Pecky Sansa - nazory?

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Jersey II. 29. 8. 2009 17:07

A proč si je neposlechneš a neuděláš názor sám?
zde odstřihnout
Jersey II.
HiFi kuře

Odeslat příspěvekod larry2 29. 8. 2009 17:08

zuzkys píše:Já mám zase asi jiný názor. Nemám tedy clipa z aukra, ale taky sem měla v balení černý sluchátka sansa. Já osobně je třeba používám na spaní - je fakt, že 99% jen na mluvené slovo, ale mezi přibalovanými sluchátky k playerům za 1-2k patří rozhodně mezi ty lepší. Já zkoušela spousty těhle šuntů právě kvůli poslouchání na spaní (hold si nechci v noci zničit své normální sluchátka když se ráno vzbudím a sluchátka najdu vždycky někde jinde :D ) a tyhle se prostě poslouchat dají. Žádná slast, ale jde to.

No vidis. Co clovek to nazor :-) Asi je v pondeli jeste sam vyzkousim.. nebo si je necham jako takovou rezervu, kdyby se mi ty moje nejak rozbily.. kdyz teda az zas tak uplne hrozny nejsou :-)
SansaClip8G, Seenh.CX300II, SonyMZ-R90, SonyD-EJ915.
SonySCD-XD770, TechnicsDVD-A10, PanasonicF55, SonyTA-E1000ESD + SonyTA-N55ES, PhilipsCDR-950, SonyCDP-XB920 + CDP597, SonyTC-K711S, SonyMDS-JB920, B&W CDM1 + CDM7, XLO-VDO, VanDenHul,..
larry2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jersey II. 29. 8. 2009 17:14

Tohle mě vždycky dokáže pobavit. Sluchátka máš k dispozici, ale raději dáš na názory ostatních z fóra než na své uši?
zde odstřihnout
Jersey II.
HiFi kuře

Odeslat příspěvekod ScRyX 29. 8. 2009 17:43

Na iphone pecky imho nema nic, samozrejme po 200 hodinaxh :). A napriklad sluchatka k iriver ifp i890 hrali velmi pekne.
Apple iPhone 4/Apple iPhone 3G 16GB Black / Sony Vaio F11ZE + Unique Melody Miracle
Sony VAIO VGN-TX2XP(Foobar2k) + Hifiman EF2 + AKG K701 (left at home)
Phonaky obcas akurat tak do mhd :)
ScRyX
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod larry2 29. 8. 2009 17:46

Jersey II. píše:Tohle mě vždycky dokáže pobavit. Sluchátka máš k dispozici, ale raději dáš na názory ostatních z fóra než na své uši?

No me zase dokaze pobavit to, jak peclive ctes moje prispevky :-) Psal jsem prece jasne, ze je momentalne k dispozici nemam..
SonySCD-XD770, TechnicsDVD-A10, PanasonicF55, SonyTA-E1000ESD + SonyTA-N55ES, PhilipsCDR-950, SonyCDP-XB920 + CDP597, SonyTC-K711S, SonyMDS-JB920, B&W CDM1 + CDM7, XLO-VDO, VanDenHul,..
larry2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod oneill_sx1 29. 8. 2009 18:11

larry2 píše:Ja mam treba bedny ktery ve svy dobe staly 70tisic (B+W CDM-7SE), DVD-Audio player co stal cca 46tis nebo cinch kabely Van Den Hul v cene 4tis za par.. a rikam : Bedny v cenovy relaci pod 50 tisic? Odpad! :-) Prehravac pod 20? Hnus zvuk. Propojovaci kabel pod 2tis = tkanicka od bot :-)

Toto téma beru jako recesi. Jinak totiž nechápu, proč se ptáš na kvalitu pecek přidaných k MP3 za tisícikorunu, když jsi za domácí audio utratil kolik? 150 tisíc?

Když víš, jak hraje taková sestava, mělo by ti být jasné, že prach obyčejné pecky přidané k MP3 asi zrovna nebudou zvukovým etalonem.

Když si koupím pneu Pirelli P Zero, půjdu se zeptat, jak kvalitní pneumatiky dodává Škodovka na Fabii.
oneill_sx1
Recenzent fóra

Odeslat příspěvekod Jersey II. 29. 8. 2009 18:57

larry2: Četl jsem je velice pozorně. V současnosti je k dispozici nemáš, ale obecně ano. A na základě některých názorů už jsi udělal názor, že je vyhodíš.
zde odstřihnout
Jersey II.
HiFi kuře

Odeslat příspěvekod larry2 29. 8. 2009 19:57

oneill_sx1 píše:Toto téma beru jako recesi. Jinak totiž nechápu, proč se ptáš na kvalitu pecek přidaných k MP3 za tisícikorunu, když jsi za domácí audio utratil kolik? 150 tisíc?

Když víš, jak hraje taková sestava, mělo by ti být jasné, že prach obyčejné pecky přidané k MP3 asi zrovna nebudou zvukovým etalonem.

Když si koupím pneu Pirelli P Zero, půjdu se zeptat, jak kvalitní pneumatiky dodává Škodovka na Fabii.

No tak sestavu (jednotlivy komponenty) sem si kupoval uz pred drahne lety (viz modelovy rady pred/kolem r. 2000), a od ty doby sem se o hi-fi z nedostatku casu nijak moc nezajimal. To zaprvy. Zadruhy jsem se ani v ty dobe primo o sluchatka nijak zvlast moc nezajimal. Zacal jsem se o ne zajimat prakticky az ted - s koupi novyho mp3 prehravace.. Do tyhle chvile jsem totiz vubec nevedel, jak si v dnesni dobe kvalitativne a cenove sluchatka vubec vedou- o kolik se od ty doby zlepsily, jaky jsou jejich ceny, jaky se dodavaj k pristrojum a pod.. proste jsem to nijak nesledoval.. A proto jsem tohle forum navstivil a proto se tu taky ptam.
Je na tom snad neco nepochopitelnyho?

To, ze "prach obyčejné pecky přidané k MP3 asi zrovna nebudou zvukovým etalonem" (jak pises) si odjakziva myslim taky, je to i logicky. Ostatne jesli jsou nebo nejsou UPLNE prachobycejny jeste nemusi nutne vyplyvat z toho, jestli jsou nebo nejsou k necemu zdarma pridany (i kdyz verim, ze z 99% tomu tak je). Na druhou stranu sem si to chtel nechat potvrdit (vyjimky, jak tu par lidi psalo, jsou sice sporadicky, ale existujou).
Mne uz davno neni 20 a dneska mam daleko jiny zajmy a povinnosti (rodina, deti) nez litat po hi-fi forech. Navic si uz taky nemuzu dovolit (jako driv) jen tak vyplaznout 10tis za sluchatka, ktery navic opravdu nehodlam pouzivat denne (ted co je mam novy tak samozr. ano). Co se tyce hi-fi, tak mi tak trochu (uz cca 10 let) ujel vlak..

Staci tohle vysvetleni?
larry2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod larry2 29. 8. 2009 20:09

Jersey II. píše:larry2: Četl jsem je velice pozorně. V současnosti je k dispozici nemáš, ale obecně ano. A na základě některých názorů už jsi udělal názor, že je vyhodíš.

No tak jiste. Protoze je tu nemam fyzicky, tak si je ani nemuzu sam poslechnout, a proto se taky ptam. Pokud mi nekolik lidi odpovi, ze ty sluchatka nestojej za nic, tak to beru za celkem duveryhodnou informaci. Ostatne na tomhle jsou diskuzni fora postaveny, ze kdyz neco nevim, tak se tam zeptam. Ne?

Ja nevim proc to tu vubec dal resime. Proste sem si pred par dny koupil novej mp3 player + sluchatka - ty jsem si vybral diky tomu, ze jsem si precet prispevky v tomhle foru.
Dneska jsem si sednul k pocitaci a nandaval do Sansy novou hudbu, no a pri ty prilezitosti mi prolitlo hlavou, ze vlastne jeste mam ty sluchadla co byly pribaleny k Sanse. Tak sem se sem prihlasil a zalozil sem forum s dotazem na ne..

Bejvalo by mi stacilo kdyby dva-tril lidi napsali neco jako: "sou to levny nekvalitni sluchadla" nebo "sou malinko lepsi - podobny se prodavaj kolem par stovek" a tohle vlakno by se mohlo smazat.
Misto toho se tu celou dobu resi, jak se vubec muzu ptat na neco takovyho, protoze vsem tady je jasny, ze to kvalitni sluchatka bejt nemuzou..

Kdybych sem na tohle forum chodil nekolik let, tak to asi budu vedet taky. Ja se sem ale prihlasil poprvy prevcirem..
larry2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bubaak 29. 8. 2009 23:47

larry2 píše:Nakolik kvalitni myslite jsou? Lepsi prumer? Podprumer? A na jakou cenovou relaci byste je podle kvality zvuku tak tipovali??

co víc chceš napsat? Žádné vyskakování, žadné machrování, nic! Jak jsem to napsal tak to je! Někomu to stačí, ale proboha pokud chceš flamevat o něčem co je dané, tak proboha jdi na CZC.cz
Mě je jedno kdo z čeho poslouchá, sám jsem začínal na peckách, byl jsem snima dokonce spokojen a mohu ti říci že "noname" pecky za 200,- hrajou líp než Kossy (sve doby) za 550... to je pravda, ale rozdili jsou tak malé že je nepostřehneš, většinou je to jen charakter a citlivost (citlivost = nehrajou tak nahlas). Sám mám sluchátka co nepatří do nejvyšší ligy (takže ani machrovat nemohu) a jsem snima spokojen, ale připouštím si že nejsou top! Tak se proboha nenavážej do lidí co se v tom vyznaj (nemyslím sebe, ja rád flameju když vím že mam pravdu). Prostě přibalené sluchatka průmer NEJSOU!!!! A jak ses ptal tak si dostal jasnou odpověď nic víc, nic míň!! Cheš snad slyšet že ty pecky jsou to nejlepší co můžeš koupit? Myslíš že naložená Fabie 1.0 Junior pojede 200 do kopce ? Samozrejme kilometru v hodině. Nehledej něco co tam není.
Jinak ano pecky Sansa jsem slyšel a docela jsem se u nich zasmál a to jsem je jen srovnával se špunty od creativu....
Jiank hudba nestarne: pokud něco hraje nějak tak to nějak hraje..... Vem si jak dlouho se dělaj PortyPro a ve své třídě patří furt mezi ty lepší (25 let nebo kolik). Takže pokud máš Audio z roku 2000, tak máš ještě docela moderní aparaturu...
Peo.c: na jasnou otazku, jasná odpověď žadné navážení. Když se někoho zeptám zda-li je něco průměr chci slyšet odpoveď a je jasné že krabicové víno průměr není. Nedej bože když si znalec a to víno si ochutnal.

PS: Jsem bubaak 8-) je mi tolik že to nepočítám a to je sakra víc jak tisic let
Naposledy upravil bubaak dne 29. 8. 2009 23:59, celkově upraveno 1
Bu Bu Bu!
bubaak
Strašidlo

Odeslat příspěvekod palinoch 29. 8. 2009 23:58

larry2 v podsate vlastnis zostavu za peniaze o ktorej sa mi moze len zdat a chces pocut nazor o peckach ktore nestoja ani za nejaky nazor, lebo v takej to kategorii ani vlastne o kategoriu ani nejde, a utvorit si nazor je divne.

larry2 kasli na tie pecky a kup si nieco lepsie ako mas v popise a posunies sa v prenosovej sfere dalej ;-) a dalej rozoberat pribalene pecky nema zmysel.
palinoch
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod aurelius9 30. 8. 2009 19:35

Ja sa brutalne bavim, takato pomerne burliva diskusia pre sluchadla, co stoja tolko co jedna pizza :D
Cowon D2 4GB + DIY cmoy + Sennheiser HD555 (bye...) Beyerdynamic DT990 Pro, Koss PortaPro, Creative EP630

Fujitsu Siemens AMILO Pa1538 - Creative X-Fi Surround 5.1 - Genius sw-hf 5.1 5005

Nokia 5800 XM
aurelius9
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod thePrayer 30. 8. 2009 19:49

Ja taky poslouchal defaultní pecky k iriveru , taky mi to přišlo super, než jsem si poslech Creative EP830/Senn CX300 :D
thePrayer
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod premiant 30. 8. 2009 22:18

thePrayer: A tak to šlo dál a dál... :-D
Google Nexus S

Sansa Clip+ 8GB + Ultimate Ears Triple.fi 10 Pro

iPod Touch 8GB 3.0 JB
premiant
Junior

Odeslat příspěvekod oneill_sx1 31. 8. 2009 09:12

U někoho to jde skoro pozpátku, stereo B&W za 70 tisíc, CX300, pecky Sansa :)
oneill_sx1
Recenzent fóra

Předchozí stránkaDalší stránka