Ultimate Ears 5 pro - vytržený konektor na kabel...

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod rado2 7. 6. 2008 21:21

Tak včera jsem chtěl vyzkoušet jak mi budou sedět a jak to bude vypadat když si přehodím jednotlivá sluchátka (pravé za levé a opačně) - vytahuji kabel u levého špuntu, normálka, vytahuju u pravého... a v ruce mi zůstal kabel s tím konektorem do kterého se ten kabel strká... nechápu to, špunt jsem držel jednou rukou, konec kabelu druhou, stejně jako párkrát když sem si sluchátka koupil a zkoušel co mi sedí víc


Obrázek
Obrázek

volal jsem panu Perutkovi (sluchatka.net) kde jsem sluchátka koupil a sdělil mu co se mi stalo, ovšem dověděl jsem se, že záruka asi uznaná nebude, že jde o mechanické poškození... :-( to mě teda pěkně dostalo, utratit takovou sumu za sluchátka (a to jsem ješte jel do Prahy skoro 300km abych si je vyzkoušel, jestli mi vůbec budou sedět) a pak stačí jednou vytáhnout kabel, a je to v.... >:-( >:-( to sem si myslel jak mi díky výměnnému kabelu vydrží...

každopádně je zkusím vyreklamovat, v pondělí je posílám, ale bylo mi sděleno že moc stím počítat nemám... :roll: :grr: naštvaný jsem teda dost, utratit takovou částku za jedny sluchátka, mít je čtyři měsíce a pak zistit že sou mi k ničemu... :grr:

přitom jsem je nosil vždycky pěkně poskládaná v originální krabičce, dávál na ně pozor, žádné tahání zasukovanéko svazku z kapsi apod. :grr:

tak si ostatní dejte pozor, a radši na kabel u špuntu moc nechytejte... :-(
v součastnosti: Cowon D2 + Ultimate Ears 5 pro
v minulosti: Creative ZEN V plus + Koss The Plug
rado2
Junior

Odeslat příspěvekod Dzordano_Bruno 7. 6. 2008 21:55

No, šikovnej jsi teda dost. Můžeš mi říct, jak jsi to rval? To snad není možný, takhle zničit sluchadla. Je to škoda. Reklamace nebude uznána, zničil jsi je.
Poslouchej, co to dá, protože pak už neuslyšíš nic :)
Audio: Iaudio X5L, Samsung YP T10, Ipod Shuffle, Ipod Nano.
Sluchátka: GRADO SR 60, Koss KSC 15/17/22/ Porta Pro.
Dzordano_Bruno
GRADOmaster
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jersey II. 7. 6. 2008 21:55

Tak je to logické. Nějak ty výměnné kabely UE prodat musí. :D
zde odstřihnout
Jersey II.
HiFi kuře
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hansel 7. 6. 2008 22:53

Jestli jsi je vandával korektně a není pochyb, že ano, je to vada výrobku. Ono se to ani nedá vyndat blbě, prostě chytíš a táhneš. Pokud by se přetrhnul kabel, je to tvá chyba, pokud se rozpadlo sluchátko, je to jasně chyba kusu. Ovšem, pokud ti reklamaci neuznají, těžko uspěješ. Skoro, abych se bál jednou kabel vytáhnout.
Je to, jako kdybys strčil jack do přehrávače a vytáhnul ho i s vnitřnostmi přehrávače. Neovlivnitelné.
Hansel
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Jersey II. 7. 6. 2008 22:56

Tohle je ale vytržené ze sluchátka. Takže špatně nalepený konektor - velice bych se hádal, že jde o vadu výrobku, nikoli o mechanickou závadu způsobenou nesprávným zacházení. Prokázat to ale bude složité, resp. prakticky nemožné.
zde odstřihnout
Jersey II.
HiFi kuře
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rado2 8. 6. 2008 11:52

No to mě právě štve nejvíc - nelomcoval sem to, ale opatrně vytahoval stejně jako u druhého :grr:

takže asi kupovat si takové sluchátka v ČR je zbytečné, když zlomíte kabel ten si koupíte, no a když se stane cokoli jiného, tak je vám ta záruka stejně na nic... takže bezobav kupujte v zahraničí, vyjde vás to mnohen mnohem levnějš a nějaká záruka je i tak stejně kničemu
v součastnosti: Cowon D2 + Ultimate Ears 5 pro
v minulosti: Creative ZEN V plus + Koss The Plug
rado2
Junior

Odeslat příspěvekod rado2 8. 6. 2008 11:56

jediná moje blbost, že sem se nechal nachytat na nějakou záruku a nekoupil je z Ebaye - takhle bych přišel zhruba "jenom" o půlku toho co tady.. >:-( ale tak snad se poučí i jiní...
v součastnosti: Cowon D2 + Ultimate Ears 5 pro
v minulosti: Creative ZEN V plus + Koss The Plug
rado2
Junior

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 8. 6. 2008 11:57

To je jeden pripad... Proste se stane, u kazdyho vyrobku je riziko vyrobni vady... At ctenari nedostanou pocit, ze jsou to keply...
Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eraser_svk 8. 6. 2008 12:05

neprijemne >:-(

Drzim palce pri reklamacii, ak to nahodou nevyjde, skus kontaktovat priamo UE a podrobne im opisat tvoj problem.
HP Pavilion dv7-6110 > foobar2000 > EMU 0202USB > BVaudio Headamp >
---Sennheiser HD 600 (na doma, main monitoring)
---Audio-Technica ATH-50M (na cesty, check-monitoring)
-- Sennheiser HD 555 + reflector mod (pomaly hľadajú kupcu :)
eraser_svk
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rEk 8. 6. 2008 12:38

rado2: kdyz neuspejes u sluchatka.net, tak zkus napsat primo UE co ti na to reknou...

Jinak ja to vytahaval snad 100x a v pohode...jasne chyba kusu, jestli je to tak jak pises

update:
eraser_svk: huh, ted koukam, ze te napadlo to same :D
Cowon D2 8GB černý + 16GB SDHC, Firmware: 2.54; Theme: Utopia Ultimate; Ultimate Ears Super.fi 5 Pro
rEk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod rado2 8. 6. 2008 12:50

tak 100x :shock: a v pohodě?? to já snad celkem tak 3-4x od toho co je mám... no a na po páté... :'(

každopádně díky, kdyžtak pak můžu zkusit napsat přímo do UE co mi řeknou ...
v součastnosti: Cowon D2 + Ultimate Ears 5 pro
v minulosti: Creative ZEN V plus + Koss The Plug
rado2
Junior

Odeslat příspěvekod charonme 1. 7. 2008 16:12

bolo to chybne zletovane, takze vyrobna vada. mozno by bolo dobre si nechat vypracovat nezavisly znalecky posudok o tom, ako kvalitne to bolo zletovane (ak to je vobec mozne urcit) a aka sila by bola potrebna na taketo vytrhnutie pri spravne priletovanom kabli
charonme
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod eraser_svk 1. 7. 2008 16:49

Ale za tu cenu by kludne mohol mat nove UE 5ky... ak by to ale hradil distributor / UE, to uz je ina vec :-)
HP Pavilion dv7-6110 > foobar2000 > EMU 0202USB > BVaudio Headamp >
---Sennheiser HD 600 (na doma, main monitoring)
---Audio-Technica ATH-50M (na cesty, check-monitoring)
-- Sennheiser HD 555 + reflector mod (pomaly hľadajú kupcu :)
eraser_svk
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rado2 6. 7. 2008 12:24

Takže podle výrobce prý reklamace není problém... uf... akorát teďka čekám než mi přijdou druhé.. :-) , a na ten kabel už radši nesáhnu :-D , teďka výbírám nějaké dalši "záložní" pro častější používání...
v součastnosti: Cowon D2 + Ultimate Ears 5 pro
v minulosti: Creative ZEN V plus + Koss The Plug
rado2
Junior

Odeslat příspěvekod Hansel 6. 7. 2008 13:29

Záložní pro častější?
Snad naopak, ne? Záložní, kdyby hlavní selhaly. Přece když mám high-end špunty, poslouchám je, kdy můžu ;-)
Začínám se poohlížet po lepších špuntech protože ony záložní nějak nestačí a v tomto horku nosit náhlavní, je smrt.
Hansel
Mírně pokročilý

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků