští konstantní signál. Dá se to nějak sw vyřešit? Ani druhý Samsung (J5) nejde regulovat.
Kaa
Junior

Odeslat příspěvekod Kaa 9. 1. 2021 19:22

Fakt nikdo neví?
Kaa
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 12. 1. 2021 18:26

Bohužel mám podobnou zkušenost. U jednoho BT repráčku se připojím starým telefonem Nokia funguji. Novějším Honorem s Androidem se připojím jen na chvíli a pak nic. Nefunguje spojení. Nic nepomáhá.

Jestliže se jedná o reproduktor, který byl kupován u nás, tak bych se obrátil na technickou podporu výrobce/prodejce. Pokud jsi kupoval teď a přes net, můžeš výrobek případně vrátit.

Mobilní telefony jsi sice vyjmenoval, ale nějak nenacházím přesné označení reproduktoru.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kaa 12. 1. 2021 20:09

Sorry. Bral jsem to jako obecný problém. Jedná se o Edifier R1700BT
Kaa
Junior

Odeslat příspěvekod Tom2762 12. 1. 2021 21:23

Podívej se jestli máš v nastavení Bluetooth zapnutou synchronizaci hlasitosti média, jdi na Bluetooth, detaily, tapni na tři tečky nad sebou, synchronizace by měla být hned nahoře.
Tom2762
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kaa 17. 1. 2021 08:49

Tak nakonec to je chyba výrobku. Kupil jsem druhé, do jiného pokoje a ty fungují bez problémů.
Kaa
Junior

Odeslat příspěvekod xmickey 21. 4. 2021 13:37

Kdyby někdo řešil podobnou záležitost a chtěl ovládat hlasitost BT repro z windows, je třeba vypnout Bluetooth Absolute Volume viz: https://www.tenforums.com/tutorials/151957-how-enable-disable-bluetooth-absolute-volume-windows-10-a.html :-)
2016 VW Golf VII 1.6 TDI
2010 VW Golf VI 1.4 TSI
Samsung Galaxy S23
xmickey
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků