Advance Paris PlayStream A1+ Jersey MC170 na Spotify a k TV?

Stereo a vícekanálové reprosoustavy, subwoofery

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod old rak 11. 11. 2022 14:20

Zdravím. Teď mám na většinu filmů a hudbu (Spotify) - PC + DragonFly Cobalt + Sennheiser HD660S. Jelikož jsem zůstal v bytě osamocen (vdovec), tak bych chtěl zkusit něco nového a jít do sloupových repro a streameru. Je uvedená kombinace vhodná? Místnost cca 25m2, hudba/film - 70/30.
old rak
Junior

Odeslat příspěvekod tombas 11. 11. 2022 16:35

Ahoj,
než Advance Paris, bych volil raději klasiku DENON DRA 800H
https://www.salonydenon.cz/stereo-priji ... 69660.html
a k tomu nějaké sloupky např.
https://www.salonydenon.cz/podlahove-re ... ron-7.html

Jinak reprosoustavy jsou samozřejmě hodně individuální a je potřeba si je poslechnout.
tombas
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Yiakubou 11. 11. 2022 16:35

Ja si tedy myslim, ze s danym rozpoctem se da najit zajimavejsi kombinace. Tohle vypada jako takova nahodna nabidka od prodejce hifi z obchodu.

Nez ale davat nejake tipy - uvazoval jsi take o bazaru? Protoze uprimne - s timhle rozpoctem to oproti te sluchatkove sestave moc lepsi nebude, spis naopak, tak ja jen abys nebyl zklamany. Zvlast pokud budu predpokladat, ze treba akustiku asi moc neresis, coz je u repro poslechu alfa a omega.
Velky hifi: 2xNUC (Euphony Stylus/Endpoint) > Singxer SU6 > RIHA LINE-4-DAC > 2x B200 bi-amp > Mega V2 Plus Custom
Maly hifi / produkce: RME Fireface UCX II > Neumann KH120 II + 750 DSP + NDH30
Yiakubou
Pokročilý

Odeslat příspěvekod old rak 11. 11. 2022 17:07

Jelikož jsem laik a důchodce tak akustiku opravdu neřeším a rád si nechám poradit.Ta kombinace od "tombas" se mi zdá přijatelná. Poslech někde zkoušet nebudu.Stejně bych žádný rozdíl nepoznal. Pokud někdo máte ještě nějaké návrhy na kombinace tak mi je prosím sdělte. Děkuji
old rak
Junior

Odeslat příspěvekod Duddits_cz 11. 11. 2022 17:29

Jersey MC170 mám a mohu doporučit. Jsou to prima univerzální sloupky se širokou scénou. Zahrají celkem hezky metal, rock, country, pop. Klasiku neposlouchám, tak nevím. DENON DRA-800H by k nim určitě šel, měl jsem ho taky. Osobně se mi více líbí s Yamahou, ale jak píší kolegové výše, není nad poslech, každý má jiný vkus.

Možností a kombinací jsou ovšem desítky :-)
Yamaha R-N803D + Cabasse Jersey MC170
Duddits_cz
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod old rak 11. 11. 2022 17:46

Jelikož jsem hledal menší sloupy s předním bassreflexem (kvůli umístění ke zdi) , tak jsem našel ty Jersey MC170. Takže pokud k tomu jde ten Denon a nenajde se něco lepšího, tak to asi vezmu.
old rak
Junior

Odeslat příspěvekod Duddits_cz 11. 11. 2022 18:23

Yamaha R-N803D + Cabasse Jersey MC170
Duddits_cz
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 11. 11. 2022 19:00

old rak píše:Jelikož jsem laik a důchodce tak akustiku opravdu neřeším a rád si nechám poradit.Ta kombinace od "tombas" se mi zdá přijatelná. Poslech někde zkoušet nebudu.Stejně bych žádný rozdíl nepoznal. Pokud někdo máte ještě nějaké návrhy na kombinace tak mi je prosím sdělte. Děkuji

Pokud neřešíš akustiku a máš ji nevyhovující, tak i 10x dražší sestava může hrát špatně, čili jinak řečeno, stačil by i bazar za pár tisíc abys věděl ,,jak to bude hrát''
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod old rak 11. 11. 2022 19:16

Dal bych sem zítra foto místnosti, ale nevidím nikde "vložit soubor" nebo jak se to dělá
old rak
Junior

Odeslat příspěvekod Duddits_cz 11. 11. 2022 19:21

Musíš si dát "náhled" a dole můžeš vložit přílohu.
Yamaha R-N803D + Cabasse Jersey MC170
Duddits_cz
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod old rak 12. 11. 2022 07:48

Všem se moc omlouvám, ale chtěl bych toto téma ukončit. Uvědomil jsem si, že stejně hodně času trávím u PC a poslouchám tady i hudbu, takže raději koupím větší monitor (teď mám 24") a k TV si vezmu sluchátka na což jsem zvyklý od PC a vyhovuje mi to. Takže ještě jednou se všem omlouvám a děkuji za příspěvky.
old rak
Junior

Odeslat příspěvekod old rak 27. 11. 2022 18:55

Tak ještě jedna změna. Větší monitor jsem sice koupil (Samsung 27"), ale k tomu jsem pořídil ještě Bose Companion 2 III, které jsem "napíchl" na výše uvedený AudioQuest DragonFly Cobalt a myslel jsem, že mi to bude stačit. Jenže hudba je tak neskutečně "boží", že jsem si řekl, že ještě zkusím popřemýšlet o těch sloupových repro a proto bych vás chtěl ještě jednou poprosit o radu na vhodnou sestavu (sloupové repro a streamer) do v příloze přidané místnosti
DSC00536.JPG
Přílohy
DSC00540.JPG
old rak
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků