Jaká nová in-ear sluchátka kolem 5tisíc?

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Mobilmaniak.cz 29. 9. 2008 14:21

Ahoj.
Chci Vás poprosit o radu s výběrem špuntových sluchátek. Momentálně vlastním Sennheiser CX300 a Jays d-jays black (které mi bohužel i po vyzkoušení všech přiložených silikonových nástavců vypadávají z uší) >:-( . Nechápu a nevím jestli by pomohly pěnové nástavce místo silikonu... Chtěl bych si pořídit něco zvukově lepšího a mám tyto požadavky - především mám malé uši, poslouchám převážně moderní taneční hudbu, mám rád trochu více basů, mám rád detailnost hudby, nemám rád moc ostré výšky (to mi trhá uši). Poslouchám převážně hudbu v bezztrátovém formátu na Iphonu, nebo ipodu touch. Většinou na cestách a v rušném přostředí. Moje cenová hranice je max okolo 5tisíc korun. Četl jsem dost kladných recenzí na značky Shure a Ultimate Ears, jen nevím jak jsou na tom s přednesem basů a jak jsou vhodná pro malé uši...
Tímto Vás moc prosím o radu s výběrem.
Budu Vám moc vděčný. Jde mi z toho už hlava kolem.
Moc Děkuji :-)
Mobilmaniak.cz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod slayers 29. 9. 2008 14:37

Zdarec,zkus si počíst o Denon AH-C751.Ty by tě mohli zajímat.
Cowon D2, S8+Samsung level on pro, BeoPlay H4, BeoPlay H5.
slayers
Aristokrat klubu D2

Odeslat příspěvekod Alphi 29. 9. 2008 15:03

Mobilmaniak.cz píše:...poslouchám převážně moderní taneční hudbu, mám rád trochu více basů, mám rád detailnost hudby, nemám rád moc ostré výšky (to mi trhá uši)

Tak to i bez zkušeností s modely Shure nebo UE si troufnu doporučit ti Westone UM2.
Přineste mi šekovou knížku a paní krtkovou.
Alphi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tifar 29. 9. 2008 17:22

neviem kolko teraz stoja moje shure,ale mozno mozno by to islo...su celkom dobre a aj dobre drzia v usoch..
ibasso dx200+audiosense t800
galaxy s7+dragonfly red+corda swing+akg 701
tifar
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod zara 29. 9. 2008 19:12

Píše, že má rád basy a nemá rád ostré výšky, takže Shure může vyloučit...
zara
Junior

Odeslat příspěvekod oneill_sx1 29. 9. 2008 20:29

Shure nemají ostré výšky (jen pozor na ostré "s") a nedostatkem basů rozhodně netrpí. Jen SE530 do 5.000 Kč nesežene.
oneill_sx1
Recenzent fóra

Odeslat příspěvekod Mobilmaniak.cz 30. 9. 2008 13:37

a co rikate na tyhle - ultimate ears super.fi 4? slo by to? nebo je to hnus velebnosti?
Mobilmaniak.cz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mobilmaniak.cz 30. 9. 2008 15:00

a co rikate na tyhle - ultimate ears super.fi 4? slo by to? nebo je to hnus velebnosti?
Mobilmaniak.cz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod oneill_sx1 30. 9. 2008 15:04

super.fi 4 se mi líbí se mi provedením - hliník, kabel ne kolem ucha. Ale je to jen jednoměničový model.
oneill_sx1
Recenzent fóra

Odeslat příspěvekod Mobilmaniak.cz 30. 9. 2008 15:15

a je to opravdu hodne znat ten rozdil mezi jednim a vice menicema? Promin za dotaz jsem v tomhle trochu laik. a hlavne jsem jeste neslysel hrat sluchadla s vice menicema...
Mobilmaniak.cz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod palinoch 30. 9. 2008 16:29

ten rozdiel je poznat dost podstatne. rozhodne sa oplati investicia do dvoch menicov.
palinoch
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Kocmeister 30. 9. 2008 17:03

Přesně tak dvojměnič je dvojměnič. UE fi.5 nejsou zas tak drahý a Q-Jays jsou ještě levnější. Bych neváhal
REPRO: PKAudio Ghibli, SUBY: 2x B&W ASW 825, AMP: Audionet SAM G2, DAC: Chord Qutest battery powered, SLUCHÁTKA: Sennheiser HD800, FILTR, DRÁTY A DALŠÍ SNAKE OILY: vlastní konstrukce.
Kocmeister
Pokročilý

Odeslat příspěvekod slayers 30. 9. 2008 19:15

Nevím jak je na tom Iphon, nebo ipod touch se zvukem ale q-jays jsou na zdroj háklivý(údajně).Proto jsem navrhoval Denony.Jsou i linky kde je jejich srovnání a hodnotěj je tam moc dobře(bohužel už je nenajdu).Myslím že při moc dobrým zvuku by mohli bejt na tohle míň citlivy.
Cowon D2, S8+Samsung level on pro, BeoPlay H4, BeoPlay H5.
slayers
Aristokrat klubu D2

Odeslat příspěvekod Mobilmaniak.cz 1. 10. 2008 09:46

Tak dobre. Presvedcili jste mne. :-) Jsem rozhodnuty pro dvojmenic. a ted jakou znacku? UE, q-jays, nebo je jeste neco jineho kolem 5tisic? jaky mate nazor?
Mobilmaniak.cz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mobilmaniak.cz 1. 10. 2008 10:42

Tak dobre. Presvedcili jste mne. Jsem rozhodnuty pro dvojmenic. a ted jakou znacku? UE, q-jays, nebo je jeste neco jineho kolem 5tisic? jaky mate nazor?
Mobilmaniak.cz
Kolemjdoucí

Další stránka