8-Ohm a 4-Ohm

Stereo a vícekanálové reprosoustavy, subwoofery

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod vlasta 13. 12. 2006 00:59

Jersey II. píše:All: Chlapci, šetřete nervy a příspěvky Vlasty ignorujte, všude, kde něco napíše působí jen rozbroje, už několikrát jsem si to ověřil.

Pytlík: Pokud připojíš 16 Ohmové repro na 4 Ohmový zesík, tak se samozřejmě nic nestane.

Vlasto: Dojdi si k lékaři, nejlépe k nějakému psychologovi, zřejmě nebudeš zdravý, když se potřebuješ jen hádat a urážet lidi.p/quote]

Ty nade mnou Jersey II, přečti si, co jsi napsal :
PříspěvekZaslal: út 12. 12. 2006, 19:23, tedy dnes a pak ze sebe dělej laskavého inteligenta, vzor ctnosti, ublíženého nepravdivým osočením.

Dobrou noc.
vlasta
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Jersey II. 13. 12. 2006 01:01

Tleskám a už opravdu nemám slov. Tonoucí se stébla chytá :idea:

P.S. I když nevím, na co přesně narážíte.. Jestli na lékaře, tak na tom nevidím nic špatného, pokud Vás to ale urazilo, omlouvám se.
zde odstřihnout
Jersey II.
HiFi kuře

Odeslat příspěvekod vlasta 13. 12. 2006 01:08

Jersey II. píše:Tleskám a už opravdu nemám slov. Tonoucí se stébla chytá :idea:

P.S. I když nevím, na co přesně narážíte.. Jestli na lékaře, tak na tom nevidím nic špatného, pokud Vás to ale urazilo, omlouvám se.a/quote]

Proč se omlouváš, když nechceš?
Naposledy upravil vlasta dne 13. 12. 2006 01:14, celkově upraveno 1
vlasta
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Barbucha 13. 12. 2006 01:08

"Mistr Vlasta" má hluboce mylné vědomosti. Bude lepší, když vrátí školné a všem se tady omluví za ty svoje bláboly a osočování.

Problém je jen v tom, že se opravdu sníží výkon na bednách. Stačí si hrubě vzít k ruce Ohmův zákon a naučit se to zhruba spočítat, ale to je zřejmě "vyšší" matematika pro pro rádoby "všeznalce" typu Vlasta.
Dál nemá cenu nic vysvětlovat, stejně by to Vlasta nepochopil.
Většinou platí : "Vidím to na chybu mezi židlí a klávesnicí ..."
Barbucha
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vlasta 13. 12. 2006 01:10

Barbucha píše:"Mistr Vlasta" má hluboce mylné vědomosti. Bude lepší, když vrátí školné a všem se tady omluví za ty svoje bláboly a osočování.

Problém je jen v tom, že se opravdu sníží výkon na bednách. Stačí si hrubě vzít k ruce Ohmův zákon a naučit se to zhruba spočítat, ale to je zřejmě "vyšší" matematika pro pro rádoby "všeznalce" typu Vlasta.
Dál nemá cenu nic vysvětlovat, stejně by to Vlasta nepochopil.v/quote]

Co to meleš!
vlasta
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vlasta 13. 12. 2006 01:13

vlasta píše:Vy nade mnou.
Je hloupost tvrdit , že pokud na zesilovač s výstupem 4 ohmy a vybuzený na určitý výkon, připojíme reproboxy o impedanci 4 ohmy a 200 ohmů, tak, že ony čtyř i dvěstě ohmové, vytvoří stejný akustický tlak při kmitočtu například 60 hertz.

PS:
Pytlíku, ty si vytvoříš problém, položíš na něj otázku a ještě ji odpovíš a to vše v jednom příspěvku.
JerseyII.: Vytváříš tady v diskuzích atmosféru nenávisti a vyvoláváš nízké pudy lynče.m/quote]

Dávám to sem pro lidi , kteří by chtěli manipulovat s významem.
Třeba Barbucha.
vlasta
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Jersey II. 13. 12. 2006 01:19

vlasta píše:
Proč se omlouváš, když nechceš?c/quote]

Kdybych se nechtěl omlouvat nedělám to. Chápu, že člověk jako vy asi moc často slova promiňte mi, omlouvám se, nepoužívá, nicméně já to myslel zcela vážně. Dobrou noc, s Vámi se nemá cenu bavit.
zde odstřihnout
Jersey II.
HiFi kuře

Odeslat příspěvekod Barbucha 13. 12. 2006 01:25

Naposledy pro "Mistr Vlasta" :
- zda-li pak víš, jaký je rozdíl mezi významy slov
Pojem a Průjem, toť asi rébus !!!

Dále nemá cenu s ním polemizovat !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Barbucha
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vlasta 13. 12. 2006 01:28

Jersey+ Barbucha .: Dojdi si k lékaři, nejlépe k nějakému psychologovi, zřejmě nebudeš zdravý, když se potřebuješ jen hádat a urážet lidi.
vlasta
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Jersey II. 13. 12. 2006 01:33

Prosím moderátora o LOCK. Bylo zde již vše řečeno a zvrhává se to tu opět na nehezké uražení. Děkuji
zde odstřihnout
Jersey II.
HiFi kuře

Odeslat příspěvekod Barbucha 13. 12. 2006 01:36

Souhlas s Jersey II.
Barbucha
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vlasta 13. 12. 2006 01:37

vlasta píše:
Jersey II. píše:All: Chlapci, šetřete nervy a příspěvky Vlasty ignorujte, všude, kde něco napíše působí jen rozbroje, už několikrát jsem si to ověřil.

Pytlík: Pokud připojíš 16 Ohmové repro na 4 Ohmový zesík, tak se samozřejmě nic nestane.

Vlasto: Dojdi si k lékaři, nejlépe k nějakému psychologovi, zřejmě nebudeš zdravý, když se potřebuješ jen hádat a urážet lidi.p/quote]

.

JerseyII, Ty nade mnou, který si myslíš , že Tě urážím a dovoláváš se proto (udáváš) moderátora(cenzora).

Jen jsem Tě citoval. Přečti si to po sobě.
vlasta
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Jersey II. 13. 12. 2006 01:40

Ano, vím, co jsem napsal. Nechme ostatní, ať to posoudí a moderátor ať rozhodne. Neurážíte jen mě, to by mi ani nevadilo, spíš urážíte všechny kolem sebe, hloupými glosami typu: Vy jste ale úd, atp. Proto jsem napsal, ať se necháte vyšetřit.
zde odstřihnout
Jersey II.
HiFi kuře

Předchozí stránka