beyerdynamic DT 990 PRO

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Broslowski 14. 4. 2011 20:04

vdaka vdaka som prijemne prekvapeny prevedenim :-)
Beyerdynamic dt990 PRO
Broslowski
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ThomasKo 14. 4. 2011 20:44

No ja mam DT880 a prevedenie je podla mňa vážne skvelé, som druhý majiteľ ale oproti novým by som ich asi ani nerozlíšil. Predpokladám že DT990 na tom budú podobne. Čo sa týka ampu sú DT880 až nečakane nenáročné, aj z Mini hrajú úplne skvele.
Doma: BantamDAC - Dispre II V3 - DT880 250ohm 2005 edition
Vonku: Sansa Clip - Mini 3 -recabled Sennheiser IE8 s custom nástavcami
ThomasKo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Broslowski 14. 4. 2011 21:17

mam PRO verziu na to treba hladet co sa spracovania tyka, sice menej "čaciek" ako 2005 verzia no spracovanie uplne skvele. Sudit budem az ked to pichnem do dacoho seriozneho :-)mal by coskoro doist icon :-)
Dost ma prekvapuju na vyskach, pekne to tahaju fesandy !
Beyerdynamic dt990 PRO
Broslowski
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ZayL 14. 4. 2011 23:14

Podle toho, co tady ctu si upevnuji nazor, ze je v budoucnu koupim... Chtel bych se zeptat, ikdyz je to nepodstatne, jakej je ten kabel a dlouhodoba pohodlnost.
ZayL
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod neis 14. 4. 2011 23:56

Ten kabel není uplně ideální, tahá celkem dost. Pohodlnost samotných sluchátek je ale perfektní. Chtěl jsem se zeptat majitelů 990pro, jak jsou na tom jejich sluchátka se sykavkami, ty moje jsou u některých skladeb až protivné i celkově výšky se mi zdají dost agresivní. U některých skladeb je to super, ale někde je to zase hodně nepříjemné. Na zvukovce v NTB se to bez EQ nedá prakticky vůbec poslouchat. S udacem2 nebo na MMC jsou problémové skladby mnohem lepší, ale pořád to není ono. Pravděpodobně si nechám postavit nějaký DAC na míru, nebo máte tip na DAC, který by zjemnil výšky?
neis
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod šeďour 15. 4. 2011 09:35

Na hlavě sedí perfektně, dají se i bez problémů posunout do přední polohy (jak popisuje Meier).Kabel trochu tahá, ostatně jako všechny kroucené kabely.Jsou to profi sluchátka, tedy pracovní nástroj, tam nějaký tenký kablíček být nemůže...
Ale POZOR !
Problém se sykavkami rozhodně NEMAJÍ !
Vyřeš si zdroj zvuku a sluchátkový zesilovač.
Příklad : Pokud tyhle sluchátka připojím přímo do sluchátkového výstupu integrovaného zesilovače NAD 304, tak je zvuk vždy horší, než ze samostatného sluchátkového zesilovače.Oba zesilovače hrají ze shodného zdroje.
Doma: Ultimativní audio miniPC, DAC + zesilovač HEGEL, třípásma LSM (geniálně navrhl Kocour)
Sluchátka: AKG K812, AKG K701,Beyer 770, 990, planární SDR wood.DAC + zes. TEAC
Na ven: FiiO X5, Trinity Delta II, Oriveti Primacy, FiiO X1, Sony MH1, atd.
šeďour
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Broslowski 15. 4. 2011 09:37

agresivne vysky ano no sykavky urcite nie, pories zdroj, sluchadlami to nebude. :-) u mna je na plane skladanie DACu , chcem k nemu prispekulovat este v digi casti procesorovy digi filtrer, uvidime (osobne by som si vytiahol mierne pasmo od 5khZ po 10 khz )... je to este velmi na dlho a velmi daleko, potrebne informacie na prevedenie takeho niecoho zajtra do seba estelen tlacim , respektive tlacia do nas na skole.. ;-]

Kabel mi absolutne vyhovuje... lepsie jak mat 3 metre dlhy netoceny :D
Beyerdynamic dt990 PRO
Broslowski
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod šeďour 15. 4. 2011 10:17

Devětsetdevadesátky nemají agresivní výšky.
Ty mají HD 800 :D :D :D
Doma: Ultimativní audio miniPC, DAC + zesilovač HEGEL, třípásma LSM (geniálně navrhl Kocour)
Sluchátka: AKG K812, AKG K701,Beyer 770, 990, planární SDR wood.DAC + zes. TEAC
Na ven: FiiO X5, Trinity Delta II, Oriveti Primacy, FiiO X1, Sony MH1, atd.
šeďour
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Broslowski 15. 4. 2011 10:36

ked myslis :-D :-D :-D
Beyerdynamic dt990 PRO
Broslowski
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Faid3r 15. 4. 2011 11:35

Jsou to vyborny sluchatka, ale pro delsi poslech neco strasnyho (pro moje usi). Jak uz tu nekdo psal, vysky jsou strasne agresivni (po hodine sem myslel, ze se mi rozleti hlava). Ostatni spektrum je ale vyborny..
# Shure SE846 // Audioquest DragonFly Cobalt // Audinst HUD-mx1 // NuForce uDAC2
Faid3r
Junior

Odeslat příspěvekod marty226 15. 4. 2011 13:34

S postupujícím věkem to může být výhoda, neboť citlivost orgánu klesá :D
marty226
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ZayL 15. 4. 2011 14:51

S tema sykavkama to bude urcite zdrojem signalu, u poradne nahravky se nic takovyho nestane. Jestli by byl problem s vyskama, tak se to da vyresit na na essence celkem lehce... Mam strach jenom z toho dlouhodobeho poslechu, protoze HD555ky jsou mi nekdy neprijemne, toto stejne neni pro me dostatecne silnej zapor abych zacal uvazovat o Audio-Technica ATH-A500 nebo snad i 700, ale cena beyeru je porad priznivejsi
ZayL
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Broslowski 15. 4. 2011 14:54

milujem ten prednes... uplne sa nepoznavam ... strasne sa mi to paci !
Beyerdynamic dt990 PRO
Broslowski
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod neis 15. 4. 2011 15:27

Najít své oblíbené skladby v dobré kvalitě není jednoduché. Flaců je sice spousta, ale bůh ví z čeho jsou udělány.
Kabel mě sice štve jak protivně tahá, ale na druhou stranu je pěkně skladný. Druhá výtka vychází z konstrukce sluchátek a to že propouští velmi hodně zvuku ven, pokud máte citlivější okolí, tak by to mohlo vadit. Jinak jsem s těmito sluchátky naprosto spokojen, jsou velice zábavné a dokáží parádně zahrát ROCK a dokonce i Metal, se kterým má spousta sluchátek problémy. Konstrukčně jsou na tom naprosto luxusně, tam se můžou všelijaké Senny naprosto zahrabat. Jde vidět, že jde o profi sluchátka a né žádné uvrzané plasťáčky do obýváku. Na druhou stranu v nich člověk vypadá jako pablb, aspoň teda já :D Ale na to se nehraje ;)
neis
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ZayL 15. 4. 2011 16:49

Jakej pabl, vypada, jako ze ma na hlave neco poradnyho s klasickym designem. Ne nejaky "moderni" orgie plastu... Vy jste me ted navnadili tolik, ze je chci objednat hned, ale napred bych koupil propojovaci kabely ke zvukovce a pak az je. U kabelu se neda rict, co je nejlepsi a co ne, ale casto mi vadi u HD555 ten kabel, vlastne me na nem vadi uplne vsechno, takze si myslim, ze budu o kapku spokojenejsi. 990ky jsou proste otevreny, tak neco bude slyset, tohle me vubec netrapi.
S tema flacama, co jsou na internetu budou vzdycky problemy. Nikdy nevis z ceho to je. Nevis jestli nekdo si nehral a nestahl mptrojky a neprevedl to do flacu. Ve flacu ma na internetu hledat pecky jako dire straits, sem neco nasel, tak jsem to stahl 96/24 z desky a kvalita slusna a temer vubec nesumi a kdyz to pustim nahlas, tak to asi dopadne takhle:
Broslowski píše:uplne sa nepoznavam ... strasne sa mi to paci !
ZayL
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron