Problem s Genius 5.1 Home theater

Stereo a vícekanálové reprosoustavy, subwoofery

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod fmpd 15. 1. 2006 19:25

Čau koupil sem si tyto bedny s zvukovou kartou Sound Blaster Audigy ktera stala asi 900, test v softwaru dodavanem k zvukovce vsechny bedny se ozvou spravne ale pokud pustim MP3 nebo DVD film v 5.1 zvuku tak mi hraje jen subwooffer a 2 prední repráky ale hluché sou zadní a central i když v tom testu se ozvou. nevíte někdo co s tím???
fmpd
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Prochy 15. 1. 2006 19:29

MP3 budou v pohode, myslim, ze stereo signal nejde rozhodit do sech 5 repro, me to hraje max. ve 4 (center je hluchej).
Co se tyka filmu, bude problem v nastaveni DVD prehravace, kde je jako audio vystup zvolen pouze stereo signal, je potreba zvolit S/PDIF nebo 6 reproduktoru
Prochy
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fmpd 15. 1. 2006 19:30

ale mě právě ani ty mp3 nehrajou v 4 ale jen ve 2
fmpd
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod motorka 15. 1. 2006 20:47

u sterea by mely hrat akorat predni fronty a subwoofer
motorka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kay 15. 1. 2006 21:44

pokud chces, aby ti hrali vsechny bedynky, tak se pokus sehnat nejaky plugin do prehravace na mp3, nebo pouzij rovnou prehravac JetAudio, ktrery ma tenhle plugin v sobe a budou ti hrat mp3 ve vsech reprakach. aspon mne to tak funguje..
co se tyce filmu, je to jen o nastaveni prehravace, jak uz psal Prochy :)
kay
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Prochy 15. 1. 2006 23:48

fmpd píše:ale mě právě ani ty mp3 nehrajou v 4 ale jen ve 2e/quote]

No, myslim, ze nove ovladace na Audigy neumi tuto feature, mam SB Live! 5.1 a s ovladacema pro ni je to v pohode, zkousel jsem i novejsi a ty toto uz neumely...
Dalsi moznost je nejaky plugin, co je psano vyse
Prochy
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kalfa 15. 1. 2006 23:56

No já mám tydle repra se zvukovkou Sound blaster Audigy 2 ZS za 2000,- a i MP3 umí do všech reproduktorů... no jo...to chtělo lepší zvukovku :idea:
Včera jsem umřel, dnes zase sedím v práci,
vždycky jsem tušil, že to tak bude,
že umřu a howno se stane....
05/01/09 pro mě skončil život :'(
Kalfa
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod RudlikM 16. 1. 2006 08:44

pokud neprehravas mp3 co ma multikanal tak je snad jasny, ze to hraje jen do dvou... + basy
cokoliv Ti rozhodi zvuk ze sterea do vsech repraku je jen softwareova vec, ktera nema s originalem nic spolecnyho...
chces-li si "uzit" zvuku ze vsech beden, hledej plug-in do svyho prehravace, co to umi tak rozmrsit... :-)
RudlikM
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kucf3r 17. 1. 2006 07:10

RudlikM píše:chces-li si "uzit" zvuku ze vsech beden, hledej plug-in do svyho prehravace, co to umi tak rozmrsit... :-)

PLS neznate nekdo nejakej plugin do winampu v 2.91 ktery by to umel. DIKY
kucf3r
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zmizik 17. 1. 2006 07:46

Ziadny plugin nepotrebujes, v Media Center alebo takom niecom (neviem presny nazov, je to sucast ovladacov) si zapni CMSS. A mas 5+1 vzdy a vsade.
cpu: intel mb: asus ram: adata gpu: ati hdd: hitachi, maxtor psu: enermax case: thermaltake dvd-rw: lg lcd: acer cooler: zalman ntb: hp pda: htc foto: sony gps: gpsmap
zmizik
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků