Vhodné reprobedny

Stereo a vícekanálové reprosoustavy, subwoofery

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod xx30 21. 1. 2022 14:19

Zvažuji nákup bowers and wilkins 703 s2 nebo KEF R7. Zesilovač mám Marantz 8005 PM a streamer 8005 NA. Bude to vhodná kombinace? Máte někdo zkušenosti?
xx30
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod p79avt 21. 1. 2022 17:15

Zdravím

a musí to být zrovna tyto ? :) PM8005 jsem zkoušel několikrát a to bych spíš šel do 2p/3p beden s jedním basákem celkově 8ohm, aby byli hodně transparentní, čistý, upřímný, přeci jen ten projev toho Marantzu je do tepla, docela údernost, ale na velké bedny to moc není. Co se poslouchá ? a jak nahlas ? jaká je místnost ? cenový limit ?
RIHA audio
p79avt
Junior

Odeslat příspěvekod xx30 21. 1. 2022 21:20

Jazz, akustika, pop,....
Pokud možno byl bych rád aby bylo vše slyšet při relativně tichém poslechu
Mám rád pevné a ohraničené basy
Místnost cca 20 m ( 3,5 x 5,5 )
cca 75 - 100 tis
xx30
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod p79avt 21. 1. 2022 23:17

jaké jste měl repro před ? ta místnost není zrovna velká, pokud bude rozumně zatlumená nemusel by být problém s velkou bednou a pokud budete hrát i potichu tak je to v pohodě. To jestli bedna hraje potichu do velké míry ovlivňuje zesilovač a např. regulace hlasitosti. Marantz není špatný, ale už i na 2P repro s přesným zvukem je to prostě málo, ale dá se s tím žít. Sám často poslouchám přes PM7000.

rozpočet na bedny máte už pěkný. Pokud by jste chtěl mít konečné řešení s repro s tím že třeba časem by jste upragoval na lepší zesilovač, šel bych např do RIHA KILO V2 Plus, ty jsou hodně jiný level. Doporučoval bych vzít zesík a zajet si vyzkoušet. Pokud něco levnějšího tak 3pásmo KILO nebo 2pásmo MIKRO-D

Hezký večer PK
RIHA audio
p79avt
Junior


Odeslat příspěvekod Nick Cave 22. 1. 2022 23:05

do 20m2 bych volil spíše regálové reprosoustavy
https://www.hifiroom.cz/hifi-bazar/repr ... 23893.html
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků