[recenze] Shure SE530

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod tifar 12. 5. 2009 21:23

pouzivam stredne silikony a som spokojny.Po roku pouzivania nebadam ani naznak problemov z kablami.Ked som ich kupoval,bola okolo toho kopa reci...Zvuk konstantne dobry.Jedine co im mozem vytknut je to,ze vobec nic nepocujem z okoliteho zvuku.Uz som rozmyslal aj o pth module,ale ma to nejake dlhe kable.. :-[
ibasso dx200+audiosense t800
galaxy s7+dragonfly red+corda swing+akg 701
tifar
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod blackbox_lp 12. 5. 2009 21:53

tifar píše:Jedine co im mozem vytknut je to,ze vobec nic nepocujem z okoliteho zvuku.

..ja osobne si myslím, že to ich robí dobrými, tie sluchátka. Veď načo by mi boli, keby som všetok ruch z vonku počul? Ak ich používaš tam kde nemáš, tak to je tvoja chyba a možno nebezpečenstvo (napr. pri jazde na bicykli..?) Ja počúvam iba kde môžem a kde oceňujem výhody "likvidovania" okolitého hluku ako napr. v autobuse alebo keď priateľka pozerá filmy cez repro a ja počúvam hudbu.. 8-) Inak fakt v tom nevidím nevýhodu..
SE530 + Nokia5800
blackbox_lp
Junior

Odeslat příspěvekod Ovo 13. 5. 2009 10:04

Můžu se zeptat, jak to děláte s kabelem, aby vám ty těžké konektory nevisely za ucho? Nebo je necháváte viset?
Ovocné víno každý den, tvůj život se změní v sen.
Ovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod blackbox_lp 14. 5. 2009 15:49

Ovo píše:Můžu se zeptat, jak to děláte s kabelem, aby vám ty těžké konektory nevisely za ucho? Nebo je necháváte viset?

za uchom visia káble, nie konektory! ja ako prehrávač používam 5800vku a tam to napichnem na "diaľkové" ovládanie a to si pripnem klipsou na tričko.. takže no problem.. ^^ A káble musia ísť za ucho. Tie sluchátka sú tak stavané.. No ale neviem čo si tým myslel(Nebo je necháváte viset?), lebo si to napísal dosť divne..
SE530 + Nokia5800
blackbox_lp
Junior

Odeslat příspěvekod Ovo 14. 5. 2009 20:38

No dovol :) boltec je pro mě taky ucho.

Ty máš dálkové s klipem, tomu rozumím... Pokud bys neměl, tak ty tvrdé kabely, co vedou od pecek (za uchem, samozřejmě), mají asi po 25 centimetrech pěkně těžký konektor, terý se napíchne na pěkně těžkou prodlužku (srovnávám s kabely od Sony).
Na kabelu žádný klip není a váha na boltci otravuje, tak proto se ptám.
Ovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod oneill_sx1 14. 5. 2009 21:07

Od sluchátka ke konektoru to je asi 45 cm ;-) Vím na co narážíš, zapojení konektoru od sluchátak a prodlužovačky je velké a kabel těžký. Někdy mě to pěkně tahá za uši, především když kabel mám na zádech + batoh a jdu. Ale když mám čas, využiju toho posunovátka na kabelu - posunu to až ke špuntlm, laso hodím přes hlavu a pak to pošletuju.
Obrázek
oneill_sx1
Recenzent fóra

Odeslat příspěvekod Figut 14. 5. 2009 21:09

je to macek
Cowon Plenue D (1.02) + ER4S | xDuoo X3 + ER4SR
black | death | thrash | grind | doom | sludge | heavy | metal
Figut
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Ovo 14. 5. 2009 21:15

Tak tak, ale nenarážím, spíš čekám, jestli někdo nemá tip na nějaký klip.
Ovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Balda_87 15. 5. 2009 08:03

mmm, clip na kabel, též bych bral...
Zvukomol, elektrožrout, čilautář a spontánní kreativec, jenž procit ve stadiu repetativ.

iPod classic 160GB (rockboxed).
└> Sennheiser IE8 + Denon AH C551
+ ZoomH4n - mrštný lapač kmitů

Canon 1100D + Canon EFS 17-85mm
Huawei P8
Balda_87
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Figut 15. 5. 2009 08:50

kolík
Cowon Plenue D (1.02) + ER4S | xDuoo X3 + ER4SR
black | death | thrash | grind | doom | sludge | heavy | metal
Figut
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod palinoch 15. 5. 2009 12:26

jednoduchy clip.

Obrázek

Obrázek
palinoch
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Ovo 15. 5. 2009 12:34

Bingo. Kde se k tomu dostanu?
Ovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod palinoch 15. 5. 2009 12:49

clip je z kabla z mobilneho telefonu od sluchatok. malu kovovu obruc som vybral z pera ktore malo take to obruce dva. uchytky z clipu som vylamal. konektor som vsunul do obruce a to vsetko som prilozil na ten clip a obruc som dal do preliačiny ktora v znikla po vylamani uchytok na clipe. vsetko som to zalepil sekundovym lepidlom.

preliačina - priehlben alebo diera ;-)
palinoch
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Ovo 15. 5. 2009 16:33

Toho jsem se trochu bál.. nějaké polotovary jsem tedy nashromáždil, zkusím... ale popravdě, raději bych to koupil hotové, přišlo by mě to levněji.

Obrázek
Ovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod palinoch 15. 5. 2009 16:46

clip nedavaj na drotik mohol by sa lamat a konektor ti bude vysiet. najlepsie by bolo keby si clip pripevnil rovno na konektor.
palinoch
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka