Padělky sluchátek

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Recces 21. 11. 2009 14:03

Recces
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod creat 21. 11. 2009 14:10

Recces píše:http://www.top-bazar.cz/elektronika/ostatni/nova-sluchatka-sennheiser-cx500-s-ovladacem-hlasitosti-48070/

asi taky fake že?


Tak som pozeral, že CX500 stoja bežne okolo 70 eur a viac. Na tej stránke, čo si uviedol stoja okolo 17 eur(ak dobre počítam). Neviem, či sa jedná o fake, ale cenovo je to jednoznačne podozrivé. :roll:

:!: A ešte k tomu tam píše, že sú nové a nepoužité. :!:
Tričko AVmánie :lol:

"Ovocné víno každý den, tvůj život se změní ve zlý sen."
creat
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 22. 11. 2009 17:16

prodejce na bazaru si ještě nezřídil účet na Aukru... nebo mu ho už kvůli padělkům zrušili :)
Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bína 26. 11. 2009 15:08

Zajímavé porovnání IE8 a jejich padělků:
http://www.head-fi.org/forums/f103/warn ... ed-457420/

Koukám že kvalitou dost dobré, dávejte si tedy pozor a kupujte jen od kvalitních prodejců.
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod semaniaci 28. 11. 2009 15:52

dúha, teda ja by som dlho študoval aj keby som dostal vedľa seba pravé a fake, ktoré sú ktoré
Monster Power HTS 5100-->MacBook Pro-->m2tech hiface RCA-->BB-DAC-->Sennheiser HD600/1964 Audio V6
semaniaci
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ripper6 9. 12. 2009 04:25

Me by zajmalo proc tak vadi padelek sluchatek?
Za predpokladu co jsem cetl ze zvuk je temer stejny jako u originalu Pioneer HDJ 1000 a ze jde prevazne o konstrukci. Pokud ale nekomu nevadi horsi provedeni konstrukce a zvuk je na dobre urovni nemel by snad byt problem.
Asi realne mit moznost to porovnat Pioneer HDJ 1000 vs HDJ 1000 fake zvuk.
ripper6
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Balda_87 9. 12. 2009 05:29

Hm, kdyz kupuji s vedomim ze jde o original, mel bych dostat original, ne snad?!
pokud nekdo prodava dobry padelek s oznacenim oc jde, tak urcite nevidim problem.

Navic, jak nevadi nekvalitni konstrukce? Kdyz das sluchatka na hlavu, praskaji, vrzou, tlaci, po case se rozpadaji... To ti vazne prijde v poradku? Kdyz jsi kupoval v domeni ze jde o original. Prodejce tim akorad zvraci do obliceje vyhlasenych znacek. Nic vic. Vlastne jeste podvadi kupujici.

nemam nic proti padelkum, kdyz nejsou prodavany pod oznacenim originalu. (s cimz taky nemusi kazdy souhlasit...)
Zvukomol, elektrožrout, čilautář a spontánní kreativec, jenž procit ve stadiu repetativ.

iPod classic 160GB (rockboxed).
└> Sennheiser IE8 + Denon AH C551
+ ZoomH4n - mrštný lapač kmitů

Canon 1100D + Canon EFS 17-85mm
Huawei P8
Balda_87
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod creat 9. 12. 2009 18:46

ripper6 píše:Me by zajmalo proc tak vadi padelek sluchatek?
Za predpokladu co jsem cetl ze zvuk je temer stejny jako u originalu Pioneer HDJ 1000 a ze jde prevazne o konstrukci. Pokud ale nekomu nevadi horsi provedeni konstrukce a zvuk je na dobre urovni nemel by snad byt problem.
Asi realne mit moznost to porovnat Pioneer HDJ 1000 vs HDJ 1000 fake zvuk.


Riadny milovník hudby sa nemôže zmieriť s faktom, že má na hlave "fake". :pozor :pozor :pozor
Tričko AVmánie :lol:

"Ovocné víno každý den, tvůj život se změní ve zlý sen."
creat
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bína 9. 12. 2009 19:11

Tak mě by to bylo jedno, pokud by hrály stejně dobře a stály méně. Ovšem nějak nevěřím, že ty padělky dosahují takové kvality.
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ovo 9. 12. 2009 19:42

Proč by měly hrát stejně... co není vidět, to je z bambusu.
Ovocné víno každý den, tvůj život se změní v sen.
Ovo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod creat 9. 12. 2009 20:25

Ono by to chcelo v tomto smere zlepšiť informovanosť. Bežný poslucháč(nie hifista) nerozozná fake od originálu. Vytvoriť napríklad webovú stránku. Tá by bola podporovaná samotnými výrobcami slúchadiel. Myslím, že aj v ich záujme by bolo, aby si ľudia kupovali ich originály...
Pozeral som to porovnanie IE8 fake vs. originál a bežný človek to rýchlo kúpi za polovičnú cenu....
Tričko AVmánie :lol:

"Ovocné víno každý den, tvůj život se změní ve zlý sen."
creat
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 9. 12. 2009 21:14

doporučuju občas kouknout na fakeheadphones.com, kde právě přehled je. Bohužel od výrobců zatím nic...
Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zDEne2 16. 12. 2009 15:48

Nejspolehlivější je prostě kamenný obchod, nebo stránky výrobce. Nezdá se mi, že by riskovali přiznání o fejcích. PRostě fakt jen dobrej zdroj, dostal jsem žiletky Gilletky s komentářem, že byly na "internetu fakt hrozně levný". No, holí... :-) Takže ke kopiím sluchátkek, s trochou štěstí - no, něco slyším.
Adrenalinový sport? Extreme overclocking.
zDEne2
Junior

Odeslat příspěvekod patap 26. 12. 2009 14:17

Možná to tady už bylo, ale přece tady ten odkaz dám
http://reviews.ebay.com/Sony-V700-vs-Fake-DJ-Heaphones_W0QQugidZ10000000004764988
Srovnání originál vs fake. Cituji srovnání zvuku:"Padělky: Kvalita zvuku je překvapivě velmi podobná.". Článek je sice už přes dva roky starý, ale právě na druhou stranu, za tu dobu to už číňani mohli tak vyladit, že od originálu pudou v kvalitě zvuku pro běžné posluchače velmi těžko rozeznat.
Takže si říkám - Pokud vím, že to NEjsou originály, tak proč si je nekoupit, když za tu cenu (cca 650Kč...podle kurzu) tady lepší sluchátka nemám šanci koupit. Už jsem se ptal dvou kamarádů, kteří tyto sluchátka měli a říkali, že za tu cenu fakt bomba. Po svátcích si je objednávám taky :-)
patap
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ripper6 29. 12. 2009 18:19

patap: mas ve sve podstate pravdu. Mel jsem moznost zkusit Pioneer HDJ 1000 ORIGINAL v krame a mel jsem tady FAKE Pioneer HDJ 1000 na ebay tehdy asi za 1500-2200czk. Zvuk bych rekl ze rozdil neni a ten kdo nema usi jako netopyr, tezko to pozna.
Rozdil u takto padelanych sluchatek je predevsim v konstrukci.
Original ma jednoznacne lepsi klouby, lepsi nahlavni most.
U padelku je napr. jen kus kozenka ktera se casem bude loupat a nausniky jsou vetsi, tedy odkryvaji vetsi cast reproduktoru.
Original ma vetsi cast zakrytou a nahlavni most ma ze spodu latku, takze kozenka se nebude spis loupat.
U Sony netusim nemel jsem v ruce fake.
Jinak bych chtel upozornit ze ty sluchatka original co jsou tady v krame jsou MADE IN CHINA (plati pro Pioneer).
ripper6
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků