[recenze] Shure SE530

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Emokid 7. 5. 2010 15:50

Fajn že došli v pohodě, ty gumičky tam nejsou ideální, snažil jsem se to zachytit i na fotce. Pokud máš šikovné ruce tak se ti tam možná podaří uchytit už na trvalo. Tak nebo tak dobře že jsi spokojený, platba doufám dojde co nejdřív, zrovna by se mi pár ojro šiklo. :roll:
ipod
Emokid
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod slipknot27 7. 5. 2010 18:49

Nj ta platba este potrva, to mi ver, ono to trva tusim 5-7 dni (pracovnych), takze ti to dojde tak v stredu , stvrtok. Hej som velmi spokojny ale jedna vec mi nejde do hlavy tie penove nastavce, by sa mali pomackat a v uchu roztiahnut, no su tam 4 (2 pary) rovnakej velkosti a ked ich zmacknem ani chvilku neostanu zmacknute, hned sa rozopnu. A este su tam vacsie, a tie ostanu chvilu zmacknute, potom sa pekne v uchu roztiahnu. Ja by som ale chcel pouzivat tie male, no neostanu zmacknute, myslis ze uz to je tym, ze su stare? alebo moc pouzivane? ktore si pouzival ty? a to nejsu nahodou tie shure olivy?
slipknot27
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Emokid 7. 5. 2010 18:52

Ty dva páry středních by měli fungovat, velké jsou jenom pro velké uši, já myslím že jak na to přijdeš tak je do ucha dostaneš, pak jsou ještě úplně nejmenší ale musel by sis je někde objednat, mě osobně nejlíp seděly ty střední a pak silikony ale ty nemají tak hutný zvuk.
ipod
Emokid
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod slipknot27 7. 5. 2010 18:59

su tu 4 stredne penove, ale nejdu zmacknut, proste ked ich zmacknem a pustim , hned sa vratia do svojho povodneho stavu, proste okamzite, zato tie velke ked zacknem, tak ostanu pomackane a az po chvili sa vratia do povodneho tvaru. Sa mi zda akoby tie stredne penove boli uz stare, lebo proste neostanu zmacknute. A to su shure olivy???

-- 7. 5. 2010 20:06 --

Aha ne to su shure sleeves, a emokid, nevies ake su tie shure olivy? su lepsie ako tieto? rozmyslam ze pojdem kupit nejake :-))
slipknot27
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Emokid 7. 5. 2010 19:16

Právě že olivy by měly být tyto pěnové. Já jsem je akorát vypral v jarové vodě tak mě napadá jestli jim to nějak neublížilo, ale dělal jsem to už předtím minimálně jednou. To že nedrží tvar je podle mě důkaz že nejsou za***né od žádných s****tev. :-)) Pokud je do ucha nedostaneš žádným způsobem ani třeba po naslinění tak nezbývá než zkusit nějaké miniaturní.

http://headphones.sk/inshop/nahradni-di ... -t-100.htm
http://headphones.sk/inshop/nahradni-di ... p-slim.htm
viz. viewtopic.php?f=1712&t=1074504
ipod
Emokid
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod slipknot27 7. 5. 2010 19:27

Emokid: logicky, uz viem o co ide, volal som z ujom, ma tiez tieto se530-ky a on tiez uz ma nastavce take ze nedrzia tvar zmacknute, vraj to je tym ze su stare, ze treba aspon kazdy polrok kupovat nove, je to vidno v tom ze tie stredne co si mi dal uz su opotrebovane, zato tie velke su super. Takze si pojdem kupit nove aspon 2 pary tych strednych a berem aj ujovi :-) len to musim brat od vas z ciech lebo u nas som to nikde nenasiel (google) takze kupim nove a bude to ok, inak sluchatka su genialne, este raz diky za veelmi dobry obchod ;-) :love:

-- 7. 5. 2010 20:30 --

Ma tu niekto skusenosti s tymito nastavcami? http://headphones.sk/inshop/nahradni-di ... -t-100.htm , su lepsie ako nastavce shure? a niekde som pocul, ze comply sa rychlo znicia je to pravda? mohol by niekto napisat kto ich ma.
slipknot27
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Emokid 7. 5. 2010 19:33

Aha no tak to se omlouvám, já bych spíš čekal úplnou destrukci než že nebudou držet tvar, ani jsem to na nich nějak nepozoroval, je pravda že poslední dobou jsem na nich měl silikony. I já dík za obchod, pak napiš jaké bereš nádstavce. Já bych zkusil tyto nebo o něco větší, záleží podle ucha.
http://headphones.sk/inshop/nahradni-di ... tx-100.htm

-- 7. 5. 2010 20:34 --

Podle mě budou v pohodě, zkus napsat přímo na headphones.
ipod
Emokid
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod slipknot27 7. 5. 2010 19:42

Neviem, dufam ze sem niekto napise ake su tie comply, ale asi pojdem do original shure, vraj su pevnejsie a asi budu mat aj lepsiu zivotnost. :-)

-- 7. 5. 2010 21:06 --

Prave som si objednal na jednom slovenskom e shope 5 parov shure sleeves , medium za 15 eur ^^ 8-)
slipknot27
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Bína 8. 5. 2010 09:34

Je dost lidí(včetně mě) kteří olivy vůbec nemačkají, do ucha se dají dát v plném tvaru úplně bezproblémů.
Na comply se vykašli, vydrží tak měsíc, pak je musíš čistit. Někomu se i dřív rozpadnou.
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent

Odeslat příspěvekod slipknot27 8. 5. 2010 10:04

No ved, ja ale stredne penove shure davam tazko do ucha, ked ich pomackam idu lepsie, ale tieto uz su opotrebovane a nejdu zmacknut, tak som si vcera objednal 5 parov novych shure strednych penovych :-)
slipknot27
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod flatliners 8. 5. 2010 10:30

mě comply od ue vydrželi rok a to sem je cca každej měsíc pral v jarový vodě.pak sem přešel na olivy,ale comply sou ještě použitelný,i když už tolik nedržej tvar...
Metal/HC/Punk
Galaxy Note 20 Ultra
Westone 4R, FiiO FH5, Bang & Olufsen BeoPlay H6, FiiO Btr3k
MacBook Pro 13" Retina
Samsung UE55D8000
flatliners
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ssamoo 9. 5. 2010 11:25

U mna po dvoch mesiacoch kratke aj dlhe Comply, pouzivane na striedacku, vypovedali povodnu sluzbu...
Takze este miniem nahradne dva pary a poobzeram sa po Olivach ;)
BlitzWolf BW-ES1 mod_KZ ZS6_KZ ATE_KZ ATEs_SHURE SE535_Westone UM PRO 30
iPhone X_Samsung Galaxy Note 8
MacBook Pro 13 Retina Touch Bar
Custom PC_X370_Ryzen R7 1700_GeF1080_NVMe SSD_NZXT S340
ssamoo
Junior

Odeslat příspěvekod slipknot27 9. 5. 2010 11:31

Ved original shure su naj, naj... :-)
slipknot27
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod flatliners 16. 5. 2010 08:53

na aukru se prodávaj nový se530,kdyby náhodou někdo sháněl.zatim sou za slušnou cenu...
http://www.aukro.cz/item1039289180_shure_se_530.html
Metal/HC/Punk
Galaxy Note 20 Ultra
Westone 4R, FiiO FH5, Bang & Olufsen BeoPlay H6, FiiO Btr3k
MacBook Pro 13" Retina
Samsung UE55D8000
flatliners
Mírně pokročilý

Předchozí stránka