Výběr přenosného reproduktur

Stereo a vícekanálové reprosoustavy, subwoofery

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 18. 4. 2021 13:40

Zdravím,

vybírám aktuálně přenosný reproduktor a chtěl bych koupit ještě dnes, dokud jsou zajímavé slevy, neřeším absolutní částky (teda jestli je dražší varianta opravdu o tolik lepší, tak si jí klidně koupím, jde mi o poměr cena/kvalita ... absolutní cenový strop je tak kolem 3 tisíc).

Z dražších variant mi padlo do oka Bang & Olufsen BeoPlay P2 za 2700 kč nebo JBL Charge 4 za 2 950 Kč

Z levnějších variant Lamax Sounder2 za 1 350 Kč, Niceboy Raze 3 Titan za 1 600 Kč, LAMAX Storm1 za 1 250 Kč nebo Lamax Sounder2 za 1 400 Kč.


Teď se nedokážu rozhodnout, zda je opravdu tak velký rozdíl v těchto kategoriích nebo tyto "mini" přenosné repráky budou hrát "skoro" stejně bez ohledu na téměř dvojnásobnou cenu. Doma mám velké repro, toto je určené na výlety na chatu, posezení u vody a podobně. Nejsem žádný extra nadšenec do super kvalitní hudby.

Dokázal by prosím někdo poradit s konkrétním výběrem?

Předem díky
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jkmaxfli 18. 4. 2021 14:13

Já ti doporučím mnou vlastněný EVOLVEO Armor POWER 6 .
U mě byl strop 3tis. a hledal jsem recenze, názory, atd až jsem nakonec koupil tento a nemohu říct ani slovo, jen vlastně jedno ano - perfektní !
https://www.alza.cz/evolveo-armor-power-6-d5632319.htm
jkmaxfli
Junior

Odeslat příspěvekod Hynex 18. 4. 2021 14:22

Zdravím, na poslední dovolené jsem měl možnost strávit týden s JBL Charge 4. To bych z Tvého výběru doporučil já. Skvělá výdrž a i výkon.
Doma : Lyra Digital MK2, AU/RA Z1, AQ Kentaur 653, Fluid F5, AKG K701, Riva S, Riva Arena
Přehrávače : OPUS #1, X5 1st + 2nd, Xduoo X10, Sansa Clip, Fiio E12, Fiio E12a
Sluchátka : Noble Kaiser Massdrop, Noble Savant Wizard, Flc8s, Meze 99 Classics
Hynex
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Geher61 20. 4. 2021 08:53

Mám zkušenosti s tím Lamax Sounder2 a musím říct, že za tu cenu hraje dobře. Jak zvuk, tak basy jsou bez problému. Jenom co mi trochu vadí je to otočný kolečko na ovládání hlasitosti, ale vůbec ho nemusíš používat.
Geher61
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků