Aké 5.1 aktívne reproduktory?

Stereo a vícekanálové reprosoustavy, subwoofery

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod kubo802 14. 4. 2005 11:44

Ahojte, vedel by mi niekto poradiť aké 5.1 aktívne repro si mám kúpiť k DVD prehrávaču - čiže do obýcačky :lol: ? Prehrávač má všetky dekódery v sebe zabudované a má 5.1 analógový výstup. K tým reproduktorom by som chcel ešte pripojiť PS2 a TV. Čiže by to malo mať viacej vstupov. Za všetky rady a postrehy moooc ďakujem :D

// adamek.jan - editoval jsem nazev threadu
kubo802
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S-Tony 14. 4. 2005 12:06

Jedině Genius SW Home Theater 5.1
Mají analogový 5.1 vstup + 4 x stereo vstup(př. CD,TV,VHS,Satelit, cokoli)
Má v sobě zabudovaný taky DSP efekt, kerý převádí stereo zvuk na zvuk 5.1,
takže cokoliv stereo ti hraje ve všech bednách.
Výkon Subwoofer 50 W Bedny po 25W.
Frekfenční rozsah 40 000 Khz -20 Khz. (Ideál)
provedené ve dřevě.
Ovládání hlasitovsti předních zadních a středních a subwofru zvláště. (Dají se nastavti podle potřeby každé místostia tím dosáhnout idelní prostorový zvuk.
Cena pouhých 2800 Nové , 1500 z bazaru Viděl jsem i nabídku za 900.

Slyšel jsem spoustu beden v této cenové katergorii kolem 3000 Kč, ale žádné jiné nemají šanci se těmto vyrovnat. ( A počtem vsupů ani náhodou)

Mám je doma už dva roky a naprostá spokojenost.........
Když si koupíš tyhle bedny tak pochopíš rozdíl mezi MP3 a CD kvalitou hudby.
S-Tony
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zipiik 14. 4. 2005 12:34

souhlas, ze tyhle bedny nemusi byt spatne (a vzhledem k cene jsou super) pro pouziti, ktere tazatel potrebuje - DVD, TV, video, hry....
ale dovolim si nedouhlasit s poznamkou o hudbe, na tu vyborne nejsou. jsou lepsi nez spousta plastaku 5.1, ale na kvalitni poslech hudby by to chtelo neco s velkymi prednimi bednami.
zipiik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kubo802 14. 4. 2005 13:09

Ďakujem za typ. Pozeral som si recenzie a vyzerajú, že zvládnu presne to čo chcem. Ale ešte jedna otázka: zadné repro potrebujem dať na stojany a nikde som nevidel obrázok zadných satelitov zozadu, či tam majú dajaké uchytenie. Ďakujem za odpoveď.
Pred tým som uvažoval o repro YAMADA H8700, ale tie sú o dosť drahšie, takže ak by som na týchto vedel dať zadné satelity na stojany (nie masívne stĺpiky), tak by som mal asi po probléme :lol:
kubo802
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod randompct 14. 4. 2005 13:09

Osobne povazuje Genius HT 5.1 stale za to najlepsie v tejto cenovej kategorii.... ( aj ked samozrejme niesu bez chyby ) ......
randompct
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 14. 4. 2005 15:04

Na těch zadních reprácích je na zadní straně patent na zavěšení na satelity, nebo na skobu na zeď.....
S-Tony
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peto(smazano) 20. 4. 2005 12:51

Ja odporucam Logitech 5500
Idem si ich teraz kupit.
Chcem na nich napojit TV, DVD a PC
peto(smazano)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ICEBOSS 20. 4. 2005 12:57

osobne povazuji geniusy za celkem prumerne... zvuk je UPLNE plochy, provedeni taky v prumeru... jine nedoporucim, ale imho genius neni moc za co chvalit...
Intel rulez everywhere and everytime!
Nepiste mi na ICQ a mejl, reste sve problemy tady, na foru!
ICEBOSS
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lord KUKO 29. 4. 2005 20:48

genius su dobre za tu cenu za aku su. Kazdemu zdravo narocnemu hracovi urcite stacit budu. Kazdeho hlavne oraci ako hlasno hraju :mrgreen: Ja osobne som ale siahol pred par rokmi po DTT3500
Lord KUKO
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod palopalo 1. 5. 2005 10:17

Klikni si na Quelle.sk.Ja mám od nich aktívne repro a som hotový.Cena - super, parametre - super, dizajn - super. Mám kino v hodnote 20 000 asi tak za 8 500,- sk
palopalo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod palopalo 1. 5. 2005 10:19

Ozaj tie repro z Quelle sú stĺpové aktívne repto CAT za 5 400,- sk
palopalo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Vebloud 1. 5. 2005 10:43

S-Tony píše:Frekfenční rozsah 40 000 Khz -20 Khz. (Ideál)
l/quote]


Že by Repráky pro netopýry, 40 000 Khz -20 Khz je kompletně mimo člověkem slyšitelný rozsah.

Neměl by tam být aspoň jeden údaj v Hz? předpokládám, že bodťo 40Hz - 20kHz a nebo 20Hz - 40kHz.
Žít a nechat žít, ty máš svůj názor, já mám svůj názor, já ti nebudu nutit svůj, nemusím souhlasit s tvým, ale udělám vše, abys ho mohl svobodně vyjádřit.
Vebloud
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Eles 4. 5. 2005 14:02

Ty ses ale rejpal. Je jasny, ze myslel 40Hz až 20 kHz...
Eles
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Vebloud 5. 5. 2005 08:45

Eles píše:Ty ses ale rejpal. Je jasny, ze myslel 40Hz až 20 kHz..../quote]


Hníp hníp, rejp rejp, njn toho už se asi nezbavím.
Žít a nechat žít, ty máš svůj názor, já mám svůj názor, já ti nebudu nutit svůj, nemusím souhlasit s tvým, ale udělám vše, abys ho mohl svobodně vyjádřit.
Vebloud
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vilém (novy) 14. 5. 2005 11:19

máte někdo zkušenost z aktivními repro. XORO HXS231 případně HXS531?
vilém (novy)
Kolemjdoucí

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků