Jáká sluchátka s rovným konektorem do 500kč?

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Slávista 23. 8. 2008 16:10

Ve sluchátkách se vůbec nevyznám, jaká byste mi poradili do 500kč? Chtěl bych klasická pecková sluchátka s rovným konektorem.
PS: budu je používat v mobilu - nokia 5310XM

Díky ;-)
Philips Diga -> Siemens C60 -> SE K300i -> Nokia 6234 -> Nokia 5310XM -> Samsung S5230 Star -> Samsung S5260 Star II -> Google Nexus S
Slávista
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pHp 25. 8. 2008 14:33

Pecky (a ještě slušné) se snad s přímým konektorem ani nedělají. Já znám akorát Fatfones. (Se špuntama by to bylo lepší.)
pHp
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vizitix 25. 8. 2008 15:06

Ono imho pecky do 500Kč ti moc hudebního zážitku nenabídnou. Bude to sice o něco lepší než dodávané handsfree u 5310, ale stejně. Možná bych spíše chvíli počkal a koupil nějaké špunty, například Altec Lansing UHP336. Vím, že 400 příplatek v této cenové relaci je hodně, ale rozdíl tam je velký.
Unknown Pleasures
vizitix
Portař

Odeslat příspěvekod Topes 25. 8. 2008 16:28

A nebo si muzes vzit altec lansing uhp 306. To je levnejsi model od altecu ale pozor, uz 2x sem musel reklamovat kvuli kabelu. Nejak se rad lame nebo co to s tim vzdycky mam.
Huawei ascend G620s
Topes
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Hansel 25. 8. 2008 20:26

Topes píše:A nebo si muzes vzit altec lansing uhp 306. To je levnejsi model od altecu ale pozor, uz 2x sem musel reklamovat kvuli kabelu. Nejak se rad lame nebo co to s tim vzdycky mam.

A vyreklamovali ti to v pohodě? Předpokládám, že jsi nakupoval u CZC. Jestli ano, jejich přístup už opravdu nechápu.
Hansel
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Topes 26. 8. 2008 17:37

Hansel píše:
Topes píše:A nebo si muzes vzit altec lansing uhp 306. To je levnejsi model od altecu ale pozor, uz 2x sem musel reklamovat kvuli kabelu. Nejak se rad lame nebo co to s tim vzdycky mam.

A vyreklamovali ti to v pohodě? Předpokládám, že jsi nakupoval u CZC. Jestli ano, jejich přístup už opravdu nechápu.

Jj, nakupoval sem u nich a 1. reklamace zatim v pohode ale musel sem zase jako vzdy cekat , nez to poslou do servisu....jako kdyby mi to nemohli vymenit rovnou.

Ted je tam mam na reklamaci po 2. tak cekam az mi konecne napisou ze si je mam vyzvednout.
Huawei ascend G620s
Topes
Mírně pokročilý