Levné reproduktory k TV (+-2500 Kč)

Stereo a vícekanálové reprosoustavy, subwoofery

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod hovadak 10. 4. 2021 19:51

Zdravím, jelikož jsem socka, sháním levné reproduktory k TV. Máme TCL 55ec780, která má sice 26W soundbar, ale jeho kvalita mě poněkud neuspokojila. Chtělo by to trochu bassy. Ale zase bych to nepřeháněl, bydlíme v paneláku.
Přemýšlel jsem nad:

1) Edifier XM6BT
2) Creative Stage 2.1
3) Genius SW-HF 1700
4) Logitech Z407 2.1

Co si o tom myslíte?
hovadak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Emil Pastelka 10. 4. 2021 23:54

Pokud se mermomocí chcete zbavit cca 2000 Kč, kupte jakýkoliv z uvedených setů. Z nich je nejméně špatný Creative Stage. Můžete se ještě podívat na Philips HTL1520B.
Emil Pastelka
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tom1122 11. 4. 2021 11:40

Emil Pastelka píše:Pokud se mermomocí chcete zbavit cca 2000 Kč, kupte jakýkoliv z uvedených setů. Z nich je nejméně špatný Creative Stage. Můžete se ještě podívat na Philips HTL1520B.

Ale prd špatné...K televizi je MNOHEM a na filmy lepší volba PC set 2.1 než nemastné neslané nudné Studiové monitory 2.0...Které navíc za 2-3 litrů hrají otřesně.
Jinak Logitech Z407 dopadá v recenzích více jak dobře.
Tom1122
Junior

Odeslat příspěvekod hovadak 11. 4. 2021 16:52

Nakonec jsem vybral Logitech Z333. Hned dnes mi to v Datartu vydali. Trošku retro, ale zatím jsem spokojen.
hovadak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Emil Pastelka 11. 4. 2021 19:30

Tom1122 píše: ...na filmy MNOHEM lepší volba PC set 2.1 než nemastné neslané nudné Studiové monitory 2.0...

Zřejmě máme každý naprosto jinou představu, co čekáme od reprodukovaného zvuku. Nakonec, to je i pochopitelné. Levné reproduktory k PC v drtivé většině nemají digitální vstupy, což by s novými TV mohlo vytvořit problém zase řešitelný jen nákupem další krabičky navíc.
A mimochodem, proč zmiňujete studiové monitory? O těch tu řeč nebyla.
Emil Pastelka
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tom1122 12. 4. 2021 15:57

hovadak píše:Nakonec jsem vybral Logitech Z333. Hned dnes mi to v Datartu vydali. Trošku retro, ale zatím jsem spokojen.

Opět špatně...
Emil Pastelka píše:
Tom1122 píše: ...na filmy MNOHEM lepší volba PC set 2.1 než nemastné neslané nudné Studiové monitory 2.0...

Zřejmě máme každý naprosto jinou představu, co čekáme od reprodukovaného zvuku. Nakonec, to je i pochopitelné. Levné reproduktory k PC v drtivé většině nemají digitální vstupy, což by s novými TV mohlo vytvořit problém zase řešitelný jen nákupem další krabičky navíc.
A mimochodem, proč zmiňujete studiové monitory? O těch tu řeč nebyla.

Opět špatně...To není o představě ale o prostém faktu.Levné 2.0 + Monitory nebudou mít a ani nemají dostatečnou dynamiku a basy.A jedno i druhé je potřeba u TV a hlavně u filmů....
Jinak většina televizí analogový zvukový výstup má,a když ne řada PC repro má dnes bluetooth...
Tom1122
Junior

Odeslat příspěvekod Emil Pastelka 13. 4. 2021 00:24

S analogovým audiem u TV se u nových/aktuálních modelů setkáte maximálně jako s výstupem na sluchátka a i těch je poskrovnu. A ve chvíli, kdy byť jen zvažujete připojení reproduktorů přes BT, bych debatu ukončil.
Emil Pastelka
Pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků