nazor na Genius SW-HF5.1 5000 Home Theater

Stereo a vícekanálové reprosoustavy, subwoofery

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod welfare 2. 10. 2006 20:14

Ahojte rad by som poznal vaš skusenosti s touto repro zostavou. Najma ci sa hodi na plne vyuzitie domaceho kina
welfare
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod drAcOniS 2. 10. 2006 21:00

http://www.zive.cz/h/Testcentrum/AR.asp?ARI=128474

Já ale vážně asi nikdy nepochopím lidi, co si kupují PC repráky za účelem udělat z nich domácí kino (k PC budiž, proč ne)... :roll:
drAcOniS
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 2ge 3. 10. 2006 07:34

:) takto som rozmyslal aj ja. nakoniec PC reporduktory som zavrhol a objednal som si plnohodnotne domace kino (ozvucenie), myslim, ze rozdiel bude poznat. Pozri sa po vyrobku SONY HT-SF1000 (akurat ze dodacia lehota moze byt dlhsia)
SubDownloader - stahuj a nahravaj titulky k filmom pomocou opensource programu z OpenSubtitles.org
2ge
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Action.man 3. 10. 2006 09:36

.... kazdopadne za ty penize jsou to idelani bedny k PC. Mam je doma a sem spokojeny, na hry, mp3, filmy jsou fakt dobry (v pomeru cena/vykon)
Action.man
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kromec 3. 10. 2006 09:42

Za ty prachy jsou dobre , znam dost lidi kteri maj jejich predchudce doma napojeny na DVD a jsou spokojeny. Jesne neni to zadne HIFI - HIEND ,ale pokud clovek nechce vic investovat tak je to dobra volba.

Doporucuji pred koupi si je nechat predvest, u nekterych jsem slysel ze vrci trafo apod..
CPU Zilog Z80 A/3,5 MHz, RAM 48 KB, ROM 16KB, grafika 256x192 bodů v 15-ti barvách,magnetofon ;) :)
kromec
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sCrew 3. 10. 2006 09:46

za tu cenou jsou vyborny, hrajou slusne... Urcite bys nemel litovat koupe. Pokud ale chces Hi-Fi zvuk, pak nehledej mezi PC repraky.
Quis Custodiet Ipsos Custodes? | Cogito ergo sum
sCrew
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Action.man 3. 10. 2006 10:03

tak se mi ale zda, ze tehle debat je uz na internetu asi 41654564 miliard :)
Action.man
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků