Jak na odlitky?

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Andrejsvk 22. 5. 2012 00:55

1964ears zdarma, jh a ue tusim tiez free
Topping DX3 Pro + Focal Alpha 65 / Beyerdynamic DT150 + Brainwavz pads / Bose QuietComfort 35 II

ignore list : Petulda, Peny, bacil2, platprd
Andrejsvk
Pokročilý

Odeslat příspěvekod LammerOutsider 22. 5. 2012 07:32

Priste nechavam delat u 1964 :-D ...proste me tech$55 prekvapilo, proste si ted dokazu predstavit za co vsechno lepsiho jsem je mohl utratit, mit takhle ten litr v ruce.

Btw taky doufam ze ty odlitky od pekarove budou dobre, jinak jsem utratil 1400 a mesic casu uplne zbytecne!!!
LammerOutsider
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod LammerOutsider 25. 5. 2012 13:07

Tak už je to lepší, aji zvuk se o hodně zlepšil. Není to sice žádná ultra překvápková bomba, ale jde to.

Jak dlouho trvá než si uši zvyknou? Fyzicky i psychicky? Zlepší se pak ještě zvuk, třeba po týdnu, po měsíci? Nějaké zkušenosti? Díky!

Zatím se mi zdá, že basy nejdou dost hluboko a výšky dost vysoko. Hornodolně se to jakoby zůžilo, je to tím, že phonaky jsou moc bumcink a zvýrazňují příliš konce frekvenčního spektra?
LammerOutsider
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Bína 25. 5. 2012 14:02

Phonaky hluboký bas nezdůrazňují, ty výšky trochu ano.
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent

Odeslat příspěvekod Misoo9005 27. 5. 2012 20:01

Heir 4.A maju ak sa nemylim tlakove menice, tam by k zmene nemalo dojst a ked uz tak k minimalnej. Pri UM Merlin bol po 100h rozdiel docela priepastny od stavu vybalenia z krabice. Velky dynamicky menic na basy si asi potreboval "sadnut". V kazdom pripade prve IEM kde som si nepovedal, ze maju osekane vyskove spektrum :-) V tvojom pripade si mozno nerozumeju so zdrojom...
JRiver (Wasapi)-->JDS Labs ODAC-->DIY AMP-->AKG K712 Pro + Oyaide HPC-X62
HTC One (Poweramp)-->Sony MH1C
-------------------------------------------------------------------------------------------
Lancia Kappa 20V Turbo
Lancia Thesis 2.4 JTD
Misoo9005
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod LammerOutsider 27. 5. 2012 20:26

Nemyslel jsem jak se rozehrají sluchátka, ale jak si "psychycky" a fyzicky zvyknou uši. Třeba když jsem šel na phonaky tak zezačátku zněly hrozně, ale časem jsem až zjistil jak si je nejlíp usadit, uši si zvykly a aji jsem si zvykl na projev a velmi se mi líbí.
Jenže když teď mám customy, najednou jsou basy smíchané se středy, výšky jsou níž než vyšší středy - a hlas a některé frekvence středů nepříjemě řvou.

Proto jsem se chtěl zeptat jestli to jsou jen symptomy toho že jsem si ještě nezvykl. Jinak myslím že zdroj by snad měl být OK... Teda aspoň s phonakama mi to hraje nejlíp ze všeho co mám a měl jsem šanci slyšet
LammerOutsider
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Bína 27. 5. 2012 21:26

Zkus chvíli poslouchat a uvidíš, možná jde o zvyk, možná je pořád špatné usazení, možná jsi si koupil sračky(ale to pochybuju)
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent

Odeslat příspěvekod klonk 5. 6. 2012 13:02

:love: Akurat prisli custom nastavce na IE8 od aurisu , ako som si myslel ze pred tym hraju uzastne , tak teraz to je minimalne 2x tak dobre, pohodlie !

Na dodavanych nastavcoch ma hnevalo , ze bud bolo spokojne lave, alebo prave ucho , teraz spokojne obe usi :)

Ako velmi som bol skepticky pred tym ku kupe IEM , a nasledovne ku kupe nastavcov .. tak teraz budu nasledujuce sluchatka urcite customy :) :love:
klonk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Igor132 17. 1. 2013 22:11

caute,nema niekto nejake skusenosti s odliatkami na vychodnom slovensku?do oticonu v ba mi to pride daleko,dik
Igor132
Junior

Odeslat příspěvekod LammerOutsider 17. 1. 2013 22:57

Užhorod?
LammerOutsider
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Igor132 17. 1. 2013 22:58

neaka osobna skusenost?
Igor132
Junior

Odeslat příspěvekod LammerOutsider 18. 1. 2013 02:06

Ne, jen mě to napadlo jako největší město té oblasti :D
LammerOutsider
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Igor132 18. 1. 2013 12:39

ziadna skusenost kosice popr.banska bysrica?
Igor132
Junior

Odeslat příspěvekod EKKAR 18. 1. 2013 13:56

Igor132 píše:caute,nema niekto nejake skusenosti s odliatkami na vychodnom slovensku?...

Igor132 píše:ziadna skusenost kosice popr.banska bysrica?

To sis ten "východ" podstatně rozšířil, člověče... Já sloužil před víc jak 20 lety ve Zvolenu, zkus tamější nemocnici, jestli je to ještě jak si to pamatuju já, tak se tam na ni pěly ódy chvály...
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod dazo 18. 1. 2013 14:02

Ty vole, lenze odvtedy u nas zdravotnictvo ani nie ze upadlo, ale takmer vymizlo a sluzby su uplne biedne :D
dazo
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka