Jaká sluchátka do metra?

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Figut 11. 2. 2009 18:04

Tak to snad prodej, ne? Unáhlený kup, co? :D
Cowon Plenue D (1.02) + ER4S | xDuoo X3 + ER4SR
black | death | thrash | grind | doom | sludge | heavy | metal
Figut
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pHp 11. 2. 2009 18:07

To-chu, vůbec ničím jsi mě nepodráždil. Nechápu, kdes na to přišel!

Jen jsem si dovolil napsat svůj názor formovaný přeci jen trochu širší zkušeností a s podstatně větším počtem faktických uživatelů.

(Tvoje konstrukce s ušním rezonátorem ovlivněným sevřením špuntu je více než zajímavá. Zvládl bys to i něčím podložit z teorie?)
pHp
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod To-Chu 11. 2. 2009 21:14

pHp píše:To-chu, vůbec ničím jsi mě nepodráždil. Nechápu, kdes na to přišel!

Hned v prvním bodě obhajoby špuntů Comply se ptáš na to, jaké vůči jakým jsem posuzoval… Přehlédnutí zvýrazněného a plně vypsaného typového označení špuntů a uvedené velikosti původních špuntů jsme přisuzoval právě tomu, že ses honem jal obhajoby tohoto produktu…

pHp píše:Jen jsem si dovolil napsat svůj názor formovaný přeci jen trochu širší zkušeností a s podstatně větším počtem faktických uživatelů.

To že je u tebe široce nakupují, neznamená, že jsou s nimi lidi za 220,- Kč vč. poštovného ve výsledku spokojení. V komentářích jsem si nevšiml oslavných reakcí. Taky jsem si nevšiml, že bys vůbec oponoval mému tvrzení, že schopnost potlačení okolního ruchu je zcela srovnatelná s originály od CX300. Tato proklamovaná schopnost špuntů byla pro mě hlavním argumentem jejich nákupu.

pHp píše:(Tvoje konstrukce s ušním rezonátorem ovlivněným sevřením špuntu je více než zajímavá. Zvládl bys to i něčím podložit z teorie?)

Vnější zvukovod je rezonátor, laděný hlavně na frekvenční rozsah lidského hlasu, každý jej má podle vlastní stavby laděn jinak. Akustický signál zesiluje zhruba 10x. To nás učili na VOŠ v základech akustiky. Chceš-li vědět víc, nastuduj si to sám. Comply jsou od originálních špuntů jinak stavěné (delší, užší, pěnové), změní se tím „stavba“ a vůbec celá akustika zvukovodu :-) Žádnou teorii dodávat nemusím, můžeš to vyzkoušet sám s diskutovanými CX300.
Nechceš mi nějakou teorii dodat ty? Zajímalo by mě jakým způsobem Comply zlepší kvalitu zvuku a zabezpečí skvělé potlačení okolního hluku, jak je proklamované na webu, který jsi zde uvedl?

Jen bych ještě dodal, že jsme zde shrnul jen své postřehy a u některých negativ jsem jasně uvedl, že mnohým to tak může vyhovovat. Shrnul jsem to zde, protože s nimi nejsem spokojený, respektive jsem se nedočkal toho co zde bylo diskutováno a vyzdvyhováno.
To-Chu
Junior

Odeslat příspěvekod To-Chu 11. 2. 2009 21:17

Figut píše:Tak to snad prodej, ne? Unáhlený kup, co? :D

Co bys chtěl za 1.000,- Kč. Myslím, že to špatná koupě nebyla, já jsem s nimi relativně spokojený.

To jak rozdílně hrají při pořádném vybuzení jsem uvedl, protože jsem takový rozdíl nečekal. Nikdy jsem neměl potřebu je k zesilovači připojovat, ale včera mě to teda překvapilo, jak moc jsou přebasované, když jsou pořádně krmené.
To-Chu
Junior

Odeslat příspěvekod pHp 12. 2. 2009 15:07

Chvíli jsem měl pocit, že by se s tebou dalo věcně diskutovat. Už ho nemám.
pHp
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků