[recenze] Apple Dual Driver IEM with Remote and Mic

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Carabei 3. 12. 2009 00:27

nokie mi nesmí přes práh.

jinak bych předpokládal, že stisk prostředního tlačítka je přerušení obvodu, ty další tlačítka přidání odporu, u každého jiná hodnota
source: Cowon D2, Macbook Pro Retina, iPhone 5, Fiio X3
phones: q-JAYS, c-JAYS, Apple IEM, Sennheiser IE8, Sennheiser HD-25, Etymotic HF5
Carabei
Aristokrat klubu D2
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zdenda.miky 3. 12. 2009 10:28

Carabei píše:nokie mi nesmí přes práh.

jinak bych předpokládal, že stisk prostředního tlačítka je přerušení obvodu, ty další tlačítka přidání odporu, u každého jiná hodnota
Zdenda.miky
Junior

Odeslat příspěvekod Zdenda.miky 3. 12. 2009 10:34

Aj safra,chybička se vloudila,to je tak když se píše přes mobil :-\ Jen sem chtěl vypíchnout že já to tak mám zase s "jablečnými "produkty...
Zdenda.miky
Junior

Odeslat příspěvekod Figut 5. 12. 2009 11:13

Po jabčáku se "dobře" zvrací. 8-S
Cowon Plenue D (1.02) + ER4S | xDuoo X3 + ER4SR
black | death | thrash | grind | doom | sludge | heavy | metal
Figut
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zdenda.miky 6. 12. 2009 18:20

Á vidím že pán je znalec :-D No jo,pokud se nemýlím tak Hodonín či jiné blízké okolí :D
Zdenda.miky
Junior

Odeslat příspěvekod Mr.David 2. 1. 2010 15:09

Má někdo dlouhodobější zkušenost s těmito sluchátky jak to vypadá s kabelem?Jak je totiž u applu známo tak dlouho nevydrží.Aby po měsíci(nebo i po půl roce) nepřestalo hrát jedno sluchátko jak u apple pecek. :-)
Mr.David
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ScRyX 2. 1. 2010 16:25

Jak je u Apple znamo? Mam pecky pribalene k iPhonu uz rok a ani naznak poskodenia kabla a to sa k nim spravam ako k sekundarnym nahradnym sluchatkam, ten kabel je genialny, takmer vobec sa nezamotava. Samozrejme ak je clovek prasa a omotava ich okolo prehravaca alebo len tak napcha do vacku, pripade s pripojenymi sluchatkami k prehravacu ktory je vo vacku si v pohode sedi a kabel sa prehyba ako divy, tak ti nepomoze ziaden kabel...niektori by mohli pochopit ze v 90% poskodenie kabla nie je chybou kabla :).
ScRyX
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alphi 2. 1. 2010 17:23

ScRyX píše:niektori by mohli pochopit ze v 90% poskodenie kabla nie je chybou kabla :).

Přidal bych, ale v jádru souhlas. Dokud jsem nosil přístroje po kapsách, žádnej kabel nevydržel.
Přineste mi šekovou knížku a paní krtkovou.
Alphi
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ALEXANDR521 24. 2. 2010 12:36

A jak je tedy nosit?...pokud si nechci zničit kabel, odpadá možnost poslouchání hudby cestou kamkoliv? (nebo nechat viset sluchátka všude kolem?)
Jinak...má nědko možnost porovnat tyto s d-JAYS? Lze je vůbec srovnávat?
Apple iPhone 3GS 16GB + Sennheiser IE 8
atrumeos.blogspot.com
last.fm/user/ALEXANDR521
ALEXANDR521
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bína 24. 2. 2010 12:57

Apply jsou pro mě lepší než D-jays.

U kabelu se nejčastěji pokazí konektor, takže je optimální mít přehraváč v nějaké kapse, kde se moc nepřetáčí a tím nenamáhá konektor.
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alphi 24. 2. 2010 13:48

Yep.
Já používám pouzdra s klipem. Jak na mobil, tak na player. Věším to na lem kalhot.
Nebo pak viz Bínův post - třeba košile. Sice se tam přístroj hýbá, ale zase tam není tak natěsno jako v kalhotách.
Přineste mi šekovou knížku a paní krtkovou.
Alphi
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pHp 24. 2. 2010 17:50

...na šňůrce na krku, na pásu na rameni.
pHp
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod portapro 15. 7. 2014 20:59

Přemýšlím nad koupí... jak s odstupem času hodnotíte proti MH1C či dnešním earpodům?
portapro
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod stude 16. 7. 2014 00:33

Za mě MH1C přehrávají earpody ve všech směrech, jediná nevýhoda je na iPhonu nefunkční dálkáč a horší kabel. ADD jsem nikdy nevlastnil, tak tady srovnávat nemohu :/
stude
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bína 16. 7. 2014 10:08

Prvně upozorním, že s releasem iphonu 5 došlo k malé úpravě těchto in-earů, osobně jsem neměl možnost porovnat, ale z názorů po netu i z měření jsou si velmi blízké.

Jinak ohledně koupě, záleží za kolik. Český shopy je mají za 2K a to fakt ani náhodou, tam najdeš výrazně lepší špunty. Ebay a podobně? Jako všechno od Applu, i tyhle špunty jsou mega padělané. Najdeš je už za 2$ :) Jedině kdyby je někdo prodával z druhé ruky za pár stovek s origo záručákem, tak možná.

Za mě koupi opravdu nedoporučuji.
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků