Redstar rs-215 vs Genius SP-HF2.0 2000X

Stereo a vícekanálové reprosoustavy, subwoofery

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod janjan2 25. 8. 2007 17:57

potřeboval bych poradit, které z těchto reprobeden jsou lepší co se týče kvality zvuku, díky
link:
http://redstar.mironet.cz/redstar-rs215 ... m+dp73048/
http://genius.mironet.cz/genius-sphf20- ... e+dp76831/
janjan2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MarkFX 24. 9. 2007 17:55

přesně pod tohle se podepisuju, akurát vybírám mezi totymi a těmi reproduktory...

Cena je přibližně stejná, vzhledově se mi líbí oboje, poradte prosím... 8)
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eraser_svk 24. 9. 2007 19:11

nove geniusy si celkom pochvaluju, asi by som isiel do nich... udajne este lepsie ako uz aj tak dobre 1250ky...
eraser_svk
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bombul 24. 9. 2007 19:21

Mne sa skor pacia tie Repro, maju vysiu citlivost neviem aku kvalitu zvuku vyzaduje ale rozdiel 15dB nie je malo...
Admin na pauze
bombul
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ...No...Name... 24. 9. 2007 19:23

Já mám ty Redstáry a jsem naprosto spokojenej...
...No...Name...
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kromec 24. 9. 2007 19:45

Slysel jsem ty 2000x a hraji pekne.
CPU Zilog Z80 A/3,5 MHz, RAM 48 KB, ROM 16KB, grafika 256x192 bodů v 15-ti barvách,magnetofon ;) :)
kromec
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 24. 9. 2007 20:02

tož já sem neslyšel ani jedny, ale myslím že oboje určitě dokonale nahradí dosavadní plastové bedýnky jejíhž značku už si nepamatuju bo je přelepená pěknou nálepkou :D

Zítra bych si je chtěl objednat, tak jestli se dopracujem k výherci, beru ho :-P

Vzhledově se fakt nemůžu rozhodnout, ale ty Geniusy jsou na výšku skoro jako monitor :-x :hm
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kromec 24. 9. 2007 20:23

Idealni by bylo kdybys sis je moh vyzkouset...

Tady je par zkusensoti s temi Geniusy:
http://www.czechcomputer.cz/disc_doc-PB ... tml?&all=1
CPU Zilog Z80 A/3,5 MHz, RAM 48 KB, ROM 16KB, grafika 256x192 bodů v 15-ti barvách,magnetofon ;) :)
kromec
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bombul 24. 9. 2007 20:23

Tak vzhladom na to co mas teraz ti budu obe pripadat dobre :lol:
Admin na pauze
bombul
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 24. 9. 2007 21:07

no to jooo...

Mě se jakože ty moje "bedýnky" zdají byt v pohodě, ale to asi bude tím že jsem neměl možnost poslechnout nějaké kvalitnější..

A to samé můj Subwoofer, ktery sem si sám vyráběl a jsu na něj nejvíc pyšný a spokojený, a zdá se mi že hraje nejvíc luxusně, ale to bude asi tím že sem neměl možnost porovnat s jiným...

i když vlastně jo, s jedněma Logitechama 5.1 a Genius SW-HF 5.1 5000 a zdálo se mi že ten můj hraje líp teda... :-P

ale konec OT :oops:
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 25. 9. 2007 10:02

Tak už sem si objednal ty Redstary...
Když sem zhodnotil výšku obou značek k monitoru tak by ty Geniusy vypadaly asi docela divně...
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 26. 9. 2007 08:52

tak sem si je včera objednal a doufal sem že do pátku by mi je mohli přivýst, a dneska o pul 7 mě probudil typek, že kde přesně bydlím... Oukéj, ráno nebo dopoledne že by měl byt tu...

Tak ho vyhlížím, natěšenej jak svina 8)
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kromec 26. 9. 2007 11:25

Pak napis jak hraji a jestli jim treba nevrni trafo a na prazdno apod..
CPU Zilog Z80 A/3,5 MHz, RAM 48 KB, ROM 16KB, grafika 256x192 bodů v 15-ti barvách,magnetofon ;) :)
kromec
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 26. 9. 2007 20:36

ten zm*d se neuráčil za celé dopoledne přijet, ba dokonce ani za celý den mi je nepřivezl..

tak doufám že zítra, jinak bude zle :lol:

joo, samozřejmě napíšu své poznatky, dojmy a pojmy.. 8)
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mobil-man 27. 9. 2007 18:33

hahaa:) hej bud jeste rad,
to ja si myslel, ze je budu mit v utery kdyz jsem je objednal v patek... (logitech z-2300).
Jo nakonec mi je privezli ve stredu... ale az dalsi dva tejdny potom, co jsem myslel :D takze vim, jaky je to cekani.
Mobil-man
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků