[recenze] Phonak Audéo Perfect Fit Earphones

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Figut 23. 9. 2009 20:26

MS-1 a SR60 je rozdíl. Když jsem měl KPP a SR60, příjemnější i reálnější mi byly KPP. Někdo může namítat.
Cowon Plenue D (1.02) + ER4S | xDuoo X3 + ER4SR
black | death | thrash | grind | doom | sludge | heavy | metal
Figut
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bína 23. 9. 2009 20:39

Takže logicky, pecky od nokie jsou lepší než Grado SR60? Hmm, tak to jsem rád že jsem začínal se sennama hd555 místo Grado, mě se Grada vždycky nějak nezdály. :)
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Figut 23. 9. 2009 20:44

Nedostals mě. Stále Nokia pecky cením jako docela dobrá sluchátka. Smějte se, kdo chcete, nebýt krátkého kabelu, asi bych s něma poslouchal. Zune pecky jsou taky docela dobré. Vadí mi zvuk z IEM.
Cowon Plenue D (1.02) + ER4S | xDuoo X3 + ER4SR
black | death | thrash | grind | doom | sludge | heavy | metal
Figut
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BigFoot007 23. 9. 2009 20:54

nahodou s figutom musim suhlasit - svojho casu som mal pecky k 6280 original nokia - a hrali velmi dobre, neyvhoda bola pop port, ale tak co uz:D
Have you tried turning it off on on again?
BigFoot007
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NOWOCAYN 29. 9. 2009 09:42

Čaute, chcem sa vás opýtať.... kde zohnám nadstavce ( silikónové ) na super slúchatká s ktorými som veľmi spokojný - Phonak Audéo PFE ? Resp. sú nejaké silikóny bežne dostupné v napríklad Košických obchodoch, ktoré sa dajú pekne nasadiť na Phonaky ? Stratil som totiž strednú veľkosť ( vypadli mi, sem tam sa totiž zošmikujú, a malé sa mi vyberajú, veľké sa zas niekedy uvoľnia tak, že nie sú pekne dnu v ušiach, takže zvuk sa trochu zmení ku horšiemu, ako to v takom prípade u In-Earoch býva... ). Ďakujem za odpoveď.
EDIT : Ešte otázka... tie priehľadné plastovogumové "za-ucho-háčiky" sa mi tak roztvorili, že už nefungujú.... skúšal ich niekto dať medzi knihy alebo pod závažie, aby znova získali svoju húževnatosť ? Lebo mi chýba ich používanie...
Na doma : zvukovka Tascam US 122 MKII + monitory Tascam VL-A5, príručné repráčiky Creative T20 II, slúchadlá SuperLux HD681 EVO
Do postele : KZ ZS5, Clip ZIP (RockBox)
Na zvuk hovoreného slova pri sledovaní YT z mobilu : SE MH1
NOWOCAYN
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zdenda.miky 29. 9. 2009 10:40

Figut: Co přesně ti začalo vadit na zvuku z IEM?Nějak jsi se nezmínil...
Zdenda.miky
Junior

Odeslat příspěvekod Figut 29. 9. 2009 11:05

1.Malý prostor (Zune pecky mě v tomto ohledu uspokojují více :oops:)
2.Mikrofonní jev
3.Zvuk podle usazení
4.Poslouchám více doma

Taky chci zkusit něco jiného, tak čekám na ATH M50 (i když od toho nečekám zázraky, zapůsobil na mě vzhled :-[ . Brzy se možná objeví v bazaru)

To, že poslouchám více doma však neznamená, že plánuji stolní techniku. Tolik peněz, bohužel, nemám. Takže přehrávač, možná nějaký zesík (menší jak Move) a phones.
Cowon Plenue D (1.02) + ER4S | xDuoo X3 + ER4SR
black | death | thrash | grind | doom | sludge | heavy | metal
Figut
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ScRyX 29. 9. 2009 14:34

Nowocayn - kupis ich v akustiku, rovnako ako sluchatka, mne poslali jeden balik strednych navyse, cize mam 4 pary :D a pouzivam male, tak by som ti par mohol aj poslat(alebo vsetky? :D), len sa mi nechce na postu :P
ScRyX
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bína 29. 9. 2009 16:21

Nowocayn: Na phonaky se dají taky nasadit většina nástavců dělaná na úzku hrdlo, takže klipsch, Shure, být tebou zkusím Shure olives, pohodlný a super izolují.
K těm hákům za uši, při delším používání se to stává, někdo to řeší prostě že na ně dá kus izolepy.

Figut:
Domácí sestavu seženeš za cunu jakou dáš do toho tvýho mp3 přehrávače a sluchátek se zesíkem, za nějakých 8 tisíc máš základní domácí sestavu která to nakope většině IEM.(příklad třeba Hifiman EF2 a AKG K272)
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hertz-sk 1. 10. 2009 18:18

Bína: keď sa chce, tak sa dá - ja som nasadil Klipsch nástavce na UE10 a je to OK - už to pár týždňov drží.
// odvážne by bolo pokúšať sa natiahnúť ich na K701 (ja by som do toho nešiel)
DAC YBA WD202 => XLR MOGAMI => Mackie HR824
hertz-sk
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NOWOCAYN 2. 10. 2009 20:56

ScrYx : Prosím, zájdi na poštu niekedy v období tohto mesiaca alebo budúceho týždňa :-) Za koľko by si mi to poslal ? Povedz si :-) Bolo by super :-)
Na doma : zvukovka Tascam US 122 MKII + monitory Tascam VL-A5, príručné repráčiky Creative T20 II, slúchadlá SuperLux HD681 EVO
Do postele : KZ ZS5, Clip ZIP (RockBox)
Na zvuk hovoreného slova pri sledovaní YT z mobilu : SE MH1
NOWOCAYN
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NOWOCAYN 3. 10. 2009 08:37

Ahojte Phonakáci. Aj vám niekedy začne jedno slúchadlo hrať akoby o dosť potichšie, pričom na vine je vždy filter, ktorý sa nejak posunul ( napríklad pri častejšom vyberaní silik. nadstavcov, alebo pri ležaní na uchu na vankúši ) ? Vždy to viem našťastie dať do poriadku do pár minút tou "šrubou" čo je v balení ako príslušenstvo pre slúchadlá na manipuláciu s filtrami. Tiež sa vám to niekedy stalo/stáva ?
Na doma : zvukovka Tascam US 122 MKII + monitory Tascam VL-A5, príručné repráčiky Creative T20 II, slúchadlá SuperLux HD681 EVO
Do postele : KZ ZS5, Clip ZIP (RockBox)
Na zvuk hovoreného slova pri sledovaní YT z mobilu : SE MH1
NOWOCAYN
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ScRyX 3. 10. 2009 10:13

Stalo/stava sa mi jedine to, ze zvuk je posunuty mierne do praveho ucha. To je ale sposobene tym ze mam casto(stale) zalahnute v usiach, a na moju smolu, viac v lavom :D. S filtrami som nikdy nemal problem, menim ich kazde 2 mesiace...
ScRyX
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NOWOCAYN 4. 10. 2009 12:48

ScRyX... načo meníš filtre každé dva mesiace ? Veď máš len 4 páry ( nie ? ) a z toho sú dve čierne, a ty čierne nepoužívaš... čo sa opotrebúvajú ? Ak hej, akým spôsobom ? A keď sa ti minú...čo potom ? Skade objednáš filtre ?
Na doma : zvukovka Tascam US 122 MKII + monitory Tascam VL-A5, príručné repráčiky Creative T20 II, slúchadlá SuperLux HD681 EVO
Do postele : KZ ZS5, Clip ZIP (RockBox)
Na zvuk hovoreného slova pri sledovaní YT z mobilu : SE MH1
NOWOCAYN
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bína 4. 10. 2009 13:23

Filtry měň až je budeš mít ucpané, do té doby to nepotřebuješ.
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků