AV reciever + repro

Stereo a vícekanálové reprosoustavy, subwoofery

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Gaston173 9. 12. 2021 13:50

Dobrý den,
žádám Vás zkušené o radu. Mám AV reciever Denon S960H k němu připojené 2 sloupy, centr a subwoofer. Chtěl bych připojit i 2 zadní odposlechy, ale bohužel nemohu natáhnout drát do recievru. Existuje nějaká možnost, jak to udělat bez drátu tak, aby si se odposlechy pouštěly se zapnutím av recievru - televize?

Denon s960h, sloupy Jamo 809, sub jamo 912, centr bowers wilkins.
Gaston173
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tapir1 9. 12. 2021 14:59

Bohužel to možné není. Tuto funkci u vybraných AVR nyní umožňuje již jen Yamaha. Denon měl kdys řadu Heos AVR, která to umožňovala. A jiné funkční zařízení v rozumné cenové relaci pravděpodobně neexistuje, resp. nevím o ničem takovém. Sám jsem se tímto kdysi zabýval, dokonce koupil nějaký čínský transmitter, ale fungovalo to cca 6 měsíců a pak šlus.
Našel jsem řešení ke kterému však potřebuješ zesilovač pro zadní repro, nebo aktivní repro. Tady https://www.variant-hifi.de/produkt/ver ... -1469.html 8-)
Audio - CA AZUR 851A, Pioneer N-50AE Casea Upgrade, Denon DVD 3910, Quadral Signum 90; Portable - Shanling M1, Beyerdynamic DTX 100 & Byron, Sony WH-1000XM2, Xiaomi Mi9 + Hiby FC3 MQA, Blon-BL03, TWS - Panasonic RZ-S500W, TV - Philips 65OLED 873
Tapir1
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků