Středový reproduktor

Stereo a vícekanálové reprosoustavy, subwoofery

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod damianx 17. 1. 2022 12:55

Ahoj mám sestavu domácího kina Denon AVR DENON AVR-X550BT a k tomu JAMO S 426 HCS 5. Chci se zeptat jestli se nějak vylepší zvuk ve filmu při výměně středového reproduktoru za Polk Audio Signature S35E? Jsem v paneláku a nevím jestli má smysl kupovat nějakou sestavu vyššího levelu. https://galerie.avmania.zive.cz/showpho ... mit=recent
damianx
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod eviljack 17. 1. 2022 13:12

Co Ti na tom zvuku teď vadí, je centr slabě slyšet? Zkus udělat znovu automatickou kalibraci, ale to by bylo dobré hodit ty zadní bedny skutečně dozadu :) Nevím, jestli k tomuhle nebude ten Polk overkill, přece jenom je to centr v hodnotě půlky celého Jamo setu (podle aktuálních cen), pak by Tě to nutilo měnit i zbytek, včetně receiveru :)

edit: i když podle designu ty malé, co jsou na sloupech, asi patří k tomu přístroj vpravo, co?
Harman Kardon 6500 + WTX Microstreamer / HifiBerry DAC2 Pro + Heco Aurora 700
Yamaha RX-V765 + Heco Metas 500 set + Heco Krypton Subwoofer
Projektor Benq W1090
Asustor AS6102T
eviljack
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod damianx 17. 1. 2022 13:38

Ano ty malé jsou k tomu napravo. To mám k tabletu a telefonu kvůli menší spotřebě :-) Nejsem žádný audiofil tak jsem se sestavou velmi spokojený, ale jen jsem si říkal, jestli to tím někam posunu. Pořád koukám po nějakých sestavách hodně se mi líbí Klipsh, ale to bych sousedy asi úplně odstřelil. Stačí tato sestava a hýbe to bytem.
damianx
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod eviljack 17. 1. 2022 14:03

Jasně, v první chvíli jsem si ho nevšiml :) A co je teda problém u toho centru, je proti zbytku slabě slyšet, nebo zastřený?
Projektor Benq W1090
Asustor AS6102T
eviljack
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod damianx 17. 1. 2022 15:45

Ne vše je v pořádku. Jen jsem si říkal, že víc repráčků víc Adidas :-)
damianx
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod eviljack 17. 1. 2022 16:00

Jo takhle :) Těžko říct, takovouhle krávu na středu jsem neslyšel, ale trochu bych se bál, že Ti "vymaže" ty ostatní a budou se zdát slabé. To bys případně pošteloval na receiveru, ale pak se zase ztratí smysl toho, kupovat jiný.
Projektor Benq W1090
Asustor AS6102T
eviljack
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod damianx 17. 1. 2022 16:37

JJ nechám to jak to je. Člověk by se neměl hrabat v něčem co funguje. Díky za odpovědi.
damianx
Kolemjdoucí