Padělky sluchátek

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod mclama 23. 5. 2012 13:47

Beats by dr.dre studio
Dobrý den, mám možnost koupit tyto "beaty" za cenu 2.000 kč - http://aukro.cz/beats-by-dr-dre-studio- ... 59815.html . Myslel bych si hned že to jsou fejky, nicméně kamarád si je objednal, obal odpovídá originálu, sluchátka mají své sériové číslo a všechno co jsem na různých webech odpovídá až na jednu věc. K sluchátkům nebyly přibaleny žádné baterie (prý tam mají být baterie duracell). Kamarád taky říká, že si je poslouchal v datartu (měl tam ty svoje z aukra) a prý hrály naprosto totožně. Co myslíte?
navíc mi ta paní přijde solidní má jen pozitivní ohlasy a nabízí do 14 dnů vrácení zboží.
mclama
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bína 23. 5. 2012 14:07

Obal ti číňan udělá lepší než originál.
Můžeš to seriový číslo ověřit přímo o Beats? Jestli ne tak ti je naprd.
Kamarád taky může bejt hluchej jak polenu, v Datartu může být hluk a další milion důvodů proč mu to může znít stejně.
Pozitivní ohlasy může mít, ale to zaručuje jen že je to pohodový obchodník, ne že prodává originály. Navíc si všimni že tam má jeden negativní protože neodpovídá na reklamaci.

Se zamysli, kde paní asi bere tu kupu sluchátek, normálně stojících 5 tisíc aby je pak rozprodávala po 2 tisících? Fakt myslíš že tu je šance, že to bude originál?
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod blackis100 23. 5. 2012 15:19

studio normálně stojí 7tisíc
a tvůj kamarád znám lidi co pomale nerozeznaj sluchátka za 200 od sluchátek za 2000...
blackis100
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mclama 23. 5. 2012 16:44

Kdo ví, mohou být kradená, ze zkrachovaného obchodu nebo něco jiného. Moc s tím ani nepočítám, jen by mě zajímalo jak to teda ověřit od originálů. Když se mu půjde registrovat na beats web s tím ser. cislem tak jsou pravy?
mclama
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod radimecek13 23. 5. 2012 18:03

hlavně do 2.000,-koupíš sluchátka,která budou hrát líp a nemusíš řešit jestli jsou nebo nejsou fake...např:
http://www.headphones.cz/inshop/domaci/ ... -th-7b.htm

akorát nejsou,tak cool...
Doma:
Cambridge Audio Azur 540C - Hypa 300SE -SHURE SRH 940,Bang & Olufsen H6
Na ven:
Fiio X1+ Bang & Olufsen Beoplay H2,Ultrasone Icans Octa,Grado IGrado



FIAT 500L POP STAR 1.4 benzín
radimecek13
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mclama 23. 5. 2012 21:35

Už jsem je objednal, kamarád byl u mě doma a hrajou o poznání líp než kossy, zvuk mi vyhovuje po všech stranách a registrovat to šlo - faky to asi nebudou. Za cenu 2000 kč si nemůžu stěžovat.
mclama
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod amrtin 24. 6. 2012 02:04

xxxdvorixxx píše:Raději to šoupnu sem, kde to bude dobře zařazené: tak jsem ještě hledal jak poznat originální a padělky Audio Technica ES7
Na první pohled nerozeznatelné, na druhý také. Ale naštěstí jsou jedinci, díky kterým se podařilo porovnat oba kousky.

Slovem: náušníky padělků jsou více pomačkané, z takové té koženky jako mají levné circumaurály. Jack je stříbrný, ma být zlatý. Přívod kabelu do mušle je žebrovaný. Ochranná taštička je v originále textilní, kopie má kožený. Hlavový most je vidět na obrázku.

Jak má vypadat hlavový most - vpravo ten origo
Obrázek

taštička kožená od kopie
Obrázek

originální taštička
Obrázek

neoriginální přívod do mušle
Obrázek

origo
Obrázek

Sorry, že nejsou nějak vymakaný, nějak se mi nechtělo to upravovat a kreslit do toho, je to doufám poznat ;-) :hmm: Ještě poznamenám, nejsou to moje fotografie, jsou posbírány z webu.
http://personalaudio.ru/review/review/poddelnye_naushniki_audio_technica_ath_es3_ath_es7_ath_es55_i_ath_fc700/
amrtin
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomsi81 30. 6. 2012 09:50

mě tohle třeba opravdu štve a zajímalo by mi jestli se dá nějakým způsobem do toho zapojit třeba policie, aby prodávající dostal nějakou pokutu, vězení, nebo co já vím jaký trest by za to byl.
tomsi81
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Dejfox 30. 6. 2012 10:07

Skvělý. Teď přemýšlím o koupi beatů na aukru (http://aukro.cz/monster-beats-by-dr-dre ... 64619.html) a nevím, jestli je to padělek.

Já: Ahoj, můžu se spolehnout, že sou sluchátka zaručeně pravý? A jak by probíhalo, kdybych je chtěl vrátit (do 14 dnů) ?
Prodejce: ano, můžete se spolehnout. Poslal byste mi je zpět a já bych Vám poslala potom peníze na účet.
Já: Dobře, děkuju. A kdybych mohl mít ještě jednu otázku, jakto že jsou tak levné, když notmálně stojí třeba přes 4 tisíce ?
Prodejce: Jelikož mám dobré kontakty přímo ve velkoskladu v zahraničí.

Myslíte, že jsou pravé, nebo že to jsou padělky?

-- 30. 6. 2012 11:12 --

Mimochodem, prodává je stejná paní jako píše uživatel mclama.
Dejfox
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kaapoo 30. 6. 2012 10:28

tento dotaz je tu po milionte.

odpoved:

1.) je to fake.

2.) ked chces byt cool/in, kup si normalne beatsy ak veris ze ej totake super.

EDIT: ak ichale budes nosit len okolo krku, tak si ich kup.

3.) ak na tom chces pocuvat hudbu, nechaj si tu na fore poradit ine.
Na doma: Amarok DAC (~ ZERO DAC) => Denon D-M38DAB => Wharfedale 10.1

Sluchatka: Sennheiser HD 600 (DIY cable) | Audio-Technica ATH AD500 | Grado SR60e | AKG K272 HD | Superlux HD681 EVO

Na cestach: => Fiio X1 => Vsonic VSD5
kaapoo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Dejfox 30. 6. 2012 10:30

OK, díky ;)
Dejfox
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vinkyshek 30. 6. 2012 11:03

myslím, že zrovna aukro je plný takových padělků. Asi je hold lepší si něco připlatit a mít originál přímo od výrobce ;-)
vinkyshek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bína 30. 6. 2012 11:50

Dejfox píše:Prodejce: Jelikož mám dobré kontakty přímo ve velkoskladu v zahraničí.



Fakt bych chtěl takovej sklad vidět, protože dle počtu lidí co tohle tvrdí, tak 80% z toho skladu jde pod rukou překupníkům :)

Ale teď vážně, je někdo tak tupej že tomuhle věří a stačí mu to jako potvrzení pravosti?
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod honzatrx 30. 6. 2012 12:24

Co se týče sluchátek Koss (specielně zde uvádím případ Porta Pro), je spolehlivým vodítkem poskytovaná doživotní záruka s kódem pro registraci na stránkách výrobce Koss. Jen tato sluchátka jsou originál a měla by stát cca 1500 Kč. Jakmile prodejce poskytuje pouze klasickou 2-letou záruku (a cena je cca 1000 a nižší), jde zaručeně o padělek.
honzatrx
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Odar 30. 6. 2012 13:20

S Porta Pro to tak celkom nie je. Su predajcovia, ktori ich predavaju (originaly) bez kodu na dozivotnu zaruku. Pri uplatneni dozivotnej zaruky bez kodu sa plati vyssi manipulacny poplatok. Zaruka je klasicky 2 roky. Sam taketo KPP mam, uz som raz dozivotnu zaruku uplatnoval a v BisAudio v BB nebol problem. Ide len o to, ci si niekto priplati, aby mal lacnejsiu dozivotnu zaruku, alebo mu to nevadi a v pripade problemov si vyssi manipulacny poplatok zaplati (ako ja).

Viac info www.dozivotnazaruka.sk

Su aj kopie KPP, kdesi tu boli na fore. Ale to boli cinske lunty, kde je to kazdemu jasne. Navyse mali okolo menica cerveny plast (nie modry).
Odar
Trvalý BAN

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků