Bluetooth repro 4 x

Stereo a vícekanálové reprosoustavy, subwoofery

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Opic99 17. 6. 2021 16:31

Dobrý den,

potřeboval bych poradit a nějak základně nasměrovat..
Chtěl bych "ozvučit" menší kavárnu/hospodu (cca 60m2).
1. momentálně hrajem z jednoho bluetooth speakeru (Orava Pegasus 2) který je v jedné části místnosti, takže na druhém konci není nic moc slyšet, tedy pokud ho nedáme hlasitěji a to se u něj pak nedá moc sedět..
2. moje idea je do každého rohu místnosti ( 2x nad bar, 2x do vzdálenějšího konce) dát ke stropu bluetooth repro, který by byly synchronizovaný - hrály z jednoho zdroje (mobil/tablet se spotify)

Víte o nějaké takové "sestavě"? nebo to mám bastlit z několika stejnejch repráčků a hnát přes aplikaci/ další zařízení spojující bluetooth signál?

Díky moc za nápady a přeju hezký den!
Opic99
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ramones 17. 6. 2021 20:21

Jbl, muzes jich propojit desítky.
ramones
Junior

Odeslat příspěvekod Opic99 18. 6. 2021 07:24

Ok, díky za odpověď, podívám se.
Opic99
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod p79avt 18. 6. 2021 14:47

Zdravím, dal bych 4x Sonos One SL na wifi, funguje skvěle a hraje pěkně :)

P.


Opic99 píše:Dobrý den,

potřeboval bych poradit a nějak základně nasměrovat..
Chtěl bych "ozvučit" menší kavárnu/hospodu (cca 60m2).
1. momentálně hrajem z jednoho bluetooth speakeru (Orava Pegasus 2) který je v jedné části místnosti, takže na druhém konci není nic moc slyšet, tedy pokud ho nedáme hlasitěji a to se u něj pak nedá moc sedět..
2. moje idea je do každého rohu místnosti ( 2x nad bar, 2x do vzdálenějšího konce) dát ke stropu bluetooth repro, který by byly synchronizovaný - hrály z jednoho zdroje (mobil/tablet se spotify)

Víte o nějaké takové "sestavě"? nebo to mám bastlit z několika stejnejch repráčků a hnát přes aplikaci/ další zařízení spojující bluetooth signál?

Díky moc za nápady a přeju hezký den!
RIHA audio
p79avt
Junior

Odeslat příspěvekod reproman 19. 6. 2021 12:51

Hrozně nerad, ale musím tě upozornit, že pokud budeš v provozovně hrát ze Spotify (nebo podobných zdrojů), tak bys mohl mít nepříjemné opletačky s OSA. Někdy jsou horší než exekutoři.
reproman
Junior

Odeslat příspěvekod juliusIV 22. 6. 2021 08:17

Pokud v zařízení, které bude vysílat tu hudbu budeš mít bt5.0, tak můžeš v podstatě připojit jakýkoliv reproduktory. Jen doporučím koupit reproduktory od stejné značky a ideálně i stejný model. Jednou jsem zkoušeli s kamarádem takhle jeho jbl a můj od lamaxu a každému trvá trochu jinak dlouho než ten signál zpracujou a nehrály úplně stejně.
juliusIV
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků