jaké bezdrátové PECKY?

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Tom1122 28. 9. 2022 15:16

Zdravím.Poptávám bezdrátové PECKY,znovu zdůrazňuji PECKY k Androidu v cenovém rozpěti max 3-4000 pokud možno nečínské tedy rozhodně ne Huawei,Honor atd.
Jediná volba se mi jeví Samsung Buds Live.
Jiná alternativa?
Nahrazují drátové pecky od Sennheiseru mx980 které v té době stály tuším 2000,-,nicméně od stejné firmy jsou pouze Špunty...
Zdroj bude asi opět telefon a hudba běžný popík většinou mp3...
Tom1122
Junior

Odeslat příspěvekod flatliners 28. 9. 2022 16:04

Buds Live sou dost hrozný, izolace žádná, zvuk průměrnej a ještě špatně sedí. Dostal sem je zadarmo k telefonu, vyzkoušel, dal manželce a i ta se jich rychle zbavila a to je minimálně náročná:D
Metal/HC/Punk
Galaxy S23 Ultra
Elysian Annihilator 2023, Empire Ears Odin, TIMSOK TS-316, Westone 4R, iBasso DX320/AMP14, iFi Go Blu, Shanling M0 Pro, FiiO Btr3k
flatliners
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tom1122 28. 9. 2022 16:56

Izolace mně nezajímá,nechci špunty...
Jinak,alternativa ? Měl jsem koupené pecky od Huawei FreeBuds 3.Sluchátka provedení hrozné,zvuk nic moc.Aplikace tragédie.Výdrž baterie směšná.Prostě klasický Huawei čínský šunt.Tudy cesta nevede...
Ještě podle recenzí špatně nevypadají Soundpeats Air 3.
Tom1122
Junior

Odeslat příspěvekod Tapir1 28. 9. 2022 20:53

Sony Link Buds. �
Tapir1
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wings123 28. 9. 2022 22:26

Ahoj, za zlomok tej ceny mas fakt slusne hrajuce (s ohladom na konstrukciu) Haylou GT6. Je to Cina, ale za 450 CZK (ceska heureka, skladom v CR, dodanie par dni). Kamos ich ma, pocuval som chvilu, zakladne Airpody sa mozu hanbit (stydet) v kute. Bezna muzika zhruba tvojho typu znie vyborne, telefonovanie lepsi priemer, pohodlne su dostatocne (kamos ich nosi pol dna v kuse).
Ak sa ti nebudu pacit, kludne ich od teba odkupim a rozsirim svoj arzenal :-)
Recenzia:
https://www.scarbir.com/tws/haylou-gt6-review

-- 28. 9. 2022 23:34 --

Pripadne podla recenzie este lepsie haylou Moripods, cca 500 CZK.
wings123
Junior

Odeslat příspěvekod Trifidek 29. 9. 2022 08:49

❚❚►⏹ Astell&Kern A&ultima SP3000 ♫ Campfire Solaris Mercury ❚❚►⏹
Trifidek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eviljack 29. 9. 2022 09:09

https://www.aliexpress.com/item/1005001 ... 1802fyya9Y já mám tyhle soundpeats a jsem spokojenej, baterka vydrží sakra dlouho
Cambridge Audio CXA61 + PC / HifiBerry DAC2 Pro / xDuoo MU-602 + Heco Aurora 700
Onkyo TX-NR6100 + Heco Metas 500 set + Heco Krypton Subwoofer + Heco Aurora 200 jako DA
Projektor Benq W1090
Asustor Nimbustor 4 - AS5304T
eviljack
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Tom1122 29. 9. 2022 16:01

To jsou špunty,ale díky.
Jaká je ke sluchátkům aplikace? Použitelná?

-- 29. 9. 2022 17:07 --

wings123 píše:Ahoj, za zlomok tej ceny mas fakt slusne hrajuce (s ohladom na konstrukciu) Haylou GT6. Je to Cina, ale za 450 CZK (ceska heureka, skladom v CR, dodanie par dni). Kamos ich ma, pocuval som chvilu, zakladne Airpody sa mozu hanbit (stydet) v kute. Bezna muzika zhruba tvojho typu znie vyborne, telefonovanie lepsi priemer, pohodlne su dostatocne (kamos ich nosi pol dna v kuse).
Ak sa ti nebudu pacit, kludne ich od teba odkupim a rozsirim svoj arzenal :-)
Recenzia:
https://www.scarbir.com/tws/haylou-gt6-review

-- 28. 9. 2022 23:34 --

Pripadne podla recenzie este lepsie haylou Moripods, cca 500 CZK.


No popravdě.V okolí byla řada noname čínských sluchátek či ,,naše,, přeznačené značky jako Gogen atd. a skoro všechny do roka pochcípaly.Buď úplně mrtvé,nebo jedno sluchátko či věčný problém s dodanou aplikací. Buď zcela nefunkční,nebo nefungovat equalizer či indikace stavu nabití atd...
Tomu se chci vyhnout,tedy minimálně SW.má zmiňovaný Samsung špičkový.A navíc nevypadají jak kopie Applu.
Pravda je že v recenze se rozcházejí,někde píší že Samsung je asi nejlepší volba u Pecek,jinde jim v uchu neseděly a podle toho vypadalo i hodnocení zvuku...
Já bych se nebránil ani Yamaham,ale opět jenom špunty...
Tom1122
Junior


Odeslat příspěvekod f1sker_ 30. 9. 2022 07:58

Ja mam Soundpeats TrueAir2+ a so zvukom som spokojny (vzhladom na svoju cenu a ucel,na ktory som ich kupil). Priatelka ma SoundPEATS Air3 a tie su este lepsie.

Pekny prehlad je na https://www.scarbir.com/truewireless
f1sker_
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tom1122 30. 9. 2022 16:36

Soundpeats TrueAir2+(3) jsou jedny z kandidátů.
Na Intezze TRIQ+ se nedají najít skoro žádné recenze,firma je také spíše +-.
No a poslední kandidát je pořád Buds Live...
Tom1122
Junior

Odeslat příspěvekod pafes 30. 9. 2022 18:49

Poté, co jsem po desítkách let učinil z Koss Porta Pro bezdrátová sluchátka a byl líný je poslat na opravu v rámci doživotní záruky, jsem po zkušenostech s levnými špunty (bez nepohodlného dokonalého utěsnění chybí basy) koupil na Aukru za tisícovku Buds Live, které Samsung přidával zadarmo k vlajkovým telefonům. Jsou velkým zklamáním, protože ani ony basy nemají, nechápu, jak je mohli nabízet za ceny přes pět tisíc. Manipulace s nimi je pohodlná, nošení rovněž, i když je musím občas v uchu pootočit (zašroubovat), aby nevypadly. Jsou skvělá na telefonování, ale na hudbu teda ne, chybějící hloubky iritují i při poslechu televize. Proto jsem na třetí pokus koupil velká sluchátka na uši Jabra Elite 45h, která mají oproti nim skvělý zvuk včetně basů. Jejich mínusem je, že na hlavě drží dost slabě, lehce spadnou. Uši nejsou pod náušníky a tolik se nepotí. Nemůžu doporučit vhodné pecky, samotného by mě to zajímalo. Každý máme jiné nároky, dcera je třeba spokojená se špunty Sencor SEP 300, mě u nich ale basy rovněž scházejí.
pafes
Junior

Odeslat příspěvekod Tom1122 1. 10. 2022 07:03

Velká sluchátka ne.Osobně bych volil Sennheiser.Jedny ,,herní,, mám od nich doma k PC a super.Ale nosit je venku to asi ne.Ale díky.
Tom1122
Junior

Odeslat příspěvekod introvert 1. 10. 2022 07:48

Tom1122 píše:Izolace mně nezajímá,nechci špunty...

Tudy cesta nevede...

Hmm, a proč to mají být vlastně pecky ? :hm Řekl bych, že právě tudy cesta nevede ..
introvert
Pokročilý

Odeslat příspěvekod kulidone 1. 10. 2022 10:39

Ved kup si hocijake pecky podla technickych parametrov, ktore ti budu vyhovovat.

Nikto nekupuje pecky ak chce dobry zvuk... nedava to zmysel. To je ako byt vegan a chces sa dobre najest v Steakhouse.
kulidone
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků