KOSS PORTA PRO 25th ANNIVERSARY EDITION

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod nocomichi 20. 5. 2009 21:02

Určitě ne v takovém rozsahu jako dnes. Netvrdím, že nejsou, jen říkám, proč by nemohla být při stejném tech. řešení prodávána i s 3m kabelem třebas ve spec. limitované výroční edici, jako domácí laple. Vaše škatulkování na audiphile, hifi, outdoor atd. mě nezajímá. Já je mám doma na hifi, které si většina lidí nemůže ani dovolit…

Nepohodlné, lolku? Něco, co se ti bodově jen na dvou místech opře o lebeň je nepohodlné? Když už teda, zkus použít ComforZone ;-)
nocomichi
Junior

Odeslat příspěvekod Figut 20. 5. 2009 21:06

nocomichi píše:Stačí si pár alb poslechnout s KPP a audiofilními sluchátky. KPP jim dají, to co těm dobovým nahrávkám chybí.

:mrgreen: To určitě.
Cowon Plenue D (1.02) + ER4S | xDuoo X3 + ER4SR
black | death | thrash | grind | doom | sludge | heavy | metal
Figut
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nocomichi 20. 5. 2009 21:36

:mrgreen:

jj, jak už jsem psal, chci poslouchat muziku která má drive a šťávu, ne staré nahrávky, které nejdou do hloubky, a se střízlivým audiofilním bassem a neutrálním přednesem dražších sluchátek to prostě není ono pro pohodvý poslech. Každý to slyší jinak, každý má jinačí preference...
nocomichi
Junior

Odeslat příspěvekod Emokid 20. 5. 2009 21:39

Jo v pohodě, no dík teda, poslední dobou to tu nějak chcípalo, chyběl tomu tomu ten DRIVE asi co Figu? :D
ipod
Emokid
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod nocomichi 20. 5. 2009 21:46

Jj, rezidentní borci, že figute, evidentně jste nezažili ani neposloucháte nic staršího 70. let… ale jak říkám, je to o preferencích...
nocomichi
Junior

Odeslat příspěvekod Emokid 20. 5. 2009 21:51

Určitě je lepší být spokojený s portama než nespokojený s HD800. :D
ipod
Emokid
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod nocomichi 20. 5. 2009 21:57

Za těch 26.000,- Kč v cenovém rozdílu mi při poslechu těch kapel ze 70. oproti KPP nic lepšího nepřinesou, to je fakt.
nocomichi
Junior

Odeslat příspěvekod Figut 20. 5. 2009 22:01

:pozor
Cowon Plenue D (1.02) + ER4S | xDuoo X3 + ER4SR
black | death | thrash | grind | doom | sludge | heavy | metal
Figut
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kocmeister 21. 5. 2009 07:49

Je pravda, že s HD800 na výstavě zněl Led Zeppelin (70´s) opravdu nic moc, nahrávka byla plochá. Nedokonalá nahrávací technika z toho byla cítit na sto honů. Takže věřim Nocomichimu, že s portama který vše rozmáznou a příjemně zkreslí to bude nakonec i stravitelnější poslech.
REPRO: PKAudio Ghibli, SUBY: 2x B&W ASW 825, AMP: Audionet SAM G2, DAC: Chord Qutest battery powered, SLUCHÁTKA: Sennheiser HD800, FILTR, DRÁTY A DALŠÍ SNAKE OILY: vlastní konstrukce.
Kocmeister
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod The Wolverine 21. 5. 2009 11:56

Když se mu líbí Porty víc než nějaká monohem dražší sluchátak, tak aspoň ušetří.

BTW
nocomichi píše:No jasně, měl to být jen vtip. V 84tém se už pracovalo na discmanech… Jen si myslím, že v té době a za tu cenu(?) snad nebyly předurčeny pro mobilní audio. To jen dnešní doba je předurčila k mobilnímu poslechu.

A proč ne? Dnes se prodávají mnohem dražší sluchátka určená k mobilnímu poslechu - různé modely Audio-Technica a třeba IEM Shure (SE530) nebo třeba UE (triple.fi 10) atd.
Schiit Bifrost 4490 ► Schiit Asgard 2 ► Audeze LCD-X │ Grado GH4
Marantz PM7000N ► Bowers & Wilkins 684
The Wolverine
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oneill_sx1 21. 5. 2009 13:22

nocomichi píše:Za těch 26.000,- Kč v cenovém rozdílu mi při poslechu těch kapel ze 70. oproti KPP nic lepšího nepřinesou, to je fakt.


Staré nahrávky šumí, syčí a jsou všechno možné jen ne kvalitní a příjmenné. Kvůli takové hudbě bych citlivé a detailní HD800 taky nepořizoval a poslouchal na něčem jako PP.
Na Shure SE530 neposlouchám hudbu starší 20 let, protože to je děs.
oneill_sx1
Recenzent fóra
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Figut 21. 5. 2009 13:36

Možná to nejde poslouchat kvůli těm tvým sluchátkům 8-P 8-P
Accept z '82, raná Metallica, Pink Floyd, Black Sabbath, Judas Priest z 80. přes ER-4P není problém ^^
Naposledy upravil Figut dne 21. 5. 2009 13:41, celkově upraveno 1
Cowon Plenue D (1.02) + ER4S | xDuoo X3 + ER4SR
black | death | thrash | grind | doom | sludge | heavy | metal
Figut
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eraser_svk 21. 5. 2009 13:39

:roll:

Prosím k téme... :idea: :!:
HP Pavilion dv7-6110 > foobar2000 > EMU 0202USB > BVaudio Headamp >
---Sennheiser HD 600 (na doma, main monitoring)
---Audio-Technica ATH-50M (na cesty, check-monitoring)
-- Sennheiser HD 555 + reflector mod (pomaly hľadajú kupcu :)
eraser_svk
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mareq0 21. 5. 2009 17:16

Poslední dobou je to tady pořád stejná písnička, bez ohledu na téma ;-) Někdo je "spokojený" s peckama za 50,- z tržnice a někdo "nespokojený" s TOP modelem proslulé značky. Někomu zkrátka stačí, že slyší svou oblíbenou hudbu a je už tak trošku jedno z čeho se line... Není třeba to všude cpát ;-)

K tématu:
Mně se teda docela líbí, o něco hezčí něž klasické "nevýroční" sluchadla. Zvukově asi na tom budou stejně, takže spíše taková raritka pro sběratele nebo nadšence této firmy :?: Nevím, neřeším.

Jsem také spokojený uživatel KPP. Je to klasika.
Obešel já polí pět!
mareq0
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Odar 22. 5. 2009 13:20

Nepacia sa mi. Tie modre casti (plasty) boli viac stylovejsie.
Odar
Trvalý BAN

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků