zadní repro k soundbar Sony HT-ZF9

Stereo a vícekanálové reprosoustavy, subwoofery

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod jerry12 (novy) 24. 6. 2021 20:35

Měl jsem od možnost si zapůjčit soundbar Sony HT-ZF9 na několik týdnů. Zvuk se velmi znatelně zlepšil, TV mám Sony KD-85XH9505. Dokážu v pohodě žít i s tím zvukem ze soundbaru...ale pokud by byla možnost za nevelký peníz zvětšit prostorový dojem, byl bych rád.

Dříve se k tomuto soundbaru daly koupit zadní bezdrátové repro Sony SAZ9R, o kterých v recenzích u nás i v zahraničí píší o dobrém přínosu k prostorovému zvuku. Díval jsem se, v ČR jsem nenašel prodejce, který by je prodával.

Rozpočet mám na vše, tj. soundbar + zadní repro 30k Kč. Pro HiFi puristy znatelně málo, přesto prosím akceptujte má omezení. Děkuji.

Soundbar Sony HT-ZF9 vnímám jako dobrou volbu...ale jaké zadní bezdrátové repro zvážit do koupě?

Požádal bych prosím se držet tématu...pokud to volnost diskuze dovolí:)
jerry12 (novy)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod viking81 25. 6. 2021 06:21

Pre hi-fi puristov mas rozpocet celkom dobry. Rozumej amp + stereo bedne ;-)
Stereo: Wharfedale Diamond 11.4/Yamaha A-S701/Yamaha CD-S700
Headphones/Amp/DAC: Sennheiser HD650/Schiit Vali 2/Cambridge Audio DacMagic Plus
DAP/Headphones: Shanling M2X/iBasso IT01s
TV/BD: Samsung UE55KU6472/Xbox One X
viking81
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Tapir1 25. 6. 2021 09:16

Pokud si projdeš příspěvky, již se tady toto téma několikrát diskutovalo. Nicméně, tvé požadavky splňuje třeba - Samsung HW-Q950T, JBL BAR 9.1 nebo levnější varianta JBL BAR 5.1, Polk Magnifi Max SR. Jistě i spousta dalších. 8-)
Audio - CA AZUR 851A, Pioneer N-50AE Casea Upgrade, Denon DVD 3910, Quadral Signum 90; Portable - Shanling M1, Beyerdynamic DTX 100 & Byron, Sony WH-1000XM2, Xiaomi Mi9 + Hiby FC3 MQA, Blon-BL03, TWS - Panasonic RZ-S500W, TV - Philips 65OLED 873
Tapir1
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků