HD 800 jsou doma!

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Figut 14. 10. 2009 15:30

Ona se určitě nechá sbalit. Ale od frajera s BMW a pořádným barákem.
Cowon Plenue D (1.02) + ER4S | xDuoo X3 + ER4SR
black | death | thrash | grind | doom | sludge | heavy | metal
Figut
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Kocmeister 14. 10. 2009 15:31

Pozor, Death Magnetic je opravdu špatně nahraný. Záměrně je to aby to hrálo dobře na low-fi výbavě většiny lidí. Tak jako spousta dnešní hudby. Píšou proti tomu lidi i petice jak se jim to nelíbí :-) Ale je tu řešení. Ve hře Guitars Hero je prý totéž album v naprosto "normálním" dobře udělaném masteringu. Jo zlatý Black Album, Master of Puppets a další..to byly časy
REPRO: PKAudio Ghibli, SUBY: 2x B&W ASW 825, AMP: Audionet SAM G2, DAC: Chord Qutest battery powered, SLUCHÁTKA: Sennheiser HD800, FILTR, DRÁTY A DALŠÍ SNAKE OILY: vlastní konstrukce.
Kocmeister
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Figut 14. 10. 2009 15:34

Taky jsem se přidal k petici. Pak jsem ale četl rozhovor a tam to Ulrich vylíčil. Pak jsem pochopil.
Figut
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Figut 14. 10. 2009 15:36

Metallica - Metallica už ani nemusím. Kdysi mě ten zvuk bral, ale člověk jde dál. Jináč Master of Puppets, ...And Justice For All :-P
Figut
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod slayers 14. 10. 2009 15:43

Ok bral bych kdyby ten zvuk byl špinavej jako na St.Anger ale tohle je přepálený a Ulrich se omlouvá jako po soudu o stahování,když vidí že to po..l.Ji nak tomu je málo co vytknout ale ten zvuk.
Cowon D2, S8+Samsung level on pro, BeoPlay H4, BeoPlay H5.
slayers
Aristokrat klubu D2

Odeslat příspěvekod slayers 14. 10. 2009 15:50

Ještě bych dodal,nechci rozjíždět off ale nový Pearl Jam tomu říkám kvalitní nahrávka a neuvěřitelnej zpěv.Stojí za poslech a doporučuju i když pro mnohého rockera asi už měkčí.
Cowon D2, S8+Samsung level on pro, BeoPlay H4, BeoPlay H5.
slayers
Aristokrat klubu D2

Odeslat příspěvekod iggi 14. 10. 2009 16:03

Napr. Renaud Garcia Fons: Arcoluz je nahrate uuuplne uzasne, doporucujem.
Dalsie dobre nahrate je aj Friend´n Fellow: Covered, taktiez doporucujem a spuustu inych... Treba hladat :)
A myslim ze absolutne netrebe sacd uplne staci dobre nahrate CD
iggi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod iggi 14. 10. 2009 16:04

a samozrejme najnarocnejsie na aparaturu je vazna hudba :) ale ta nieje moc vhodna na sluchadlovy posluch....
iggi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod EKKAR 14. 10. 2009 16:10

Iggi, budu Ti oponovat - zkus si "dát do laplí" nějaký varhanní koncert, nejlépe samozřejmě "live" nahrávku z nějaké katedrály nebo aspoň kostela. To, co s ní udělají už relativně levná kvalitní sluchátka za 3000,- s ní nedokáže udělat ani bednosoustava za 10násobek...
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod iggi 14. 10. 2009 16:20

no ja ked si pustim na sluchatkach cajkovskeho tak aj napriek tomu ze je to vsetko detailne a skvele to nema taku atmosferu ako ked si to pustim z reprakov... Proste na sluchatka sa mi kazda hudba nehodi...
iggi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod bubaak 14. 10. 2009 16:25

to by mě zajímalo co máš za bedny, protože jsem zatím neslyšel kvalitně reprodukovanou vážnou hudbu z beden... I moje sluchátka ji moc nedávaj a že na nich jí poslouchám raději....
Bu Bu Bu!
bubaak
Strašidlo

Odeslat příspěvekod iggi 14. 10. 2009 16:29

kukni na fotky, niesu to sice milionove ale uz su to celkom vyssia kategoria.
http://avgalerie.zive.cz/showphoto.php? ... user=18292
na vaznu hudbu si zapnem aj subwoofer velodyne

PS: na vystave som si dal pustit mojho oblubeneho cjakovskeho na slovenskych Audio Resolution a lepsi zvuk som nepocul... ani sneky to tak bravurne nezahrali....
iggi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Jersey II. 14. 10. 2009 16:34

Na sluchátkách je zatím přehráno pár hodin.

Zvuk překvapuje precizní detailností (až extrémní, dokonce slyším mlaskání zpěvačky při nádechu), vzdušností a těžko uvěřitelným (obrovským a přesvědčivým) prostorem. Zatím mě nenapadá, co bych jim vytknul, snad jen potvrdím slova Jarka Puka. Opravdu jednoznačně dělí nahrávky na špatné, slušné, dobré a výborné. U těch výborných předvádí neskutečné schopnosti.

Pustil jsem je přítelkyni: Samotářka (Les Miserables - Bídníci) ji doslova vehnala slzy do očí. Prý. "Ty jooo, to je jak na koncertě". Na otázku, co jim říká, odpověděla, že nemá slov a že jí je budu muset někdy zase půjčit.

:) Více samozřejmě v recenzi.
zde odstřihnout
Jersey II.
HiFi kuře

Odeslat příspěvekod iggi 14. 10. 2009 16:39

super super, tesime sa... inak radost byt tvojou priatelkou :D
iggi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Emokid 14. 10. 2009 16:40

No paráda, tak ať dobře slouží. Jinak možná blbá otázka, ale necháváš je zahořet nebo už byly zahořelý od výroby? :-))
ipod
Emokid
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka