Beyerdynamic T 51 p/i

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod jiri.filip 20. 6. 2021 15:08

Beyerdynamic T51_NáhradníDíly_Posuvníkjpg.jpg
Ahoj,

před necelými 3 měsíci jsem jako náhradu za stávající KOSS Porta Pro výhodně koupil nové Beyerdynamic T 51 i.

Pokud jde o kvalitu zvuku, jsem s nimi zatím maximálně spokojen.
Co se materiálového provedení týká, je to už horší. Soudruzi z NSR totiž některé díly na jinak kovových sluchátkách vyrobili z plastu. Bohužel zrovna ty, které jsou docela namáhané.

Se sluchátky jsem celou dobu zacházel, myslím, velice slušně, stejně jako s KOSS Porta Pro, které mi vydržely asi 6 let. Přesto mi teď po necelých 3 měsících praskl plastový černý posuvník u levého sluchátka (viz. žlutá čára na červeně zakroužkovaném dílu na přiložené fotce).

V Německu prodávají celou sadu všech dílů pro za necelých 27 EUR.
Než si je nechám poslat přes zasílací adresu v Německu, protože kromě Německa a Rakouska již posílají jen do Francie, Belgie, Španělska a Nizozemí, chci se zeptat, jestli jste již s těmito sluchátky nebyl ve stejné situaci a kde jste případně koupili tyto náhradní díly.

Předem díky za odpověď.
DAP: SONY NW-WM1Z | NW-WM1A | NW-ZX300 | NW-A55
Headphones: Beyerdynamic Avento Wired | T51i | KOSS Porta Pro
IEM: SONY IER-Z1R

Mobile: SONY XPERIA PRO-I | SONY XPERIA 1 V
jiri.filip
Junior

Odeslat příspěvekod Doktor Trychtýř 21. 6. 2021 08:21

Zatím jsem s nimi takový problém neměl a mám je už několik let (už si nepamatuji jak dlouho). Postřehl jsem ale jiné problémy. Mám T51i s dálkovým ovladačem a zjistil jsem, že je důležité jak se kabel poskládá do pouzdra protože mi hrana ovladače poškrábala kovovou plošku jedné mušle. Další věc je, že povrch pogumovaného plastového povrchu mušle asi časem degraduje a začíná být lepkavý. Podobný problém jsem měl s ovládacím kolečkem Fiio X5 první generace a s NAD VISO 50.
Doktor Trychtýř
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků