AVprůzkum/Kolik AKG K-701?

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod iggi 7. 9. 2009 08:03

ja mam tiez K701...
a oni sa rozsirili hlavne pre ich cenu v zahranici sa mi zda :)
okolo 200€, co je myslim slusna cena
Ked som ja kupoval stali u nas tusim 16500sk :)
iggi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod rafficek 21. 9. 2009 19:31

Tak ode dneška taky majitel....ja věděl, že na tu AVmanii nemám lozit....

edit: to mě čeká do vánoc ještě koupě 50" plazmy :hm
Without music, life would be a mistake.
rafficek
Junior

Odeslat příspěvekod Odar 21. 9. 2009 19:37

:D cim to krmis / planujes krmit? :) Pochval sa. Vitaj v klube. Ten zvuk je chytlavy ;)
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod rafficek 21. 9. 2009 19:42

Cau... zatím to krmím CD playerem a zesikem viz. podpis, ale zrovna to krmím Sansa clip + FiiO E5 :) a kupodivu to hraje docela v pohode, líp než te intergr. zesík.

No ale hlavně je už na cestě Hifiman EF2 což bude muset být na nějakou dobu "konečné" řešení :D http://www.head-direct.com/product_detail.php?p=74
Without music, life would be a mistake.
rafficek
Junior

Odeslat příspěvekod descent 9. 10. 2009 02:28

Právě jsem se vrátil z Prahy a přijel jsem s AKG 701 :-)
descent
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Odar 9. 10. 2009 07:18

Co ich tam rozdavali na namesti? :D
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod i758242852.cz 9. 10. 2009 08:52

Odar píše:Co ich tam rozdavali na namesti? :D

skoro. to víš, kdo si poslechne, nemůže odolat :)
Poslechové studio - Vincent CD S4 a KHV1, příp. Carat Topaz a Dynavox CSM-112. Přijďte si poslechnout Senny 448/485/555/595/600/650/800, AKG 272/601/701/702 nebo mnoho pecek či špuntů z nabídky - Phonaky, Jayse, Senny IE6/7/8, Shury..
i758242852.cz
Junior

Odeslat příspěvekod Odar 9. 10. 2009 08:57

i758242852.cz píše:

K tomuto musim len napisat, ze je to pravda. Ked som kamosovi pri pive zacal vysvetlovat, ze som si kupil novu hracku (K701 + Topaz) a zacal ho oboznamovat s cenovou relaciou, evidentne som videl, ze si ten clovek mysli "tebe musi je***, ze si dal za to tolko penazi".

Tento tyzden bol u mna vyskusat K701 (zahoreny Topaz a K701 asi po 75 hodinach cisteho hraneho casu). Len som skonstatoval, ze nelutujem ani EURo, co som do toho dal. A on na to "ani sa ti necudujem".

Zas proste plati - kto to nepocul, proste nepochopi.
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod descent 9. 10. 2009 10:35

i758242852.cz píše:

Ano, těch detailů co na mě z nich vyskočilo v Praze... Ještě jsou schované v krabičce, ale již brzy půjdou na vzduch :love: :-D
descent
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Kocmeister 9. 10. 2009 14:36

descent píše:Ano, těch detailů co na mě z nich vyskočilo v Praze...

Pozor v jiných městech, je těch detailů na AKG slyšitelně míň :-)
REPRO: PKAudio Ghibli, SUBY: 2x B&W ASW 825, AMP: Audionet SAM G2, DAC: Chord Qutest battery powered, SLUCHÁTKA: Sennheiser HD800, FILTR, DRÁTY A DALŠÍ SNAKE OILY: vlastní konstrukce.
Kocmeister
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Odar 9. 10. 2009 14:36

Kocmeister píše:
descent píše:Ano, těch detailů co na mě z nich vyskočilo v Praze...

Pozor v jiných městech, je těch detailů na AKG slyšitelně míň :-)

:lol: :lol: :lol: :D :D :D
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod descent 9. 10. 2009 16:04

:-) špatná stavba věty :D
descent
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod nikdo 9. 10. 2009 18:27

Mám je právě na uších.
nikdo
Junior

Odeslat příspěvekod MartinN935 7. 11. 2009 01:10

tak sa hlasim aj ja k majitom tychto "tuctoviek" :oops: sice neviem nakolko :roll:

nechcem zakladat novu temu tak to davam sem
chcel sa spitat vlastnikov tychto sluchadiel ktory ich pocuvaju povedzme ze na nie este dotiahnutej zostave (rozumej nerovnocennej tym sluchadlam, priblyzne taku aku mam ja) nevadi vam ostrost tych sluchadiel? pretoze premna je posluch unavujuci vysky su naozaj dost rezave a cinkave
objem aj hlasitost basov je slaba iked su dobre prekreslenele s mnozstvom informacii
a hlavne ako je to uvas s pohodlim mna tie kozene vystupky zacinaju tlacit uz po cca 20min. pucuvania co je velmi neprijemne...

ale aby som len nehanil tak samozrejme co s tyka detajlov, priestoru, separacie nastrojov, vokalov atd. atd.. priniesli vyrazne zlepsenie oproti hd 555 :tleskani
MartinN935
Junior

Odeslat příspěvekod Emokid 7. 11. 2009 02:38

Řetězec je ok, asi ale bude třeba nechat zahořet, teda pokud jsou nové, minimálně 100 hodin na vysokou hlasitost(u mě BV asi 10-11 hodina), dost by se pak měli zlepšit hlavně basy a pravděpodobně se i zklidní vejšky, každopádně zahoření u těchto sluchátek funguje, nějakou představu o zvuku ti ale už dají i jako nové, tedy žádné extra basy navíc, prostor detailní a výšky opravdu pěkně cinkavé. ;-)

EDIT: Ty ostřejší výšky jsem u nich slyšel hlavně na začátku a na horších výstupech než BV, takže jsem si buď zvykl, nebo se to zahořením opravdu zlepšilo, s nedostatkem basů problém nemám, tam kde mají, jdou opravdu velmi hluboko a razantně, a tam kde nejsou, prostě nejsou. :-))
ipod
Emokid
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka