Infinity reference 61 mk2

Stereo a vícekanálové reprosoustavy, subwoofery

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod inkousek 10. 11. 2021 21:06

Zdravím mám tyto reproduktory a nemůžu si pomoct,ale přijde mi že v menších hlasitostech nebasují tak jak by měly. Basují, když je člověk mimo osu “v nadhledu” a nebo přímo mezi reproduktory. Už jsem je dal všude možně. Mám je v podkroví, momentálně u svislé stěny cca 30 cm od ní. Neví někdo kde je problém? Nebo je to jen tím že už je poslouchám 2 dny a hrabe mi z toho �
inkousek
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 10. 11. 2021 21:28

a změnit trvale poslech na z ,,nadhledu'' nemůžeš?
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod inkousek 10. 11. 2021 21:41

No je to zatím jen test finální podoba bude úplně jiná tak zkouším. Ono to z nadhledu znamená, když proti repro stojím. Takže ne úplně nejde �
inkousek
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 10. 11. 2021 21:44

...a v tom je výhoda regálovek, že je lze umístit na jakýkoliv stojan ve výšce, která je optimální
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Yiakubou 10. 11. 2021 22:35

Temer jiste je problemem akustika prostoru, resp. rozmisteni. Pokud neplanujes akusticke upravy, nezbyva nez vyzkouset ruzna umisteni nejen repro, ale i poslechoveho mista. I par cm posunu muze delat relativne velky rozdil. Zacal bych treba tady: https://www.youtube.com/watch?v=itZGbEdGF_Y
Velky hifi: 2xNUC (Euphony Stylus/Endpoint) > Singxer SU6 > RIHA LINE-4-DAC > 2x B200 bi-amp > Mega V2 Plus Custom
Maly hifi / produkce: RME Fireface UCX II > Neumann KH120 II + 750 DSP + NDH30
Yiakubou
Pokročilý

Odeslat příspěvekod inkousek 11. 11. 2021 16:48

Díky vyzkouším, napíšu výsledek. Jen moc nechápu to posunutí beden k místu poslechu a poslouchání basů.

-- 11. 11. 2021 17:01 --
inkousek
Junior

Odeslat příspěvekod Andy Kraus 11. 11. 2021 22:17

skús ich dať do rohov
Andy Kraus
Mírně pokročilý


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků