[recenze] Phonak Audéo Perfect Fit Earphones

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod dazo 1. 12. 2010 23:08

tak s basmy by mali byt najlepsie na tom ie7,potom phonaky a tretie q jays.co sa tyka bohateho basu skus kuknut na aj na t-jays alebo audio technica ckm 55 ;-)
dazo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod LammerOutsider 1. 12. 2010 23:46

Bína: Nebudu lhát, byly to CX300 (očekávám výsměch) :-D ALE dost zekvalizované na míň basů a navíc používaný ze zesilovačem který ty basy dost zpřesnil, ubral na kvantitě a dodal víc pevnosti .. Ale teď sem si dal PFE a studená sprcha. Mám už s nima naposlouchaný desítky hodin a furt né a né si zvyknout, tu basu tam prostě slyším jen když se sakra moc soustředím :-(

Dazo: Já zas uvažuju nad IE8, všude se píše jak jsou víc nabasovaná, tak by snad mohla být normální... Snad se tam rozdíl projeví a nebudu litovat toho 1500-2500kč rozdílu :-) S těma PFE jsem zatím neměl ani jeden audioorgasmus, což na ***** reprákách doma mám každou chvíli :-D (teda jednou jsem s PFE měl, a to když jsem šel nalitej z hospy jak doga .. ale to mám orgasmus snad ze všeho.. sry OT)
LammerOutsider
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dazo 2. 12. 2010 05:19

lol
tak s phonakmy som mal za cca mesiac dake 2 'orgazmy' cize nic extra.ale z akg k450 za cca 3 tyzdne ich bolo aspon 6 ;-)
z hd 238 to bolo uz tiez asi 6-7 x :-)
proste aby som dosiahol ten 'orgazmus' tak musi byt kombinacia mohutneho basoveho zvuku z sirokym priestorom,co v podstate tym phonakom troska dakedy chyba! Skoda :-(
dazo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod soundtrackofil 4. 12. 2010 10:33

Karlheinz, dík za odpoved :)
mal si pravdu, bolo to filtrami. ked som ich vymenil, sluchadla opat hraju normalne. mna hned napadlo či nebude chyba v nich ale nezdali sa mi špinavšie než inokedy a navyše to zhoršenie zvuku prišlo tak náhle. ale možno to bolo spôsobené zmenou teploty (zo zimy do tepla).

takže ty píšeš že ich treba nechať "odpočinuť". čiže z nich ta špina jaksi opadá ? alebo tak nejak ? je vôbec spôsob, ako niečo tak malé a myslím že aj dosť krehké, očistiť ?
sandisk sansa clip 8gb strieborný + Phonak Audéo Perfect Fit Earphones
soundtrackofil
Junior

Odeslat příspěvekod Karlheinz 4. 12. 2010 15:10

soundtrackofil píše:Karlheinz, dík za odpoved :)
mal si pravdu, bolo to filtrami. ked som ich vymenil, sluchadla opat hraju normalne. mna hned napadlo či nebude chyba v nich ale nezdali sa mi špinavšie než inokedy a navyše to zhoršenie zvuku prišlo tak náhle. ale možno to bolo spôsobené zmenou teploty (zo zimy do tepla).

takže ty píšeš že ich treba nechať "odpočinuť". čiže z nich ta špina jaksi opadá ? alebo tak nejak ? je vôbec spôsob, ako niečo tak malé a myslím že aj dosť krehké, očistiť ?

Ono to není špínou, spíš okolními vlivy jako je vlhkost, teplota atd., na které jsou ty filtry strašně háklivé. Např. když se osprchuju, za chvilku jdu do města, strčím si je do uší a půl hodiny se pohybuju po městě v +30 nebo -5 stupních, tak je to na zvuku strašně znát, někdy se stanou úplně neposlouchatelné a pak je prostě vyndám a nechám "odpočinout". Bez filtrů tyhle problémy odpadají.
flac -> clip+ (rockboxed) 16GB -> phonak audéo pfe
Karlheinz
Junior

Odeslat příspěvekod LammerOutsider 13. 12. 2010 19:39

Nevíte někdo o jiných nástavcích (silikonových) na Phonaky? Kde se dají sehnat? Ty velké jsou mi velké a vypadávají, zvuk se v nich furt mění a ty střední jsou mi moc malý mám je zaražený až někde na bubínku a moc to nehraje. :(
LammerOutsider
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Bína 13. 12. 2010 19:56

Tak nástavců se dá sehnat spousta, Shure sedí, westone, ale osobně bych ti fakt doporučil zkusit shure olivy, sice pěnové ale asi nejlepší nástvace.
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent

Odeslat příspěvekod LammerOutsider 13. 12. 2010 20:13

Díky. hned se mi bude líp googlit ;) Snad se velikostně trefím mezi Phonakovské medium a large ;)
LammerOutsider
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod matosati 6. 2. 2011 09:54

matosati
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod LammerOutsider 24. 2. 2011 12:36

Mám problém - často mi padají silikonový náušníky, nemáte na to někdo nějakej fígl? celkem mě to sere když vytáhnu moje miláčky z kapsy a pak hledám po zemi silikon celej ********j jestli ho vůbec najdu... Nevymyslel jste někdo jak se tomu vyhnout aby mi to nepadalo? díky :)
LammerOutsider
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dazo 24. 2. 2011 12:44

a co tak ich nosit v puzdre ?! ;-)
dazo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Bína 24. 2. 2011 12:49

Přilepit :)

Bína
Sluchátkový recenzent

Odeslat příspěvekod LammerOutsider 25. 2. 2011 10:54

pouzdro.. nepraktické, furt vytahovat z pouzdra a pak zas motat do pouzdra.. čistá kapsa u bundy je lepší.

a přilepit.. mno, nevím nevím, vteřiňákem to řešit.. :D

ale díky za rady
LammerOutsider
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Bína 25. 2. 2011 11:06

LammerOutsider píše:. čistá kapsa u bundy je lepší.

Až na to že je to vůbec neochrání :)

Bína
Sluchátkový recenzent

Odeslat příspěvekod TheUnheard 25. 2. 2011 11:13

a co tak to skusit poriesit tak ze ich pripnes k obleceniu a potom hodis kolo krku? ja tak nosim sluchadla uz aspon 3 a pol roka a nemam problem :) ... nadstavce tam drzia, minimalne namahanie a lamanie kabla a nemusis ich stale schovavavat a vytahovat z bundy tzn ihned pripravene na pouzitie ;)
i5 4790k+GTX960+16GB => uDac2-HP => 1964-T / ADAM F5 / HD 800
iPod touch 3g 64GB => 1964-T
Redmi note 2
TheUnheard
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka