Přenosné repro na zahradu

Stereo a vícekanálové reprosoustavy, subwoofery

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod brrouk1 4. 6. 2022 21:35

Ahoj, hledám nějaký přenosný repro na baterii, který budu používat na terase. Podminkou je v rámci možností kvalitní zvuk. Momentálně mám Denon Envaya 250, slyšel jsem nějaké JBL (tuším že Party box 100) a všechno jsou to na můj vkus takové dunidla..... Bass mám rád, ale tohle je už moc.
Velikost a vaha podstatně nejsou, nikam přenášet ho nebudu, výkon taky moc neřeším, gardenparty nepořádám.
Možnosti připojení na terase jsou wifi, Iphone, nebo BT přes tablet ( všechny kodeky), nebo Bluesound Node. Chytré funkce nepotřebuji.
Co tak koukám na netu, tak v podle recenzí mi to zatím vychází na Sonos Move, Bluesound Flex, Dalí Catch.
Máte někdo s nimi zkušenosti, nebo tip na něco jiného ?
Cenový limit je +- 10 t.
Jo a nesmí to blikat a svitit.....
Diky Brrouk
DK-Pioneer LX 85, Canton Gle,
Stereo- Rotel RA 1070- - NHT Super Zero, REL HT 1003
Head-Audeze LCD 2 C, iBasso IT 07,IFI micro black signature , Hiby R5 2g.,Audeze Maxwell
brrouk1
Junior

Odeslat příspěvekod ramones 5. 6. 2022 10:43

Tak pokud nechces pořádat party, proc resis nahradu 250ky? Lepsi a vyrovnanější zvuk tezko hledat. Pouzivam 5let jak samostatne, tak 2 ks do sterea. Covery jsem sundal a ulozil do supliku. Muzes utratit 10tis za Dali, KEF a pod, ale 2x lepsi to nebude.
ramones
Junior

Odeslat příspěvekod brrouk1 5. 6. 2022 12:18

Právě ta Envaya pro mě moc vyrovnaný zvuk nemá, ten bas je moc dunivý a to jsem hodně laboroval s umístěním. Právě proto se ptám, jestli není něco jiného.
DK-Pioneer LX 85, Canton Gle,
Stereo- Rotel RA 1070- - NHT Super Zero, REL HT 1003
Head-Audeze LCD 2 C, iBasso IT 07,IFI micro black signature , Hiby R5 2g.,Audeze Maxwell
brrouk1
Junior

Odeslat příspěvekod ramones 5. 6. 2022 13:29

Vetsina jich ma basovejsi naladění. Jinak by ten zvuk venku masy neuspokojil. Vyrovnanejsi je 150ka, tu jsem mel jako prvni. Pak vyzkousej KEF. Projev je svetlejsi s vyraznejsimi, ale pro mne agresivnejsimi stredy. Moje Denony jsou vytlumeny samolepici penou, takže prebasovane nezni. Nejradeji je posloucham pres DAC a linkove vstupy. To uz je fakt male, přenosné hifi.

-- 5. 6. 2022 14:33 --

Idealne je poslouchat zavesene v prostoru ne na zemi v rohu nebo u zdi.

Jeste me napada Marshal Kilburn 2.
Samostatne regulace na basy a vysky. Zvuk vyborny.
ramones
Junior

Odeslat příspěvekod xMaster Seller 7. 6. 2022 21:37

Jo nějaká ta Marshall přenosná bedýnka taky stojí za vyzkoušení na poslech, navíc se na ně s návštěvou i dobře kouká. Akorát to chce aspoň dvě na stereo, ne?
xMaster Seller
Junior

Odeslat příspěvekod ramones 8. 6. 2022 10:03

No, jestli to na zahrade vyuzijes. Ja treba jo. Obcas si repraky postavim na okraje stolu na terase, křeslo posunu na vrchol rovnostranneho trojuhelniku a vychutnam si prostor nahravek bez vlivu odrazu mistnisti.
ramones
Junior

Odeslat příspěvekod xMaster Seller 11. 8. 2022 16:02

Taky si užíváme na zahradní posezení aktivní stereo regálovky, prodlužka mi stačí 2-3m k nejbližší zdi co se schová. Jakejkoliv wireless přenos radši ani nepoužívám. Jsou to nějaký Fenda bedny k PC s BT, AUX vstupem i korekcema, co jsem si nechal osadit jinýma měničema, cívky, vyhýbky, vytlumení akupěnou atd. Dal by se i lepší BT adaptér, ale mám mobil na kabelu se Spotify. Takže buď jít takovou cestou a nechat vylepšit, protože vzhledově jsou super za pár šupů něco jako:
https://avmania.zive.cz/wavemaster-base ... nejen-k-pc

Nebo třeba už lepší nachystané wireless s BT Aptx od AQ, cenově splňujou za desítku :
https://avmania.zive.cz/ceske-aktivni-h ... ll-kodekem

Ps. pod střechou či slunečníkem úplně OK. BT mono repráček k bazénu s IP odolností se nebavíme na to jsou tady na AV jiný "spešl" výběrový články.
xMaster Seller
Junior

Odeslat příspěvekod honcka 12. 8. 2022 08:51

Když by si chtěl něco výkonějšího, tak bych se podíval na Mackie Thump GO, případně dražší Bose S1 Pro, jsou to víceméně aktivní PA bedny
JVC DLA-X30
Sonos Playbar
honcka
Junior

Odeslat příspěvekod brrouk1 12. 8. 2022 14:00

Díky za rady. Ale už to mám pořešený a jsem spokojený. Sonos Move.
DK-Pioneer LX 85, Canton Gle,
Stereo- Rotel RA 1070- - NHT Super Zero, REL HT 1003
Head-Audeze LCD 2 C, iBasso IT 07,IFI micro black signature , Hiby R5 2g.,Audeze Maxwell
brrouk1
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků