KOSS PORTA PRO

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Balda_87 13. 5. 2009 17:23

vím že tohle jsi možná nechtěl číst.. :-D ale: http://portapro.info/?id=zaruka na.
Zvukomol, elektrožrout, čilautář a spontánní kreativec, jenž procit ve stadiu repetativ.

iPod classic 160GB (rockboxed).
└> Sennheiser IE8 + Denon AH C551
+ ZoomH4n - mrštný lapač kmitů

Canon 1100D + Canon EFS 17-85mm
Huawei P8
Balda_87
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TomeekHoleek 13. 5. 2009 18:01

:-[ :mrgreen: 8-P
Díky.
TomeekHoleek
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NOWOCAYN 16. 5. 2009 07:57

Ja tie slúchadlá neznášam...dajú sa počúvať, len keď sa človek pohrá s nastaveniami zvuku ( keď zníži basy a keď pridá nejaké SRS WOW, alebo iné rozširovače sterea a zvuku ako takého ). Ale vždy lepšie ako základné pecky k MP3-kám.
Na doma : zvukovka Tascam US 122 MKII + monitory Tascam VL-A5, príručné repráčiky Creative T20 II, slúchadlá SuperLux HD681 EVO
Do postele : KZ ZS5, Clip ZIP (RockBox)
Na zvuk hovoreného slova pri sledovaní YT z mobilu : SE MH1
NOWOCAYN
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zášek 30. 9. 2010 18:34

Pokud jsem dobře četl, nové porty nemají Lkový jack? Na obr. např. zde. Podle mě je to super, u telefonu bych potřeboval rovný jack.. Díky Zášek

EDIT: ptal jsem se, protože koss má na stránkách napsáno jack 3,5mm rovný a je u toho tenhle obrázek...

a na stránkách koss porta pro je zase napsáno zahnutý jack, tak nevím,jsem zmatenej...
Zášek
Junior

Odeslat příspěvekod greel 30. 9. 2010 19:56

Nový Porty už mají rovnej jack, nenech se zmást :)
greel
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod TomeekHoleek 1. 10. 2010 06:59

Měl jsem Lkovej a po reklamaci mi dodali kábl s rovným...
TomeekHoleek
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zášek 10. 10. 2010 19:25

Tak jsem jedny porty koupil na aukru, jsem na ně natěšenej jak sáňky v létě :-D

Doufám že mě nezklamou ;-)
Zášek
Junior

Odeslat příspěvekod greel 10. 10. 2010 19:40

Spíš doufej, že jsi koupil originály ;-) . Nechci tě děsit, ale je to tam samej fake...
greel
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Zášek 10. 10. 2010 20:18

To doufám, byly za 400 i s dopravou...ale kdyžtak budu svině a prodám je za 300 znova =D
Zášek
Junior

Odeslat příspěvekod Kocmeister 10. 10. 2010 20:23

Za 400,- s dopravou? Tak to rovnou zruš objednávku. Fake prý hrajou strašně.
REPRO: PKAudio Ghibli, SUBY: 2x B&W ASW 825, AMP: Audionet SAM G2, DAC: Chord Qutest battery powered, SLUCHÁTKA: Sennheiser HD800, FILTR, DRÁTY A DALŠÍ SNAKE OILY: vlastní konstrukce.
Kocmeister
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod greel 10. 10. 2010 20:31

Stačí si Aukro chvíli hlídat, občas se tam objeví originály s dobrou cenou. Sama je mám tam odtud. Nový s kódem za velice výhodnou cenu.
Většina lidí, kteří je tam prodávají pořád, prodávaj fake
greel
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Zášek 11. 10. 2010 15:25

A daj se poznat i podle obalu? Že bych je třeba rovnou poslal zpět do oběhu ;-]
Zášek
Junior

Odeslat příspěvekod greel 12. 10. 2010 19:58

Jo, dají. První čeho si můžeš všimnout je, že jsou v obalu opačně a místo "listen to music on your iPhone" tam je "comfort zone setting for best fit"
Nějaký další informace najdeš tady
Kód: Vybrat vše
http://www.koreanstown.com/2009/11/warning-fake-porta-pro-discovered/

Ale poznáš to na první pohled, když víš, po čem se dívat. A jen tak mezi náma - to není zrovna čestné jednání, to, k čemu se chystáš ;-)
greel
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Zášek 9. 11. 2010 15:57

Tak sluchátka už došly,ale až z honkongu :-)

Jsem smířený s tím že jsou to padělky a prodávat je nebudu, daruju je někomu z rodiny.

Jenom se chci ujistit že to jsou padělky. Originální mají kolik impedanci? Na alze píšou 60 ohmů, ale to tam mám napsané taktéž.

přidávám pár fotek, doufám že mi pomůžete.Dík Zášek
Fotografie0041.jpg
Fotografie0040.jpg
Fotografie0039.jpg


EDIT: Možná vám to pomůže, ale kovový most je na jedné straně (pod comfort zone) zakončen plíškem s dírou a na druhé straně je jakoby háček (věšáček). Je to normální? díky
Zášek
Junior

Odeslat příspěvekod greel 9. 11. 2010 17:25

100% fake ;-)
"listen to music on your iPhone" nahrazeno "comfort zone setting for best fit" - tahle informace ji i na originálních, ale není uvedená jako první, v obalu jsou opačně - mají být jakoby čelem k tobě, chybí černá linka mezi těma zelenejma rámečkama vpravo (jak je tam informace o konektoru a délce kabelu). Celej ten obal působí dost hrozně, ale koukám, že informace už asi opravili.
Jo a háček a "děravej" plíšek je tam kvůli skládání, je to opravdu normální :D
greel
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků