Nejlepší repro 5.1 do něco kolem 3000,-?

Stereo a vícekanálové reprosoustavy, subwoofery

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod rommico 8. 5. 2007 14:21

Asi už milionkrát položená otázka, ale já fakt nevim - všude je někde něco pro a něco proti. Přemýšlím nad redstarem a geniusem. O kolik jsou lepší geniusy oproti svému předchudci? Napiště zkušenosti - díky. Rommico
rommico
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ShanDo 8. 5. 2007 15:10

mam stare geniusy, pocul som nove... ako okrem toho ze zadne satelity uz nehraju tak odlisne od prednych som nepostrehol rozdiel
basy stale nedefinovatelne, proste len novy kabát
btw ta ledka svieti na modro ci ako a dost silno, dost mi to vadilo(samozrejme zalezi kde si das subwoofer)
Naposledy upravil ShanDo dne 8. 5. 2007 15:32, celkově upraveno 1
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere.
ShanDo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 8. 5. 2007 15:13

Drevaky od geniusu jsou do 3000kc porad neprekonane..
_DAVE_
Junior

Odeslat příspěvekod eraser_svk 8. 5. 2007 17:28

pokial ti zalezi na basoch, tak by som do vyberu zahrnul aj Logitech X-540... ktoreho subwoofer narozdiel od Geniusu nehuci, ale hra...

//edit : pokial to ide na filmy, Genius jasna volba
eraser_svk
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod kitkat 9. 5. 2007 17:40

Chces aktivni nebo pasivni?
kitkat
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod rommico 9. 5. 2007 20:39

Budu na tom poslouchat hudbu i filmy...měl jsem tu první verzi dřeváků od geniusu - na filmy fakt dobrý, ale na hudbu příšerný...všem jsem záviděl kvůli čisté hudbě creativy (v tý době)... nepotřebuji aby se mi třásly okna, ale sem tam si jeden song ze sta rád poslechnu nahlas....Ještě právě přemýšlím o creativu....
rommico
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod rommico 9. 5. 2007 20:39

určitě aktivní...
rommico
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod eraser_svk 9. 5. 2007 22:01

Logitech X-540 budu pre teba... solidne satelity a dobry subwoofer...

od Creative 5.1 iba ak - Creative Inspire 5.1 T6100, ktore maju o nieco horsi zvuk a o dost mensi vykon, ako Logitech X-540 , hlavne v basovej zlozke...
eraser_svk
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Dragon80 9. 5. 2007 22:04

_DAVE_ píše:Drevaky od geniusu jsou do 3000kc porad neprekonane..

J,j...GENIUSy hrajou pekne :P
????????????????SANSA e250 2GB
Panasonic LUMÍK(X) DMC-FX3
Dragon80
Junior

Odeslat příspěvekod eraser_svk 9. 5. 2007 22:06

autor temy sa uz ku Geniusom vyjadril..

měl jsem tu první verzi dřeváků od geniusu - na filmy fakt dobrý, ale na hudbu příšerný...
eraser_svk
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod kromec 9. 5. 2007 22:20

Ten subwoofer, u te nove verze Geniusu je docela vylepsenej, je o trochu vetsi, lepe utesnenej a je pouzity silnejsi "drevo" , takze nema takovou tendenci pri vyssi hlasitosti vydavat pazvuky. Urcite hraje lepe. I satelity hlavne zadni hraji lepe. Hodne zalezi i na nasteveni zvukovky , nekdy to chce poladit.
Proc uz tu prvni verzi nemas?
Ty LOGITECHY tez nehrajou spatne ,ale ze by hrali lepe nez Geniusy za to bych ruku od ohne nedal.
Doporucuji zajit do obchodu a obe repra si poslechnout!! Urcite je nekupuj jen na zaklade nazoru ve foru.
CPU Zilog Z80 A/3,5 MHz, RAM 48 KB, ROM 16KB, grafika 256x192 bodů v 15-ti barvách,magnetofon ;) :)
kromec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod rommico 11. 5. 2007 18:33

Hele tu první verzi jsem pustil k dalšímu nadšenci na rozebírání železobetonu, opravdu mi začalo vadit jak jsou basy mimo a zvuj jakoby udusaný - nevím jak to přesně popsat. Připadalo mi, že i domácí kina v hodnotě 6000 hrajou s plasťákama mnohem čistěji...takže jsem jim dal sbohem a koupil si kino Panasonic. To ale moc nevyužiji, takže se vracim k tomu, aby medialnim centrem v pokoji bylo PC. Repro za 8000 (ačkoliv bych je moc chtěl) ale nekoupím...takže hledam nejlepší za akorátní cenu...
rommico
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sehe 11. 5. 2007 19:27

Taky jsem měl ty první geniusy a šly dál, protože....., protože to bylo úplně hluchý,kdo to kdy viděl nedat dozadu vejšky, si představ film jak ti vzadu spadne kulka na dlaždice a ono místo cinknutí se ozvalo zastřené ťuknutí + hlučný woofr, kdežto ten novější genius vypada ok, ale je to moc velký k pc jestli máš dost místa tak je to za ty peníze asi to nejvýkonější - zkus to porovnat jak to hraje teď, a pokud sebemenší pochyb hledej dal . . . . creative nebo LGtech
sehe
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod oh01 11. 5. 2007 23:16

Bral bych urcite ty Geniusy. Nevim, jaky to mas problem, kdyz na subwooferu je ovladani basu, stredu i vysek, takze si to staci nastavit a je to v pohode.
Testy 8800GT v SLI

Asus P5N32-E SLI Plus|C2D E6550 @3.1GHz|2xZotac GeForce 8800GT(SLI)+Accelero|A-Data Vitesta 2GB @900MHz|Corsair HX520 520W|Samsung SH-S203L|Seagate 320GB|HP w2408h 24"
oh01
Junior

Odeslat příspěvekod ENDY ARON 11. 5. 2007 23:37

oh01 píše:Bral bych urcite ty Geniusy. Nevim, jaky to mas problem, kdyz na subwooferu je ovladani basu, stredu i vysek, takze si to staci nastavit a je to v pohode.
přesně tak...ale to by nesměli být líní si to nastavit..lemry... :lol: :lol: :lol: :lol:
Všechno nějak dopadne, ještě se nestalo že by něco nějak nedopadlo...
ENDY ARON
Kolemjdoucí

Další stránka