beyerdynamic DT 990 PRO

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Ghost_sk 15. 4. 2011 18:37

Broslo, mam otazocku: mozeme od teba cakat na ne recku na **.sk? ;-]
Ghost_sk
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Broslowski 15. 4. 2011 18:45

nooo na dt990tky 2005 som recku uz pisal zaslem do ss. Avsak mozno zbucham recku profi sluchadiel, dt770pro+dt990pro v jednom teste :-)
Beyerdynamic dt990 PRO
Broslowski
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ZayL 15. 4. 2011 18:52

Mohl bys mi to taky poslat, jen at si poctu.. Ja rozhodnutej uz jsem.
ZayL
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Broslowski 15. 4. 2011 23:41

takze pocuvam cez 5 hodin bez prestavky, absolutne ani naznak nepohodlia, 1. sluchadla ktore mi takto sedia. ja tlieskam....
Beyerdynamic dt990 PRO
Broslowski
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ZayL 16. 4. 2011 00:12

Tak dlouho bych nevydrzel, me casto po nejake dobe zacnou usi bolet nebo v nich pichat, i na nizkych hlasitostech.
ZayL
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Broslowski 17. 4. 2011 09:51

takze reportujem silne sykavky pri mp3jkach 128kbps :-) skoda ze nemam doma origos cd z nahravkou , no kedze som do teraz nemal priblem na sykavkach pri mp3 320 kbps pochybujem ze tomu bude inak na origos cd :-)
Beyerdynamic dt990 PRO
Broslowski
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marty226 17. 4. 2011 10:04

No to je dobrej fór, pouštět do takových sluchátek mp3 :D
marty226
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod neis 17. 4. 2011 10:18

Mě to semtam dělá i u Flaců, ale otázka je z čeho jsou udělané. A taky je to asi dost o citlivosti každého z nás. Dneska a včera jsem hodně poslouchal a setkal jsem se stím u velmi mála písniček a to převážně u remasterovaných. Asi si zapíšu jednotlive skladby a potom zkusím sehnat originál verze a otestovat. Celkově se mi zdají remastery divné, někdy mi přijde jako by byli výš a né jen hlasitější. Třeba teďka jsem si sehnal původní Love of my live od Queen, sice lehce šumí ale je to nádhera. Remastery už asi nebudu stahovat vůbec, pro mp3 přehravače je to ideální, ale pro koncetrovaný poslech na pořádných domácích sluchátkách ze zesíkem je to utrpení...
neis
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Broslowski 17. 4. 2011 10:23

ano ak sa remastruje vacsinou do toho natlacia gainu jak sa patri a potom to znie tak ako popisujes.

marty226, ja nemam s 320 kbps mp3 problem ak si ju spravim doma z origos cd sam alebo mi ju niekto spravi ...., FLAC je sice pocutelne lepsi , no na moju momentalne zostavicku to s prehladom postacuje :-)

Otazka do davu, co myslite aky amp by détečkám pristál najviac? ;-]
Beyerdynamic dt990 PRO
Broslowski
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bína 17. 4. 2011 10:28

Nevim proč tu řešíte spojitost mezi formáty, jejich původem a sykavkami, to je pouze problém nahrávky(prostě to tak je už ze studia) a kombinace sestavy se sluchátky(zvýrazněné pásmo okolo 6 kHz).
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ZayL 17. 4. 2011 10:31

MP3 320 kbps neni tak zla, ale jestli muzu, tak radeji bych chtel flac. Uz jenom kvuli klidu mysli.
ZayL
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Broslowski 17. 4. 2011 10:33

ZayL presne tak :-)

Bina: to si overim na vlastne usi hned ako to bude mozne... fakt som pprve sykavky postrehol na nekvalitnej mp3jke co je minimalne cudne.. 6Hz? snad o nieco viac ;-] :-)
Beyerdynamic dt990 PRO
Broslowski
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ZayL 17. 4. 2011 10:41

Kdyz si tak pustim mptrojky (z doby, kdy jsem jeste nestahoval flacy), tak ty sykavky vazne do usi u sluchatek nechutne bodaly, ze se to nedalo vydrzet. Kdyz bych mel mp3 a vedle toho flac z CDcka, tak si myslim, ze rozdil nepoznam. Hodne jde o to, jak... Stahl jsem nightwish, nevim uz co to bylo a byl to flac a ta nahravka je misty tak zasumena a prebuzena, ze se to proste neda, toto je jedinej pripad, kdy me sklamal flac z internetu, ale co, najdu to same poslouchatelne, nic se nedeje.
S tim zesilovacem neporadim, sam zadnej nemam. :(
ZayL
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ThomasKo 17. 4. 2011 10:52

Ja mám DT880 s Dispre a zvuk je super, dosť vysoko posadený oproti HD555. Ale keď som porvnával DT880 z Dispre a z Mini 3 tak bol rozdiel prekvapivo malý (narozdiel od priameho zapojenia do Clipu). Čo sa týka sykaviek tak s nimi mám aj ja problém - u niektorých pesničiek, ale myslím že im dosť pomôže ak zmením DAC.
Doma: BantamDAC - Dispre II V3 - DT880 250ohm 2005 edition
Vonku: Sansa Clip - Mini 3 -recabled Sennheiser IE8 s custom nástavcami
ThomasKo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Broslowski 17. 4. 2011 10:56

u mna bude dac tento http://dddac.de/ma_dac34.htm amp este neviem ale ucite do bude diy :-)
Beyerdynamic dt990 PRO
Broslowski
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků