Pomoc pri vybere Repro + Receiver

Stereo a vícekanálové reprosoustavy, subwoofery

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Scylok 26. 2. 2008 16:27

Problém tam samozřejmě bude!
Scylok
Junior

Odeslat příspěvekod andrew25 26. 2. 2008 16:29

hmm ale aky velky maly alebo min. ... chcem len odpoved ci to pojde alebo nie ... alebo ci si mam hladat viac ohmove repro
andrew25
Junior

Odeslat příspěvekod j.dodo 27. 2. 2008 10:08

moja Yamaha ma prepinanie a da sa nastavit 4 6 8 ohm.. mozno to ma aj tvoja..pozri v navode... ale aj ked to nema tak by to nemal byt problem.. kolega to mal pripojene na 8 a no problem..az ked som mu to nastavil tak to ma teraz spravne...
j.dodo
Junior

Odeslat příspěvekod andrew25 27. 2. 2008 16:43

a kde v navode si to vies prestavit...moja yamaha htr5930 ma v zadu na vystupoch na repro napisane 6ohm v navode nic take ako pises nevidim..
andrew25
Junior

Odeslat příspěvekod j.dodo 3. 3. 2008 09:12

Neviem, ako je to u tvojej.. ale v navode hned na zaciatku to bolo popisane..teda postup, ako to prepnut.. priamo na display sa mi potom zobrazilo, ako je to aktualne nastavene.. nepredpokladam, ze by to bola nejaka vymozenost mojo typu... zrejme to bude aj u ostatnych.. pozriem ti to doma a mozem ti to potom poslat ...
A co sa tyka tvojej otazky, ci ti to pojde aj ked nic neprepnes..tak ano.. pojde...
j.dodo
Junior

Odeslat příspěvekod andrew25 4. 3. 2008 09:40

ja som to tiez pozeral ale je viac druhov tychto yamaha htr 5930 ty mas urcite vzadu prepinanie na ohm...no ja ho tam nemam to cervene tlacitko...a ked pozries navod su tam pre europsky trh usa atd ... a rozne ohm ...
andrew25
Junior

Odeslat příspěvekod andrew25 5. 3. 2008 19:21

poznate repro US Blaster 4009?co na ne hovorite?
andrew25
Junior

Odeslat příspěvekod tntckoo 28. 3. 2008 16:29

zdravim, uvazujem nat stlpovym reprom od acoustiku bud zeta alebo cannes rady najlepsie zeta 2 alebo cannes 4, su v rovnakej cene ktore su lepsie podla vas? DAKUJEM!
tntckoo
Kolemjdoucí

Předchozí stránka