Rreproduktory - panelák?

Stereo a vícekanálové reprosoustavy, subwoofery

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Narcissus 15. 6. 2006 11:24

tOplOaDer píše:
Hans.Wolfenstein píše:repráky na poslech hudby za 1800CZK ? možná bazar :)-/quote]

cekal jsme podobnyho chytraka...radsi se neprojevuj

Ale ona to fakt může být pravda, kdybys měl štěstí, mohl bys za těch 1800,- v bazaru sehnat daleko lepší reprobedny, než pseudobedny, které se prodávají k PC (ovšem, musel bys pak ještě dokoupit silič, jelikož by nebyly aktivní)...
Nemám rád angličtinu v podpisech. Nestyďte se za svůj jazyk...
Narcissus
Junior

Odeslat příspěvekod Hans.Wolfenstein 15. 6. 2006 11:34

Já nedávno koupil za podobnou cenu (cca 2000kč) postarší repro TVM, ale s tím zesilovačem máš nejspíš pravdu.
Jako alternativní řešení může být dvojice nějakých jednopásmových repráčků třebas ze starého gramofonu napojených na zesilovač, který je v obyčejných stereo plastových bedýnkách. Bude to za pár drobných a na hudbu je to vážně lepší, než Creativy.
PC: Intel Xeon E3-1230, 16GB DDR3, Asus P8B WS, GF 460 GTX OC, Seasonic S12 II 520W, Chieftec LBX-02B-B-B, EIZO EV2455
Hans.Wolfenstein
Junior

Odeslat příspěvekod cicovec 15. 6. 2006 11:49

Neviem kolko teraz stoja tie drevene geniusy, ja som ich kupoval pred viac ako rokom a pol, ale mozem vazne odporucit. Nielen ze krasne cisto hraju, ale mozes si na ten 12 kilovy subwoofer vylozit nohy a uzivat dobry film. parada ;-)
cicovec
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Croog 12. 1. 2009 14:04

No já jsem se teď čerstvě přestěhoval z RD do paneláku a musím říct, že ta možnost rozdunit subwooferem při filmu vše v okolí pár desítek metrů mi celkem chybí. Pokusil jsem se to vykompenzovat větší televizí, ale moc se to nepovedlo. Ten sub akční filmové scény dovede opravdu parádně zefektnit.

Zatím jsem sub vpodstatě deaktivoval, nechci aby se na mě hned koukali všichni v baráku jak na vraha. Co si v paneláku dovolíte vy? Podle toho jak hodně slyším sousedy si radši nechci představit, jak dobře se to přes ty panely nese i ode mě...
Croog
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod EKKAR 12. 1. 2009 14:23

V neděli až čtvrtek nutně končím o 22:00, protože nechci, abych se já ocitl v situaci vstávajícího na 5 ráno, kterého budí o půlnoci randál od souseda, kdyby mi to chtěli někdy oplatit. Pátky a soboty do půlnoci, výjimečně i déle. Jinak 70W bedny, hnané tak do 70% výkonu - víc ani buřt, sousedům by opadávala stěrka ze stěn - a to nehodlám opravovat ani platit...
Jednou jsem je "vytáhnul" na "všecko doprava" - když dávala jakási montážní četa na čelo paneláku zateplovací vrstvu a kotvili to na 12mm díry, cca 12-15cm hluboké. 2 x 70W sinus na okně v pohodě přeřvalo i jejich příklepová kladiva...
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Předchozí stránka