Univerzální drátová sluchátka do 3500 Kč

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod SmokeMan 13. 8. 2022 02:49

jop, vybral sis dobre, popsal si to taky cajkzvukarnu mas taky adekvatni a to poceni je dan za tu uzavrenost
FX 8300@4,4GHz@1,38V, MSI 970 Gaming Pro Carbon, Sapphire Rx 480 8GB nitro+ @580 nitro+ undervolted, 16GB Corsair@1886MHz, Scythe FenrisWolf, KC2000, As2000, Scythe chlazeni
SmokeMan
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 13. 8. 2022 10:57

No, potřeboval bych trochu větší a tlustější náušníky, ale mám samozřejmě obavu cokoliv koupit a zkoušet, bo se může změnit zvuk. To je jednoduší vrátit sluchátka. Z druhé strany netuším, co jiného vzít.

Kromě výše uvedeného bych bral to samé, jen v třebas, polootevřené/otevřené verzi, pakliže by se vylepšilo to opocování.

Jo a ještě jsem nenapsal... AKG K371 oproti mnou zkoušeným Audio-Technica ATH-M50x jsou mnohem pohodlnější. Ten rozdíl je okamžitě rozpoznatelný při prvním nasazení.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SmokeMan 13. 8. 2022 12:07

jiste, je to jinej level jete zkus ty 560s, pripadne teda ty uzavreny,co doporucoval kolega, ale ty nemam naposlouchany Audio-Technica ATH-M50xhraji strasne, naprostoto nesouhhalasim
FX 8300@4,4GHz@1,38V, MSI 970 Gaming Pro Carbon, Sapphire Rx 480 8GB nitro+ @580 nitro+ undervolted, 16GB Corsair@1886MHz, Scythe FenrisWolf, KC2000, As2000, Scythe chlazeni
SmokeMan
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 13. 8. 2022 14:27

Koukal jsem na ně na netu. Nicméně impedance 120 ohmů pro využití na mobilu je trochu moc… si myslím.

-- 13. 8. 2022 15:35 --

Mám nutkání si je nechat. Ve velké míře vyhovují. Je škoda, že z těch záporů nemůžu alespoň jeden/dva odmazat bez čehokoliv dalšího.
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Andy Kraus 13. 8. 2022 20:49

pozri aj Philips SHP9600 ,chýbajú im sub basy kvôli otvorenej konštrukcii ale ináč majú slušný zvuk
Andy Kraus
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MgX 14. 8. 2022 09:02

Chápu, díky. Ty sub basy jsou silně návykový.

Musím někde najít video, jak moc složitě se u AKG K371 sundavají a osazují náušníky. Mám s tím nulovou zkušenost.
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 14. 8. 2022 15:18

Bylo mně zde doporučeno u AKG K371 vyměnit případně náušníky. Zmíněn byl Brainwavz. Prosím máte nějaký link, kde by v českém korektně fungujícím kšeftě tyto nabízeli, přičemž by měli i na mnou zmíněné AKG K371? Co jsem narychlo četl, dělají se dva druhy, přičemž ten standardní je silnější a větší, než u druhého provedení, které je, laicky napsáno, slim. Protože potřebuji opravdu tlustší náušníky, volil bych standard. Možná bych i raději přijal velur než umělou kůži.

Taky jsem se díval, že některá barevná provedení jsou silně moderní, asi bych se držel černé klasiky anebo šedé, byť nikdy neříkej nikdy.

Děkuji za Vaše rady.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SmokeMan 14. 8. 2022 19:58

rozhodne velur, trosku lepe dychaji, ale asi bych to nasel na amazonu nebo aliku za uplne jinou cenu
FX 8300@4,4GHz@1,38V, MSI 970 Gaming Pro Carbon, Sapphire Rx 480 8GB nitro+ @580 nitro+ undervolted, 16GB Corsair@1886MHz, Scythe FenrisWolf, KC2000, As2000, Scythe chlazeni
SmokeMan
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod petrE1 15. 8. 2022 12:43

Znám DT 770 i ATH M 50x. Pohodlí - přestože mám velkou hlavu a ledacos nepoberu, na M 50x jsem si po nějaké chvíli zvykl. Je dobré dát jim čas na přizpůsobení náušníků a uvolnění nových kloubů pro nalezení polohy. Tři kabely jsou jasná výhoda. DT 770 jsou větší a tím většinou více pohodlná, pevný kabel. Nejdou složit, ani vytočit pro příposlech okolí. ATH to umí. Zvuk - ačkoli mám bayery řady DT rád, u modelu DT 770 špatně dávám vytažené výšky a tenké až vykradené středy. Zvedlé basy. Sluchátka mají docela prostor. Naproti tomu ATH M50x sice mají také (jiným způsobem) zvedlé basy, ale plnější středy, tlustší zvuk, ovšem pořád se slušným rozlišením, celkově plnější scéna, nástroje "mají tělo" a hlasy hrudník. Hrají s logicky menším prostorem. Oproti beyerům neagresivní výšky. Tak to slyším, mám raději ATH M50x, DT770 jsem dal ženě, je z nich nadšená :-)
petrE1
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 15. 8. 2022 17:21

ATH M50x jsem měl, jak plyne zde z vlákna v patrnosti. Byla to pomyslná první volba. I kvůli tomu, že mikrofon mám od stejné značky. Ale když jsem je nasadil na hlavu, ten tlak byl enormní a velice nepříjemný. To se s AKG K371 nedá srovnat. Ty jsou několikrát příjemnější hned při prvním nasazení. Jen ty náušníky mě pijí krev. Jakoby to nemohlo být trochu tlustější. I to pocení bych přešel.

Takže aktuálně zkouším vyhledat nějaké kvalitní náušníky, nejlépe velur, abych zkusil se sluchátky. Jen jsem si bláhově myslel, že cosi podobného, byť za vyšší cenu, seženu normálně v našem solidním kšeftě. Ale buď špatně hledám, nebo je fakt tady nemají, resp. nemají ty tlustější, kompatibilní s AKG K371, tj. oválné.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků