[Recenze] Etymotic Research HF5

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Figut 3. 3. 2017 22:59

Co tady prskáš? Jenom jsem hodil link na recenzi ER4SR kdyby to někoho třeba zajímalo. Ano, je to do vlákna k hf5, ale nemyslím si, že by to byl nějaký problém, když se o této značce téměř nediskutuje. Nevím, co Ti vadí. Kde je zas prosímtě vychvaluju? Že jsem "pána recenzenta" urazil tím, že mi vyhovují lépe než mnohem dražší, nebo co? Co tady zase chceš řešit? Já do toho nejsem takový blázen, jako ty, tak si prosím poslouchej to svoje a neotravuj :-D. Že se vůbec rozčiluju :-). Nerozčiluju, je to sranda.
Cowon Plenue D (1.02) + ER4S | xDuoo X3 + ER4SR
black | death | thrash | grind | doom | sludge | heavy | metal
Figut
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mudrnudl 3. 3. 2017 23:51

Figut, ty si si ich uz zakupil?
mudrnudl
Junior

Odeslat příspěvekod Figut 4. 3. 2017 08:14

No jasně :-).
Figut
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Bína 4. 3. 2017 09:40

Figut píše:Co tady prskáš? Jenom jsem hodil link na recenzi ER4SR kdyby to někoho třeba zajímalo. Ano, je to do vlákna k hf5, ale nemyslím si, že by to byl nějaký problém, když se o této značce téměř nediskutuje. Nevím, co Ti vadí. Kde je zas prosímtě vychvaluju? Že jsem "pána recenzenta" urazil tím, že mi vyhovují lépe než mnohem dražší, nebo co? Co tady zase chceš řešit? Já do toho nejsem takový blázen, jako ty, tak si prosím poslouchej to svoje a neotravuj :-D. Že se vůbec rozčiluju :-). Nerozčiluju, je to sranda.

Špatně jsi to pochopil a prskáš jen ty. Mě šlo o to, že ER4 v různých variantách mají své místo na trhu a silnou, až vášnivou skupinu fanoušků, proto je škoda, že se tu o nich nediskutuje. Takže jsem doufal, že ty jako jeden z jejich fanoušků, by jsi třeba rád založil pro ně samostatné vlákno. Kdyby jsi si s tím dal trochu práce, vytáhl věci z historie, něco povídání o technologii, u nich často diskutované nároky na usazení, různé hry s filtry apod. Nejen já bych si to rád přečetl a třeba by se tu o nich více mluvilo.

Ale chápu, že občasný link na pochvalnou recenzi nebo jízlivé poznámky pod diskuzemi o jiných sluchátkách jsou tím jednodušším přístupem.

Do tohohle topicu si to klidně házej dál, jen to zapadne a je to škoda.

A nějaká adorace ER-4 je mě osobně jedno, o tvých poslechových preferencích jsem si udělal názor dost dávno a nemáme tu na tohle téma co dál diskutovat.
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent

Odeslat příspěvekod Figut 4. 3. 2017 14:24

Tak to jo, pohoda, jedeme dál :-). Jak říkám, nebaví mě to natolik, abych tady vytvářel nějaké elaboráty, mě jde jen o to, být spokojený s tím, co poslouchám. Občas mrknu do vlákna headfi , jestli tam soudruzi s něčím objevným nepřišli a to je celé. Kdo chce, sám si o tom najde, co potřebuje, nebo se zeptá. A naše preference opravdu neřešme, jsou odlišné a na tom se nikdy neshodneme. Vyřešeno :-).
Figut
Mírně pokročilý

Předchozí stránka