Moje prvni "lepsi sluchatka"

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Bína 1. 8. 2009 19:40

Tak klipsch má na svých stránkách nabídku, že majitelům klipsch x5 a x10 pošle zadarmo dva páry nástavců dle vlastního výběru. Na jejich stránkách se zaregistrujete, najedete na stránku o registraci produktu, tam vyberete X5 nebo x10 a napíšete, že jste je koupily v HiFi Headphones UK. A už jen vyberete velikost.
Mě to fungovalo bez problémů, došli asi ale za 4 týdny.
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent

Odeslat příspěvekod premiant 1. 8. 2009 19:55

Hmm, diky za info, mozna to zkusim. Jak jsou na tom tyhle sluchatka vlastne s kvalitou reprodukce? Obcas se objevi na Head-fi za slusnou cenu, ale v CR jich asi moc nebude, aspon jsem tedy nenasel zadne recenze nebo zkusenosti...
Google Nexus S

Sansa Clip+ 8GB + Ultimate Ears Triple.fi 10 Pro

iPod Touch 8GB 3.0 JB
premiant
Junior

Odeslat příspěvekod Bína 1. 8. 2009 19:57

Který myslíš? Klipsch? Osobně jsem neslyšel, ale považují se za vyšší střední třídu, lehce pod vrcholovýma modelama

Jinak na head-fi k aplle doporučují ještě buď Shure olives, nebo Sony hybrid tips
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent

Odeslat příspěvekod Figut 2. 8. 2009 20:24

RE2 vypusť, nahraď RE0 - v ceně kolem 2000,-Kč není konkurence, dají se srovnávat s ER-4S! 4P jsou až pod RE0. Tutovka. Koupit. Nějakou recenzičku snad sepíšu. Podle času.
Cowon Plenue D (1.02) + ER4S | xDuoo X3 + ER4SR
black | death | thrash | grind | doom | sludge | heavy | metal
Figut
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Balda_87 2. 8. 2009 20:35

figute a jak vypadají s odolností, prosím? Ty jsi myslím někdy zkoušel cx300, ty jsou podobný jako k324p, myslíš že se jim vyrovnají? Opět co do odolnosti, ne zvuku, samozřejmě.
Zvukomol, elektrožrout, čilautář a spontánní kreativec, jenž procit ve stadiu repetativ.

iPod classic 160GB (rockboxed).
└> Sennheiser IE8 + Denon AH C551
+ ZoomH4n - mrštný lapač kmitů

Canon 1100D + Canon EFS 17-85mm
Huawei P8
Balda_87
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Figut 2. 8. 2009 20:46

Jestli myslíš CX300, tak odolnost - velmi dobrá, ale o těch bych se raději vůbec nebavil.
RE0 - kovová, s opleteným kabelem ;-)
Cowon Plenue D (1.02) + ER4S | xDuoo X3 + ER4SR
black | death | thrash | grind | doom | sludge | heavy | metal
Figut
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod semaniaci 9. 8. 2009 19:47

Bína píše:Tak klipsch má na svých stránkách nabídku, že majitelům klipsch x5 a x10 pošle zadarmo dva páry nástavců dle vlastního výběru. Na jejich stránkách se zaregistrujete, najedete na stránku o registraci produktu, tam vyberete X5 nebo x10 a napíšete, že jste je koupily v HiFi Headphones UK. A už jen vyberete velikost.
Mě to fungovalo bez problémů, došli asi ale za 4 týdny.

Skusil som to a ozaj sa to da, uvidime kedy dojde. Mimochodom dakujem za radu :)
Monster Power HTS 5100-->MacBook Pro-->m2tech hiface RCA-->BB-DAC-->Sennheiser HD600/1964 Audio V6
semaniaci
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Cerb 17. 8. 2009 17:06

Tak mi konecne prisli a po 3 dnech temer nepretrziteho poslouchani jsem byl naprosto unesen takze maximalni spokojenost zvuk kvalitou na mile vzdaleny na to co jsem byl zvykly slysim v pisnickach veci ktere jsme normalne neslysel nebo je sluchatka tak divne komolily protoze to nestihaly a tyhle to zahrajou krasne ciste.Treba kopak(kick) kdyz nekdo hraje na bici se mi strasne moc libil jak jsem je dostal zni to stejne jak kdyz obcas prijdu za kamosem si zahrat a neni to jako uder do popelnice jak ze starych sluchatek.Zacali me mnohem vic bavit vsechny pisnicky ktere posloucham izolujou taky skvele a netlaci nebo nejsou nijak nepohodlne po delsi dobe noseni pouzivam stredni nastavce a neslysim nic z okoli testovano i v MHD a na ruznych hlucnych mistech.Zkousel jsme i jestli jde slysel i do okoli co posloucham tak jsem udelal mini test pustil jsem si DnB do sluchatek na max kdyz vedle me v autobuse sedel duchodce a nijak divne se po me nedival zato se staryma sluchatkama me vzdy probodli pohledem :P.Jedina vec co mi vadi je ze +- hlasitost na micu u sluchatek funguje jen na 3. generaci Iphonu ale to nejak ozelim.
Takze tohle jsou moje amaterske dojmy z techto sluchatek :).

//xxxdvorixxx: myslíš druhé generaci iPhone, prostě od 3G ;)
Cerb
Kolemjdoucí

Předchozí stránka