Ukáž svoju slúchadlovú zostavu!

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod BabetakCZE 30. 7. 2021 17:36

Prohazuju je, hlavní věc co se mění je otevřenost zvuku, s alcantarou je zvuk vzdušnější, otevřenější s více výškami.
Gustard A26 - Headamp GS-X Mini - Sennheiser HD 800
BabetakCZE
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MHOE 30. 7. 2021 18:05

dofo píše:Rakusky sluchatkovy guru na nemeckom open-end fore zverejnil nasledujucu fotku s tym, ze model bude predstaveny v auguste a ma velmi slubnu frekvencku. Tusite, co to moze byt?
Obrázek

Vůbec bych se na první pohled nezlobil, kdyby to byly ty nový Audeze elektrostaty. Nomax však mívá zákulisní info spíš o evropských modelech. Bohužel z fotky těžko rozpoznat cenovou kategorii nebo typ měniče, takže netuším. :hm
DESKTOP: Roon | Fiio R7 | Susvara (mod)
PORTABLE: Roon | Fold3 | Deva Pro (mod) + LinkBuds (eq)

MEASUREMENTS: MiniDSP EARS | Fulla 2 | HD650

REVIEWS: Viz "Web" v profilu
MHOE
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod introvert 30. 7. 2021 18:11

dofo píše:Rakusky sluchatkovy guru na nemeckom open-end fore zverejnil nasledujucu fotku s tym, ze model bude predstaveny v auguste a ma velmi slubnu frekvencku. Tusite, co to moze byt?

Tipuji, že jde o zadní stranu nějakých ještě nezveřejněných, otevřených sluchátek 8-) Nebo by to taky mohl být kryt klaksonu nějakého stylového motocyklu ? :D
introvert
Pokročilý

Odeslat příspěvekod 111a111 30. 7. 2021 21:07

Asi Austrian Audio, možno konečne konkurencieschopný high-end
111a111
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod introvert 30. 7. 2021 22:52

111a111: Výborně ! Koneckonců, o jaké jiné firmě by rakouský sluchátkový guru mohl vědět více ? Kdoví, možná jde o zaměstnance PR oddělení, který zveřejnění této informace / fotografie má v popisu práce ? Za sebe musím konstatovat, že takovéto tajemné fotky, snaha vzbudit vzrušené očekávání, prostě tato šaškárna, to je tak pro malé děti, ne ? V tomhle si hodně libují japonské firmy vyrábějící foťáky, Sony, Canon, Nikon .. Když se s tím člověk setká poprvé, s takovou tajemnou fotkou výrobku, který má být co nevidět uveden na trh, tak tam je ten zamýšlený efekt. No ale když už je to popáté, tak nuda, nuda, šeď, šeď .. A pokud opravdu jde o Austrian Audio, tak jim přeju hodně štěstí, protože po tom, jak zmatlali ty své první výtvory, mají co napravovat.
introvert
Pokročilý

Odeslat příspěvekod tibormi 31. 7. 2021 10:32

Môj nový prírastok. ATH-WP900. Sú naozaj krásne, to drevo je krásne. Mám pocit luxusu v rukách.
Zvukovo si zvykám, majú veľký bas, niekedy až moc voľný, ale na mnoho pesničkách funguje dobre. Inak je zvuk krásne čistý, rozlíšenie je lepšie než na Hempoch. Sú veľmi zábavné a na tanečnú a popovú hudbu asi ideálne. Chcel som uzavreté slúchadlá, ktoré by dopĺňali moje Ery-1, so silnejšími basmi, tak snáď si zvyknem :)

ATH-WP900 + Hemp + M6 Pro.jpg
Shanling M6 Pro + RRA RNHP + Quad Era-1, Audio Technica WP900
tibormi
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Doktor Trychtýř 31. 7. 2021 11:09

MHOE píše:
dofo píše:Rakusky sluchatkovy guru na nemeckom open-end fore zverejnil nasledujucu fotku s tym, ze model bude predstaveny v auguste a ma velmi slubnu frekvencku. Tusite, co to moze byt?
Obrázek

Vůbec bych se na první pohled nezlobil, kdyby to byly ty nový Audeze elektrostaty. Nomax však mívá zákulisní info spíš o evropských modelech. Bohužel z fotky těžko rozpoznat cenovou kategorii nebo typ měniče, takže netuším. :hm


Když rakouský guru, co třeba Austrian Audio? Mid-fi už mají pokrytý, tak možná krok vzhůru.
Doktor Trychtýř
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BabetakCZE 31. 7. 2021 11:13

Vypadá to na Audeze.
Odhalení 2.8.
audeze.jpg
Gustard A26 - Headamp GS-X Mini - Sennheiser HD 800
BabetakCZE
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tibormi 31. 7. 2021 11:40

Hej ako vypadajú skoro rovnako, ale je možné, že sú to náhodou podobné, ale iné slúchadlá :D

-- 31. 7. 2021 12:49 --

Inak rozhodol som sa, že darujem členovi fóra tento SMSL SH-9.
Pre neznalých, je to len zosilňovač s veľmi čistým a neutrálnym prednesom, scéna je mierne plochá, ale široká.
Rád by som ho daroval začínajúcemu hifistovi, ktorý nemá žiadny alebo len slabý amp pre svoje slúchadlá.
Takže kto sa dočítal až sem, píšte SZ (napíšte aj čo máte, amp slúchadlá atď), nechám to pár dní otvorené a potom náhodou niekoho vyberiem, odpíšem asi až "výhercovi" xD :)

sh9-1.jpg
Shanling M6 Pro + RRA RNHP + Quad Era-1, Audio Technica WP900
tibormi
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pavel1756 31. 7. 2021 19:19

@tibormi:

Gratulace k novému železu. :-)

Koukám, že máš na The Hemp větší náušníky. Jaký je zvukový rozdíl oproti těm malým stock náušníkům?

A předpokládám, že já se asi nemohu kvalifikovat na "losování" o SH-9? :lol:

@BabetakCZE:

Necháš si tedy Empyrean? Nemysli, že jsem si nevšiml, že ignoruješ můj včerejší dotaz! :D

=====================

A k té tajemné fotce. Že by to byly ty avizované elektrostaty?
Napájení: AudioQuest Niagara 1200
Data: Roon Nucleus & Chord Hugo M Scaler
DAC+AMP: Chord Hugo TT 2
AMP: Burson Soloist Voyager
Sluchátka: HiFiMAN Susvara | Focal Utopia
pavel1756
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BabetakCZE 31. 7. 2021 20:12

Jo, zatím si je nechám.
Gustard A26 - Headamp GS-X Mini - Sennheiser HD 800
BabetakCZE
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pavel1756 31. 7. 2021 21:01

Díky. :-)

Ještě mě napadlo ohledně té údernosti, u HD 800 používáš taky symetrický kabel? Už jsem se několikrát setkal s tím, že měl symetrický výstup slabší slam/punch než 6,3mm jack...
Napájení: AudioQuest Niagara 1200
Data: Roon Nucleus & Chord Hugo M Scaler
DAC+AMP: Chord Hugo TT 2
AMP: Burson Soloist Voyager
Sluchátka: HiFiMAN Susvara | Focal Utopia
pavel1756
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BabetakCZE 31. 7. 2021 21:07

Zkoušel jsem symetrický kabel (CH800S) s HD 800, ale rozdíl byl tak malý, že jsem ho nakonec nekoupil a používám je klasicky 6,3mm.
Gustard A26 - Headamp GS-X Mini - Sennheiser HD 800
BabetakCZE
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tibormi 31. 7. 2021 21:21

Hi Pavel
Díky :)
Tak Hempy sú hlavne pohodlnejšie a zvukovo mi prídu ako nejaký vyšší model, zvuk vôbec nie je tak zrnitý, ale znejú dosť čisto. Skúšal som to prehodiť späť, ale to už nejde :D

Heh Ty by si chcel SH-9? :D :D
Shanling M6 Pro + RRA RNHP + Quad Era-1, Audio Technica WP900
tibormi
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pavel1756 31. 7. 2021 21:28

@BabetakCZE:

A s tou transparentností by měl pomoci nějaký jiný RCA kabel, jak už jsem psal. Doporučil bych zkusit ten QED Reference 40. Je to asi nejlepší audio kabel v poměru cena/výkon, co jsem kdy slyšel.

@tibormi:

To byla jen legrace... aby řeč nestála. :D
pavel1756
Pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků