Audio-Technica ATH-ES7 nebo jiná?

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Pointmann 22. 8. 2008 16:54

Tak jsem se rozhodl vyměnit své px200 teda po tom co sem se o nich dozveděl,napadly mě Audio-Technica ATH-ES7 našel jsem si je na ebay http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?Vi ... 2759.l1259 a vycházeli by na dobrý peníz,ale není to fake? nevím já to nepoznám,ale chci se zeptat jaká jiná mi doporučíte.Chtěl bych uzavřená a abych nevipadal jak ufon,já ještě mám vlasy asi na 3mm,tak čím budou tenší tím líp a nemuseli by být taky něják velké no,tak mi poradte ja se v tom nevyznám,díky
Pointmann
Junior

Odeslat příspěvekod Pointmann 22. 8. 2008 18:44

nebo spíš jestli nejít do špuntů radši,co myslíte?můžu získat kvalitní zvuk ze špuntů?co třeba toto Skullcandy Full Metal Jacket Earbud recenze http://avmania.zive.cz/Testy/Skullcandy ... fault.aspx
Pointmann
Junior

Odeslat příspěvekod Jersey II. 22. 8. 2008 19:28

Tyhle rozhodně nebrat. Mrkni na Altec Lansing UHP336.
zde odstřihnout
Jersey II.
HiFi kuře
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pointmann 23. 8. 2008 08:48

DObře a chtěl bych se zeptat jestli na tomhle odkazu http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?Vi ... 2759.l1259
jestli někdo poznáte jestli jsou to originály nebo ne,psal jsem prodejci rikal že jsou pravá,ale přece jen se chci radši zeptat
Pointmann
Junior

Odeslat příspěvekod Hansel 23. 8. 2008 09:00

Já bych je nebral. Podívej se na Amazon, nějaký obchodník je tam ještě nedávno měl za 100 USD, to je stále trochu větší jistota. Já Ebay nevěřím. Tohle jsou hojně padělaná sluchátka. Ale možná jsem jen paranoik.
Hansel
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hmpf 23. 8. 2008 09:06

Jedině zkus napsat někam na zahraniční forum jestli je od toho prodejce někdo nemá, nevim proč mu radíš amazon když neposíláj ani ty blbý boty.
Sveda Blipo PRO, Alessandro MS1000
hmpf
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hansel 23. 8. 2008 11:06

Už se to tu řešilo stokrát - zasilkovasluzba.cz. Proto radím Amazon :-P
Hansel
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hmpf 23. 8. 2008 11:14

Pravda ;-)
Sveda Blipo PRO, Alessandro MS1000
hmpf
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pHp 25. 8. 2008 13:38

Za 100USD z HK to určitě bude origo. Čoveče uvažuj trošku, prosím. ;)
(V čem se liší ebay a amazon, když odmyslím možnost dražby s příhazováním?)
pHp
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pointmann 25. 8. 2008 14:30

to je težký říct jestli to je origo,dyt si může cenu dát jak chce a takhle na dálku přes fotky se to nedá poznat,ale dost mě to štve toto,když člověk chce ušetřit nákupem v USA a nejjednodušší je to přes ebay a pak ani neví co je orig a co ne
Pointmann
Junior

Odeslat příspěvekod Hansel 25. 8. 2008 19:24

pHp píše:Za 100USD z HK to určitě bude origo. Čoveče uvažuj trošku, prosím. ;)
(V čem se liší ebay a amazon, když odmyslím možnost dražby s příhazováním?)


Moc nechápu tvoji narážku. V čem se liší? Možná je to jen můj sebeklam, ale na eBayi ti může nabídnout kdokoli cokoliv. Jak probíhá registrace obchodů do Amazonu netuším a byl bych docela rád, kdybys mi to vysvětlil, ale očekával bych tam větší záruku než v prostoru eBay.
Hansel
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod pHp 25. 8. 2008 21:52

...a znovu se provokativně zeptám: proč? (Je to jen nějaká pocitová záležitost, či dějinná...?)
pHp
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků