Kde vyzkoušet sluchátka?

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 30. 5. 2009 18:16

Ahoj,
čím větší obnos začnete investovat do sluchátek, tím větší je riziko, že trefíte vedle. I přesto, že pročtete všechna možná fóra a recenze, může k tomu odjít.

Proto jsem založil téma, kam si vy uživatelé můžete sdělit, kam zajít na poslech a rozhodnutí o těch správných sluchátkách. ;-)

Zmiňte místo určení, možné modely k poslechu, možnosti (vlastní nahrávka apod.), obsluha.

Moc oběhaného nemám, ale přidám:

Electroworld - Ústí nad Labem: po rekonstrukci mají k poslechu jen Sennheiser: HD485, HD515, PX100, PMX60, HD212. Napojeny na stanici s přednastavenou hudbou, bohužel, nezkoušel jsem vyžádat svůj zdroj. Obsluha je tupá, o sluchátkách toho moc nevěděla. Doporučil mi špunty CX300, ale ani nevěděl proč.

Electroworld - Plzeň: pamatuji si Sennheiser HD205, HD485,HD212, Porta Pro, PX100. Napojit šel svůj vlastní přehrávač. Na porty a PX100 byla speciální bezúčelná stanice k pouštění přednastavených songů.

Jinak známé sluchátkové studio sluchatka.net končí (stěhuje se z Prahe), ale možnost poslechu v Gothic v Brně je možná (headphones.cz)

Budu rád, když doplníte své zkušenosti s obchody, kde lze poslechnout.
Díky a hodně štěstí při nákupu!
Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sauhirt 30. 5. 2009 18:24

V hradeckém electroworldu mají krom výše uvedených Sennů ještě navíc HD555 a PX200, ale už je to nějakou chvíli, co jsem tam byl, tak sem píšu jen ty, co si pamatuju, těch Sennů tam bylo docela dost
sauhirt
Junior

Odeslat příspěvekod Balda_87 30. 5. 2009 19:01

hele když tak chdíte do těch electroworldů atp, můžete si tam prsknout svojí mp3? Páč v Brně v electroworldu jim tam do toho pokaždý hrál nějakej electro track, na tom je houno co poznat :D mi ty sluchátka nesedly žádný, moje akg k324p mi přišli lepší, když jsem si je zrovna sundal, vozkoušel co tam maj a zase nasadil z5... fakt se to tam nedalo poslochat.
A jinak, v Brně maj asi stejnej sortiment co v Plzni co tak čtu.
výhrou pro Brňáky bude určitě Gothic... Ten obchůdek je mi sympatický
Zvukomol, elektrožrout, čilautář a spontánní kreativec, jenž procit ve stadiu repetativ.

iPod classic 160GB (rockboxed).
└> Sennheiser IE8 + Denon AH C551
+ ZoomH4n - mrštný lapač kmitů

Canon 1100D + Canon EFS 17-85mm
Huawei P8
Balda_87
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sauhirt 30. 5. 2009 20:23

svojí mp3 těžko, ale neptal jsem se, nejel jsem si tam poslechnout sluchátka, to byl jen takový bonus navíc :) a nevím jak v jiných městech, ale v HK je na výběr myslím deset tracků od vážný po tuc tuc bum bum :lol:
sauhirt
Junior

Odeslat příspěvekod couman 31. 5. 2009 16:50

tak pridam nieco aj ja pre bratislavcanov...

uvedene sluchatka boli na predajniach, ked som tam bol naposledy, cize mozu ich mat, ale nemusia, hlavne v platane mavaju tak po jeden kus

bis audio
    koss - takmer vsetko z ponuky mozno az na par vynimiek
    denon - viem, ze na predajni mali d2000 a myslim d5000, alebo d7000
    grado - o tychto sluchadlach nemaju info ani na stranke, lebo nie su oficialni dodavatelia, ja som u nich pocuval grado 325, neviem ako s dalsimi modelmi(top modely urcite nemaju na to som sa specialne pytal
platan
    akg - k701
    sennheiser - hd650, hd600, pcx300 a mozno este nejake dalsie ;-)
    beyerdynamics - dt880, ktora edicia presne neviem :oops:
electroworld
    sennheiser - max hd555

//upravene na ziadost dvoriho ;-) //dik
iriver lplayer/sony vaio - ue10pro/sony mdr90pl/koss pro3aa
"remember when you were young, you shone like a sun"
couman
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod D.Bar 8. 6. 2009 18:57

V Bratislave v Auparku v predajni Apple je možné vyskúšať najnovšie Ipod(Classic, Touch, Nano, Shuffle) a k nim sú väčšinou zapojené slúchadlá Sennheiser PX100, KPP a AKG K412P.
Ja som tam raz strávil skoro hodinu porovnávaním. Ten predavač vyzeral, že má 100 chutí ma vyšmariť von:D
Reloop RMX 40 USB + Technics RPDH 1200 + Pioneer CDJ 400 + TRAKTOR PRO
D.Bar
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AmPere 11. 6. 2009 19:43

já bych doplnil, že sluchatka.net nekončí, jen se přesunuje z prahy. Vážný zájemce nemůže mít problém dojet (naše republika je velmi malá..), navíc budeme více propagovat možnost zapůjčení sluchátek na týden domů poštou.
výhody:
- delší poslech (zpravidla 7dnů)
- poslech v domácím prostředí a v klidu (pro mě osobně velmi důležité, v cizím prostředí se na poslech nemohu soustředit)
- cena za zapůjčení je nula (pokud zákazník nic nekoupí, hradí 100kč poštovné)
- sluchátka budou doručena druhý den od "objednání"
- k dispozici spousta modelů, vč. velkého množství in-ear modelů

kdo chce přijet osobně, není od 1.7.2009 problém, adresa je: Javorník, okr. Jeseník.
Specializovaný prodejce sluchátek.
Finalista ceny kvality ShopRoku 2012 - www.shoproku.cz
AmPere
Junior

Odeslat příspěvekod couman 28. 7. 2009 18:00

tak som pri dnesnych potulkach za hladanim noveho telefonu natrafil na dalsi shop, kde sa daju vyskusat sluchatka, konkretne v Narodnom tenisovom centre(kusok od polusu) v Ba

na predajni mali sluchatka AKG k701 a este aj dalsie modely od tejto znacky
iriver lplayer/sony vaio - ue10pro/sony mdr90pl/koss pro3aa
"remember when you were young, you shone like a sun"
couman
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Odar 13. 8. 2009 08:02

Pridavam info na zaklade mojej komunikacie mailom s predajcami.

http://www.sluchatka.net - poziciavaju aj postou sluchatka v ramci CR. Kontaktoval som aj typka, ktory ma zastupenie pre SR, ale ten mi ani len neodpisal naspat. 8-P

http://www.isluchatka.cz - tak isto ponukaju zapozicanie sluchatok domov postou, v ramci CR platia postovne oni, zapoziciavaju sluchadla aj na Slovensko, ale tu si treba zaplatit postovne, nakolko je o dost drahsie (cca 500 CZK s DPH). Samozrejme potom treba zaplatit aj postovne smerom naspat :), alebo v pripade, ze Vam sluchatka vyhovuju, dodatocne Vam vystavia fakturu.
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Koby 31. 8. 2009 18:48

nějaká jiná možnost poslechnutí lepších sluchátek v praze by nebyla? :-)
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod premiant 31. 8. 2009 18:50

Reakce na iSluchatka jsou více než pozitivní, tak proč hledat jinde...
Google Nexus S

Sansa Clip+ 8GB + Ultimate Ears Triple.fi 10 Pro

iPod Touch 8GB 3.0 JB
premiant
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bína 31. 8. 2009 18:57

Co se ti na isluchatka.cz nelíbí?
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koby 31. 8. 2009 19:35

líbí, díky :-) Zkusím si tam zavolat. nevíte přes jaký zesilovač maj sluchadla zapojený? Já sem mrknul na sluchatka.net který jsou přestehovaný adál už sem nečetl, přiznávámm..:-(
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bína 31. 8. 2009 19:38

Dneska jsme zapojovaly vincenta khv1, takže sestava je vincent zesík, CD player Vincent s4 a Kabely RG62.
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod i758242852.cz 31. 8. 2009 19:41

a ještě doplním, že je možné zapojit i sluchátkový zesík dynavox (dokud je skladem, další dodávka až za pár týdnů :/
Poslechové studio - Vincent CD S4 a KHV1, příp. Carat Topaz a Dynavox CSM-112. Přijďte si poslechnout Senny 448/485/555/595/600/650/800, AKG 272/601/701/702 nebo mnoho pecek či špuntů z nabídky - Phonaky, Jayse, Senny IE6/7/8, Shury..
i758242852.cz
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků