Kde nakupovat v zahraničí?

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Keyz 31. 5. 2010 18:17

Zdravim napisu jsem par odkazu kde jsem nakoupil sluchatka,prehvac a pod.Slouzi to pro info treba lidem co by chteli usetrit a sehnat lepsi veci.Byl bych rad, kdyb se pridali dalsi co maji zkusenosti a znaji dobre obchody.
Takze:
---
http://www.toyzcastle.co.uk
Prodavaj sice modely ale i sluchatka a prislusenstvi.Je to mozna zvlasni ale ceny maji skvele.Osobne mam cerstve Westone 3 ktere stojej na amazon.uk £335.00 tady kolem £253.
Sice mne neslo si objnednat pres web.Nebyl jsem schopen vybrat zpusob doruceni(Pracuji na oprave)Tak me poslali na PayPal nabidku a po zaplaceni vse ok.Prislo to pres Royal Mail, United Kingdom mail services letecky a pak po CR ceskou postou.Naklady navic zadne nebyli.Postovne zhruba £9.Hlavni vyhoda skvela komunikace.Neni problem se zepat jesli budou mit nove modely sluchatek atd...sice jsem chtel jako bonus MLRS coz rekli,ze ne :) ale prej mne daj slevu az tam nakoupim priste tak uvidime...
Mensi drobnost poslali mne cislo zasilky pro sledovani v dobe kdyz uz bylo v CR na poste :) Za co se pak omluvily kdyz jsem jim psal.
---
http://advancedmp3players.co.uk/
Velkej vyber prehravacu za dobre ceny.Sluchatka uz tak super ceny nemaj.Maji skvele stranky
takze vybere objednate,zaplatite a hotovo.Super vec je "Deal of the Day".Kde mate proste slevu na jeden den nejakeho produktu.Navic maji vlastni video recenze,takze se casto muze clovek podivat jak to vlastne vypada v realu :) Po objednavce vam prijde na e-mail potvrzeni.Posilaj pres FedEx takze to je doma nejak do 3 dnu.Mam od nich prehravac.Naprosta spokojenost.Postove mne vyslo na £22.62Je to vetsi firma takze nejakej osobnejsi pokec pres e-mail neni,ale na mou zadost vymeny zbozi za jine,(proste jsem chtel poslat prehravac v jine barve) tak zadne problem.Rychle jasne vyrizeno.
---
http://hifiheadphones.co.uk/
Velky vyber dobre ceny,a dobra komunikace pres e-mail.Bohuzel nemaj PayPal ale google checkout pres ktery mne neslo zaplatit.Poslal jsem obrazek a popis proc to nejde a rekli ,ze to vyresej.Bohuzel pro ne jsem koupit jinde a levneji takze nemam moznost soudit kvalitu doruceni a obchodu.Ale vyber maji slusnej.
---
http://www.trustpilot.co.uk/ vhodne k overeni nebo hledani obchodu.Hodnotej tam zakaznici a da se zjistit nejaka reputace nebo informace navic.Jsou tam nejenom obchody s Audio vecma ale i dalsi.

//xxxdvorixxx: dobré téma, přidávejte určitě i ostatní své zkušenosti ;-)
Keyz
Junior

Odeslat příspěvekod Keyz 1. 6. 2010 19:14

Notak lidi je to tu sama recenze na skvela sluchata,prece jste je nekupovali v CR?Kazdej nevi jak to presne chodi.Klidne bych jsem dal jak kupoval treba Bina Jh Audio 13 Pro.Presne jak to chodi.Pak to je jasne a na jednom miste.
Keyz
Junior

Odeslat příspěvekod Bína 1. 6. 2010 19:34

Jh13 ? Na stránkách Jhaudia vyplníš údaje, necháš si udělat otisky uší, ty jim pošleš a pak ti za pár týdnů přijdou sluchátka, nic složitého.
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod little_demon 16. 6. 2010 18:18

Máte někdo zkušenosti s eshopem iheadphones.co.uk ??
little_demon
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod semaniaci 16. 6. 2010 19:32

iheadphones sú v pohode myslím, že "Alphi" si zaobstaral niečo odtiaľ
Monster Power HTS 5100-->MacBook Pro-->m2tech hiface RCA-->BB-DAC-->Sennheiser HD600/1964 Audio V6
semaniaci
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod little_demon 10. 7. 2010 12:03

mam znameho v usa a tak me napadlo co kdybych mu poslal penize a on si tam v nejakem eshopu objednal sluchatka a pak mi je poslal...... mate nekdo zkusenosti s nejakym eshopem v USA? me napada jedine amazon.
little_demon
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vian 10. 7. 2010 13:39

Ja som pred cca 2 rokmi kupoval mikrosystem a potom zosilnovac v schlauershopen.de, dal som si to poslat do Irska - bez problemov. Cena bola o dost nizsia ako na SK, chlapik mi este aj volal aby si upresnil detaily. Posielal to cez UPS. Teraz (uz v Nemecku) som si od neho objednal CD player, tiez spokojnost. Vsetky veci boli Onkyo.
vian
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bína 11. 7. 2010 17:52

little_demon píše:mam znameho v usa a tak me napadlo co kdybych mu poslal penize a on si tam v nejakem eshopu objednal sluchatka a pak mi je poslal...... mate nekdo zkusenosti s nejakym eshopem v USA? me napada jedine amazon.


BH Photo video, JR.com jsou taky dobré.
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod little_demon 11. 7. 2010 20:17

Bína píše:
little_demon píše:mam znameho v usa a tak me napadlo co kdybych mu poslal penize a on si tam v nejakem eshopu objednal sluchatka a pak mi je poslal...... mate nekdo zkusenosti s nejakym eshopem v USA? me napada jedine amazon.


BH Photo video, JR.com jsou taky dobré.


jestli to chapu dobre tak tyhle shopy posilaj jen v americe? takze vlastne si to nech aposlat ten znamej a pak mi to posle jo? kolik muze stat psotovny z USA sem k nam?
little_demon
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nolwendil 12. 7. 2010 14:26

Na poštovné se podívej třeba na stránkách USPS, mají tam kalkulátor. Jinak bacha na CLO a DPH, které musíš platit při překročení ceny zásilky €150. Nejlepší je si to nechat přivézt. Nedokážu si představit situaci, kdy bych celníkům na letišti neobhájil, že je to moje, a že jsem si to přivezl už z ČR. Navíc když se ptají, odkud letíš, tak jim řekneš třeba že z Francie, a máš to ;-)
Still round a corner there may wait, a new road or a secret gate...
Nolwendil
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Keyz 18. 7. 2010 21:40

Tak jsem vyzkousel u advancedmp3players.co.uk vraceni zbozi a zadny problem.Poslal jsem to klasicky extra pomalu pres extra rychlou ceskou postu.Trvalo to tyden :)Stalo to asi 130Kc.Vracel se prehravac ktery mel kamarad neco pres 14 dni.Vraceni probiha pres jejich online aplikaci kde staci naklikat co chcete vratit napsat nejakej kec do kolonky pro keci a je to.Ja napsat,ze to proste vracim a zeptal se jak to presne probehne.Prisla zprava s odpovedi a popisem jak to poslat a kam a co prilozit do baliku.Nasledne po tydnu prisla zprava,ohledne dosleho zbozi a informace ,ze do nekolik dnu bude vec vyrizena.Pak jen zprava ohledne vyrizeni.Zbozi stalo 246 liber bez dopravy do CR.A vraceno bylo 246 liber.Takze vse ok.Zbozi je mozno vrati do 31 dnu.
Keyz
Junior

Odeslat příspěvekod Kocmeister 18. 7. 2010 22:20

Já taky mohu potvrdit pozitivní zkučenost s advancedmp3players.co.uk. Po zrušení objednávky již zaplaceného zboží na emailovou žádost, velmi rychle vrátili peníze zpět na paypal.
REPRO: PKAudio Ghibli, SUBY: 2x B&W ASW 825, AMP: Audionet SAM G2, DAC: Chord Qutest battery powered, SLUCHÁTKA: Sennheiser HD800, FILTR, DRÁTY A DALŠÍ SNAKE OILY: vlastní konstrukce.
Kocmeister
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod screen 29. 7. 2010 18:53

Já v USA nakupuju na výše zmíněném www.amazon.com
www.shopping.com
www.jr.com
www.bestbuy.com (něco jako u nás datart, takže asi nedovážejí do evropy) - občas se tam v nějakých slevách něoc najde...

Já momentálně jsem v usa, takže nevím, které obchody posílají do evropy a které ne.
screen
Junior

Odeslat příspěvekod crysis81 3. 8. 2010 18:50

Hellou,vedeli by ste mi poradit nejaky zahranicny shop,ktory mate odskusany a maju sluchatka HEAD-DIRECT RE0 In-ear Earphones?dik
Sharp LC-60LE830E,PS3 SLIM 250GB,Yamaha RX-V667,Wharfedale Diamond 10.5 5.0 set,sub PROSON RUMBLE R-10,Cowon iAUDIO D2+,Sennheiser IE6,Sennheiser HD215,Sennheiser Adidas HD 25-1-II,
crysis81
Junior

Odeslat příspěvekod Odar 3. 8. 2010 18:55

Odar
Trvalý BAN

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků